Görüş Bildir
"Nikola Tesla" çıktı! "Nikola Tesla" çıktı! Çoğu kişi için ilişkideki en önemli etken dış görünüştür. Fakat senin için geçerli değil bu. Senin için en önemli şey zekadır. Sen bir erkekte çekicilikten önce zeka ararsın. Ayrıca gösteriş meraklısı tiplerden de nefret edersin, mütevaziliğin bir erdem olduğunu düşünürsün. Bu yüzden önceki hayatında senin sevgilin Nikola Tesla'ydı!
1 Beğeni
"Janis Joplin" çıktı! "Janis Joplin" çıktı! Gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerden biri olan Janis Joplin ile aynı ruha sahipsin! Senin için mükemmellik asla ön planda olmadı. Önemli olan şeyler daima tutku, saf duygu ve özgürlüktü. Bu yüzden de yaptığın her işe kendini verdin, aşk kattın. Sonunda da ortaya mükemmel şeyler çıkardın ve çıkarmaya devam edeceksin. Sen hayatına tutku katmaya devam et, her şey çok güzel olacak!
2 Beğeni
Bu gönderiyi hazırladığımda VSFS 2014 daha olmamıştı
0 Beğeni
Sofistike! Şimdi alınmaca gücenmece yok, sen kibirli bir kardeşimizsin. Sinemaki, müşkülpesent ve zor beğenen birisin yani. İnsanlara az biraz tepeden bakıyorsun, ki bunu fazlasıyla hak ediyorlar. Çünkü salaklığa, basitliğe ve estetik yoksunluğuna bariz bir alerjin var. Tüylerini diken diken ediyor onlar. Elitsin ve bunun için de yapacak bir şey yok. İncik cıncık, kimsenin aklına dahi gelmeyecek zevklerin var. Popülere karşısın; bu yüzden nerede arada derede kalmış şey var, çıkartıp buluyorsun: Herkes tarafından bilinen, ele ayağa düşmüş bir şey varsa da, anında ondan soğuyorsun, bay/bayan sofistike! Doğru tahmin edebildik mi acaba? Yorumlarda bizimle paylaşsana...
0 Beğeni
100 eserden 98 tanesini okudum! $total eserden $score tanesini okudum! ''Hızlı okumak, çabuk anlamak, geniş bir kelime dağarcığı ile düzgün cümleler kurabilmek... Kafan düşüncelerle doluyken hepsini bir kenara bırakıp, hayallere dalabilmek, okunulan kitaba uygun perspektif geliştirmek...'' Çok mu tanıdık geldi bunlar sana? Evet, sen busun işte! Evinin baş köşesine oturup, okuduklarını özümseyen, özümsediklerini de hayatında kullanan birisin! Çok yaşasın kitap sevgin, e mi!
3 Beğeni