Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zamanın Herkes Üzerinde Farklı Etkileri Olduğunu Kanıtlayan 14 Ünlü Sanatçı

-
Abone ol

1. BACKSTREET BOYS

İlk albümlerini yayınladıkları 1997'den bu yana, epey bir zaman geçti. O süre zarfında da "hiçbir şey yapmadılar" dersek, yeridir. Yine de bir şekilde halen turnelere gidiyorlar. İnsan fotoğrafa bakınca "artık bir zahmet grubun adını değiştirseler" diye içinden geçirmiyor değil. Bildiğiniz, ağır abi olmuşlar.

2. TAYLOR SWIFT

2006 yılında haliyle çocuk gibi görünüyordu. Şimdilerde ise tam bir kadın gibi.

3. Rihanna

İlk albümü olan "Music of the Sun" piyasaya çıktığında, yıl 2005'ti. Ve Rihanna oldukça sevimli bir tablo çiziyordu. Ondan sonrası ise herkesin malumu.

4. JENNIFER LOPEZ

Adının ilk defa 1999 yılında yayınlanan "On the 6" adlı albümle duymuştuk. Fotoğraflara bakınca nasıl da değiştiğini görmek mümkün. Tabii bu değişimin altında, birçok 'mini' estetik operasyon olduğu gerçeğini de gözardı etmiyoruz.

5. ONE DIRECTION

2011 yılında bu yana hit üzerine hit patlatmaya devam ediyorlar. Ayrıca çok da değişmemişler gibi, bilmiyoruz siz ne dersiniz.

6. MILEY CYRUS

Kimse başlığın hakkını onun kadar veremez. 2008'den bugüne neredeyse tamamıyla değişti desek yeridir.

7. BRITNEY SPEARS

İkonik albüm "Baby One More Time" raflardaki yerini aldığında yıl 1999'du. Ve tıpkı fotoğrafta olduğu gibi o günden bugüne çok şey değişti.

8. NICKI MINAJ

"Pink Friday" adlı albümüyle hayatımıza 2010 yılında girdi. Belki çok uzun bir zaman değil ama Minaj bu süre zarfında, adından bir şekilde bahsettirmeyi çok iyi bildi. Onunla ilgili en büyük değişiklik ise kıyafetler seçimlerinde yaşandı. Tamam halen çizgi-dışı giyiniyor. Ancak artık arada sırada dahi olsa da biz faniler gibi göründüğü olmuyor değil.

9. *NSYNC

"İçlerinden sadece Justin Timberlake'in başarılı bir solo kariyeri oldu" dersek, sanıyoruz derdimizi anlatmış oluruz.

10. LADY GAGA

"The Fame" 2008 yılında piyasa çıktığında, Lady Gaga tam anlamıyla ortalığı kasıp kavurmuştu. O günden bugüne değişen, belki sadece olgunlaşan müzik tarzı oldu. Zira halen sınırları zorlamaya devam ediyor.

11. MARIAH CAREY

Keşke bir zaman makinesi olsa da, o büyülü 1990 yılına geri dönebilsek. Onu bu kadar kilo almış görmek, insanı üzüyor...

12. JUSTIN BIEBER

Fotoğrafa bakıp, "şunun nesi değişmiş" diyenlerdenseniz, hiç uzatmadan söyleyelim; aynı fikri paylaşıyoruz! 2010'dan bu yana belki biraz büyümüş. Ama sonuçta yine aynı gereksiz çocuk:)

13. BEYONCÉ

'Destiny's Child'tan  ayrılıp kendi solo kariyeri peşinde koşmaya başladığı günlere şöyle bir geri döndük. 2003 yılındaki "Dangerously in Love" albümüyle nasıl da ortalığı sallamıştı, değil mi? Belki aradan yıllar geçti ama halen zirvede onun ismi var. Ayrıca  güzelliğinden de bir şey kaybetmiş değil.

14. GWEN STEFANI

2004 yılında "No Doubt" ile yollarını ayırarak, müzik piyasasındaki herkesi ve sevenlerini oldukça şaşırtmıştı. Ancak yine aynı yıl piyasa sürdüğü "Love.Angel.Music.Baby" adlı albümle de, aldığı kararın bir hata olmadığını da yine tüm çevrelere ispat etmeyi başarmıştı. Stefani bugün halen bildiğiniz gibi. Sesse ses, güzellikse güzellik...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lovelygirl

Justin'e gereksiz deme hakkını kimden aldın gerizekalı?Yeter bu kadar saygısızlık da bir yere kadar ne biçim insansın sen ya?Ne bu nefret ne bu kin?Sana ne zararı dokundu da böyle bir kin besledin?Bir Belieber olarak daha fazla onun hakkında böyle saçma sapan haber veya gereksiz yorum görmek istemiyorum!Onedio'ya biraz gündemden haberdar olmak için biraz da değişik içerikleri için giriyordum ama bundan sonra girmeyeceğim ve tanıdığım tüm Belieber arkadaşlarıma da onedioda da Justin'le ilgili sürekli saygısız içerik ve yorumlar paylaşıdığını anlatacağım.KİNDAR ONEDİO!!!

kubra-kolburan1

Beyinden vereceğimize kilodan alalım ne olacak ? love body akımını ballandıra ballandıra anlatıp sonra "Mariah Carey'i bu kadar kilolu görmek üzüyor" dediğinizde hayretle bakıyoruz Onedio, seni böyle görmek üzüyor.

queen-of-the-alaska

ulan onedio sen değil misin 10 paylaşımın 9'unda kilolu insanlar da vardır onlara saygı duyun diyen bu ne biçim yorum . "Keşke bir zaman makinesi olsa da, o büyülü 1990 yılına geri dönebilsek. Onu bu kadar kilo almış görmek, insanı üzüyor..."

kawashima

Kesha nerde? Zira o çok değişti.

kangurupilav

İnsanları keşke sınıflandırmak, hakaret etmek, sekilcilik yapmak yerine onların yaptığı iş hakkında eleştirseniz sayın editör. Mariah Carey gibi bir kadının kilo alması sizi niçin üzer anlamıyorum. Kilo alması yaptığı müziğe mi engel? Ya da Justin Bieber ' a olan genel tepkiniz. Yaptığı müziği begenmezsiniz eyvallah, zira tercih ettiğim bir müzik türü değil, ama sizin bu yaftalamalariniz bana daha 'gereksiz' geliyor. Sizin ondan daha gerekli olduğunuzu size ne düşündürdü?

Görüş Bildir