Görüş Bildir

Manşet Galerileri Haberleri

Manşet Galerileri ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Manşet Galerileri ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Babala TV'de Başörtülü Olduğu İçin Çalışamadığını Söyleyen Kadının Kaçak Rehberlik Yaptığı Ortaya Çıktı!
Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur'un moderatörlüğüyle BaBaLa TV'de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programına katılmıştı. Çoğunluğu kendine muhalif olan kişilerden oluşan stüdyodaki gençlerin sorularını tek tek, büyük bir sakinlikle cevaplayan Kılıçdaroğlu'na bir başörtülü kadın 'Rehberlik yapamıyorum, başörtülü olduğum için kabul etmediler' demişti. Sözleriyle gündem olan kadın hakkında Türkiye Turist Rehberleri Birliği (TUREB) şok edici bir açıklamada bulundu.
"AK Parti Teşkilatlarından İçeriye Girmedim" Diyen Gencin Kılıçdaroğlu'na Saygısız Tavırları Tepki Çekti!
Günlerdir heyecanla beklenen Mevzular Açık Mikrofon Kemal Kılıçdaroğlu bölümü nihayet yayınlandı. Tanıtım yayınlanır yayınlanmaz gündeme oturan 'AK Parti teşkilatlarından içeriye girmedim' diyen ve sonradan Soylu ile tanıştığı ortaya çıkan gencin, Kılıçdaroğlu'na soru sorduğu anlardaki saygısız tavırları büyük tepki çekti. Detaylar 👇
Ümit Özdağ'ın İkinci Tur Seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'nu Desteklemesine Tepkiler Gecikmedi
Sinan Oğan'ın, ikinci turda Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklamasının ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın kararı büyük bir merakla bekleniyordu. Özdağ, ise Kemal Kılıçdaroğlu ile kameralar karşısına geçerek ikinci tur için resmen desteğini açıkladı. Ümit Özdağ'ın ikinci tur seçimlerindeki kararına tepkiler de gecikmedi tabii...
Fatih Altaylı, Kendisine 'Fırıldak' Diyen Kullanıcıya Ateş Püskürdü!
Sosyal medyada sık sık düşüncelerini dile getiren gazeteci Fatih Altaylı, seçim gerginliğinden nasibini alan isimlerden biri oldu. Fatih Altaylı, yarın seçimlerin 2. turunun gerçekleşecek olmasının üzerine özellikle gençlere seslendi ve sandığa gidip oy kullanmalarını istedi. Bir kullanıcı da Altaylı'nın bu tweet'ine cevap verip 'Fırıldak' diyince olanlar oldu... Fatih Altaylı, kullanıcının bu tepkisine resmen ateş püskürdü ve 'Beni tehdit etme' diyip küfür etti.
TikTok'ta Evli Erkekler Eşlerine Sadakatlerini Gösteren Peş Peşe Yorumları ile Ağzımızı Açık Bıraktı!
TikTok eğlenceli bir video içerik platformu gibi görünse de Türkiye'de kullanım şekli biraz farklıydı. TikTok'u arkadaş edinmek için kullanan orta yaşlı kadın ve erkekler eşlerini aldattığı birçok kez programlarda ortaya çıkmıştı. Ya da yıllardır devam eden evliliklerini bırakıp TikTok'tan tanıştıkları kişilere kaçan kadın ve erkekler sık sık gündem oluyordu. Ancak bu kez işler tersine döndü. TikTok'ta bir kadının kendi videosuna yazdığı soruya evli erkeklerden sadakat gösterisi geldi.