Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yüzde Kaç Voldemort Yüzde Kaç Saruman'sın?

66PAYLAŞIM

Verdiğin cevaplara göre yüzde kaç Voldemort yüzde kaç Saruman'sın?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

2. Yaşını da seçer misin?

3. Güvenilir mi, etkileyici mi olmak mı istersin?

Etkileyici
Büyüleyici
Her ikisi de
Güvenilir
Olduğum gibi kabul etsinler
İşime geldiği gibi

4. Tanıdığınız biriyle ilgili ilginç bir hikaye duyduğunuz zaman, bir başkasıyla paylaşır mısınız?

Bana söylenen bende kalır.
Saniye durmam uçururum haberi.
Çaktırmadan söylerim, yoksa çatlarım ;)
Söylendiği zaman bile duymamazlıktan gelirim.
Dedikoduyu sevmem.
Konuya bağlı.

5. Diyelim ki, çok uğraştığın bir iş istediğin gibi sonuçlanmadı. Nasıl bir psikolojiye girersin?

Oturup halime ağlarım, sonra da hiçbir şey yapmam.
Nasip değilmiş derim geçerim.
İlk önce üzülürüm ama daha çok uğraşıp o işi hallederim.

6. Peki iyi ya da kötü olsun insanları eleştirir misin?

7. Geldik son soruya. Para mı insanlık mı?

Saçma sapan konuşma tabii ki para.
İkisi de ayarında olmalı bence.
İnsan olursan paran da olur.
Zaten doğru insansan samanlık seyran olur :)
Para her kapıyı açar, insanlığı bile düzene sokar.
Böyle bir soruya cevabım yok yeminlee...

%100 Saruman'sın!

Verdiğin yanıtlara göre senin Saruman olma oranın yüzde 100Sen var ya sen... Sen kötülüğün kitabını yazmışsın be! Bu ne hırs bu ne kibir! Derdin ne senin, ne istiyorsun bu insanlardan, canlılardan. Sana ne etti de sen bu hale geldin? Aman diyeyim o nasıl bakış o nasıl düşünceler o nasıl sözler! Senin lügatında affetmek kelimesi yok resmen. Biri sana bir yanlış yaptı mı cezasını mutlaka çekecek! Hem de en acımasız biçimde. Ama bir şey söyleyelim mi, bu kötülük sana çok yakışıyor! Adeta yürüyen karizma yapıyor seni. Senin bu kötü havan etrafındakileri korkutuyor ve herkesin sana saygı duymasını sağlıyor.

%83 Saruman, %17 Voldemort'sun!

Verdiğin yanıtlara göre sen %83 Saruman, %17 Voldemort'sun! Şimdi sana seni şöyle anlatacağız: İyilik ve kötülüğün renkleri olsun; iyilik beyaz, kötülük siyah. İşte sen bu renk skalasında hafif siyaha yakın bir grisin. Yani tam anlamıyla kötü değilsin, ama iyiliktense kötülüğe daha yakınsın. İçinde bir arzu, tutku var sanki kötülüğe karşı. Peki insanların sana hiç bencilsin dediği oldu mu? Bizce oldu. Peki bencil misin? Belki de evet, ama onlara ne ki? Sen çok şey yaşamış ve bir karar almışsın. Bundan sonra sadece kendin için uğraşacak, kendin için en iyisi neyse onu yapacaksın. Eğer bu seni bencil yapıyorsa boşver yapsın! Kötülüğe gelelim, şu an tam anlamıyla kötü olmasan da potansiyelin var.

%50 Saruman, %50 Voldemort'sun!

Verdiğin yanıtlara göre %50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki iyimserlik/kötümserlik konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif bir iyimserliğin var fakat aynı oranda kötümserliğin de var. Seni iyi tanıyan biri sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. En güzeli de bu değil mi zaten?

%75 Voldemort, %25 Saruman'sın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 75 Voldemort, yüzde 25 Saruman'sın. Senin için tam bir kötümser diyemeyiz ama içinde buna dair büyük izler var. Azıcık iyimserlik parçalarının arasında tabii. Canın sağ olsun ya. Hem bazıları yalandan iyimser görüneceğim diye yapay yapay hareketlere girişiyor. Sen bunu yapmıyorsun en azından. Doğalsın yani. Daha güzeli var mı bu hayatta?

