Görüş Bildir

etiket Akit Yazarı 'Namazı Kapalı Maraş'ta Kıldım' Dedi, Saymaz Araya Girince Çark Etti

Haberler
> Akit Yazarı 'Namazı Kapalı Maraş'ta Kıldım' Dedi, Saymaz Araya Girince Çark Etti

Yeni Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı Bayram namazını Kıbrıs'ta Kapalı Maraş'ta kıldığını söyledi. İsmail Saymaz 'Kapalı Maraş'ta cami var mı?' diye sorunca çark etti.

TV100'deki Yüz Yüze programında dikkat çeken bir diyalog yaşandı. Gazeteci İsmail Saymaz, Akit gazetesi Ankara temsilcisi Hacı Yakışıklı'nın yalanını ortaya çıkardı. 

Yakışıklı, 'Ben bayram namazını Allah nasip etti, Kapalı Maraş’ta kıldım. Kapalı Maraş nerede? Tabii Kemal Kılıçdaroğlu bilmiyor nerede olduğunu. Kıbrıs’ta açılan Maraş bölgesi…' diye konuşurken, İsmail Saymaz araya girerek, 'Kapalı Maraş’ta cami mi var ya?' diye sordu. Bunun üzerine Yakışıklı, bir anda sözlerini geri alarak, 'Lefkoşa’da kıldım. Yani Kapalı Maraş’taydım bayramda' dedi. Saymaz bu yanıt üzerine gülerek, 'Plajda mı kıldın namazı ya, nerede kıldın?' dedi.

İşte o diyalog 🎥

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
785
151
73
16
11
10
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kzlt

Kurpiyerler ile ortak danaya da girdin mi. Bireysel ibadetini sanki ülkeye iyilik yapmış gibi tv de anlatırken bir de yalan söylüyor. Bir tanenizin mi doğrus... Devamını Gör

Art Ankara

Bayramda Kıbrıs'a tatile gidip oradan prim yapmak için yalan söylemek tam Akit yazarına göre...

medj4iTR

Maalesef, böyle malların dediğine inanıp da “Yaw görüyonmu bunlar dindar adam, bunlardan zarar gelmez.” diye düşünen en az 20 milyon adam var ülkede.