%100 Voldemort'sun!

Verdiğin yanıtlara göre senin Voldemort olma oranın yüzde 100. Sen, hiç şüphesiz kötümser birisin. Mutlu sonlara, çiçeğe böceğe, kelebeklere inanmıyorsun. Çünkü sen, bu dünyada bu kadar sorun, sıkıntı varken gülmeyi, eğlenmeyi kendini kandırmak olarak görüyorsun. Tünelin ucunda ışık yok; zaten hiç ışık olmadı ki... Sen bunları görecek gözlere sahipsin ne yazık ki! Arada cahillik mutluluk desen de, yine de böyle olduğun için mutlusun. Sen kötü değilsin kısaca; kötülüğü, lanet olsun ki, "görebilen" bir kötümsersin sadece...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sude612361

%50 Saruman, %50 Voldemort'sun! %50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Verdiğin yanıtlara göre %50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki iyimserlik/kötümserlik konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif bir iyimserliğin var fakat aynı oranda kötümserliğin de var. Seni iyi tanıyan biri sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. En güzeli de bu değil mi zaten?

sevgisevgi

%50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Verdiğin yanıtlara göre %50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki iyimserlik/kötümserlik konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif bir iyimserliğin var fakat aynı oranda kötümserliğin de var. Seni iyi tanıyan biri sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. En güzeli de bu değil mi zaten?

queen_of_the_7_kingdoms

Son soruda "ikisi de ayarında olmalı bence" deyince;%50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Verdiğin yanıtlara göre %50 Saruman, %50 Voldemort'sun! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki iyimserlik/kötümserlik konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif bir iyimserliğin var fakat aynı oranda kötümserliğin de var. Seni iyi tanıyan biri sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. En güzeli de bu değil mi zaten?

queen_of_the_7_kingdoms

Ama "Para her kapıyı açar, insanlığı bile düzene sokar." deyince;%100 Voldemort'sun!Yalnız bu söz çok dogru,günümüz dünyasını özetliyor... Verdiğin yanıtlara göre senin Voldemort olma oranın yüzde 100. Sen, hiç şüphesiz kötümser birisin. Mutlu sonlara, çiçeğe böceğe, kelebeklere inanmıyorsun. Çünkü sen, bu dünyada bu kadar sorun, sıkıntı varken gülmeyi, eğlenmeyi kendini kandırmak olarak görüyorsun. Tünelin ucunda ışık yok; zaten hiç ışık olmadı ki... Sen bunları görecek gözlere sahipsin ne yazık ki! Arada cahillik mutluluk desen de, yine de böyle olduğun için mutlusun. Sen kötü değilsin kısaca; kötülüğü, lanet olsun ki, "görebilen" bir kötümsersin sadece...Ben anlamadı yani,Voldemort kötünün iyisi mi?Kötüsün veya çok kötüsün,herkes kötü yani,bu nası test?Wtf

gzm-ynklr

%100 Saruman'sın!

aysegulkardas

Verdiğin yanıtlara göre sen %83 Saruman, %17 Voldemort'sun! Şimdi sana seni şöyle anlatacağız: İyilik ve kötülüğün renkleri olsun; iyilik beyaz, kötülük siyah. İşte sen bu renk skalasında hafif siyaha yakın bir grisin. Yani tam anlamıyla kötü değilsin, ama iyiliktense kötülüğe daha yakınsın. İçinde bir arzu, tutku var sanki kötülüğe karşı. Peki insanların sana hiç bencilsin dediği oldu mu? Bizce oldu. Peki bencil misin? Belki de evet, ama onlara ne ki? Sen çok şey yaşamış ve bir karar almışsın. Bundan sonra sadece kendin için uğraşacak, kendin için en iyisi neyse onu yapacaksın. Eğer bu seni bencil yapıyorsa boşver yapsın! Kötülüğe gelelim, şu an tam anlamıyla kötü olmasan da potansiyelin var.

Görüş Bildir