Yüzde Kaç Şeyma Subaşı'sın?

-

Kimi Şeyma Subaşı'nın yaşadığı hayatı yaşamak isterken, kimi de bundan mümkün olduğunca uzak olmak istiyor. Bunu öğrenmenin tam sırası değil mi sizce de?

Öğrenmek isteyenler geldiyse başlıyoruz!

1. Öncelikle yaşını öğrenelim!

2. Tatilini nerede yapmak istersin?

Saint Tropez
Miami
Çeşme
Courchevel
St. Moritz
Mikonos

3. Şimdi söyle bakalım, iş ya da tatil seyahatlerinde hangisini kullanıyorsun?

4. Estetik ameliyatlara olan bakış açını öğrenelim!

Ancak ciddi bir durum varsa olabilir.
Estetiksiz olur mu hiç!
İmkanım olduğu sürece estetik yaptırırım!
Yalnızca yüz bölgesinde yapılanları destekliyorum.
Başkalarının yaptırmasını doğal karşılıyorum, ama ben korkarım!
Son derece gereksiz!

5. Sosyal medyayı ne sıklıkla kullanırsın?

6. Düğününü nasıl bir mekanda yapmak istersin?

Düğün salonu tabii ki!
Kır düğünü olmazsa evlenmem!
Ne düğünü, nikah neyimize yetmiyor?
Düğün dediğin havuz başında olur.
Bir otelde!
Deniz kenarında olmayacaksa, olmasın daha iyi!

7. Düğün demişken, hayalindeki gelinlik hangisine daha yakın?

8. Son olarak, diyelim ki yoğun eleştiri altındasın. Ne yaparsın?

%100 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %100 Şeyma Subaşı'sın! Asla kendinden ödün vermeyen, dünyanın merkezine kendini koymuş bir yapıya sahipsin. Eleştiriler, insanların bakışları ya da yalnız kalma korkusu senin umrunda değil! Sen bu hayata gerçek anlamda "yaşamak" için gelmişsin. Tadını çıkar!

%75 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %75 Şeyma Subaşı'sın! Neredeyse onun kadar gezgin ve kontrol edilemez bir ruhun var. Daima iç sesini dinler ve ona göre hareket edersin. Kimi zaman yalnız hissetmen de bu yüzden. Tabii sen buna aldırış etmiyorsun. İçinde ne hissettiğinin bir önemi yok senin için, önemli olan nasıl göründüğün! Daima pozitif olmaya devam etmelisin!

%50 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %50 Şeyma Subaşı'sın! Sen kararlarından emin, keşfetmeyi seven ve eleştirilmekten pek hoşlanmayan birisin. Ancak ne kadar umursamaz görünürsen görün, birinin sana yönelik yaptığı eleştiriler seni oldukça etkiliyor! Ne yaparsan yap bu durumdan kaçamıyorsun. Dolayısıyla kendince özgürlüğün ister istemez kısıtlanıyor! Ne diyelim, biraz kulaklarını tıkamayı öğrenmelisin.

%33 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %33 Şeyma Subaşı'sın! Gezmekten, hayatı yaşamaktan ve dikkatleri üzerine çekmekten keyif alıyorsun. Ama senin hep sınırların var! Bazı şeyleri aşmakta güçlük çekiyorsun, içinde hep bir "acaba" var. "Acaba insanlar ne der?", "Acaba bu yaptığım doğru mu?" gibi. Yapman gereken biraz daha özgüvenli davranmak. Bir an olsun düşün ve kendine güvenini geri kazan!

%17 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %17 Şeyma Subaşı'sın! Aslına bakarsan Şeyma Subaşı'yla tek ortak noktan ruhundaki özgürlüğe olan inancın. Ne kadar harekete geçebildiğin ya da ne kadar fırsat yaratabildiğinin önemi yok! İçinde bir yerlerde sana yalnızca içinden geleni yapmanı söyleyen biri var, ama sen onu dinlemekten korkuyorsun. Çoğu zaman çevrendeki insanların etkisi altında kalıyorsun ve kendine sıra gelene kadar onları mutlu etmeye çalışıyorsun. Biraz kendini dinlemelisin!

%0 Şeyma Subaşı'sın!

Verdiğin cevaplara göre sen %0 Şeyma Subaşı'sın! Senin hayatında gösterişe, yalnızca kendini düşünmeye ve aşırı rahatlığa asla yer yok! Sen daima çevresiyle uyumlu, "ben" demeden önce "biz" diyebilmeyi bilen bir insan oldun. Bu durumda da çevreni yok saymanı tabii ki senden bekleyemezdik! Bu durum zaman zaman üzülmene yol açsa da, aslında bu hayatta en büyük zenginliğin ailen ve dostların olduğunun farkındasın. Sana tek önerimiz, hiçbir şeyin mutluluğunun önüne geçmesine izin verme! Geri kalan her şeyin sen zaten farkındasın.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vilyimvolis

% kaç Şeyma Subaşısın ne ya iyice boku cıktı bu testlerin

dilara.koc

72%

sude.demir

bazı şıklar çok gerizekalı her şeyin ortası bir cevap hiç koymuyolar mal mısınız ya

hz.damla

şeyma subaşına taktınız para filan mı veriyor bu kadın size paylaşılcak içerik yokmuş gibi sürekli şeyma subaşını paylaşıyonuz

maja-furler

%0 şeyma subaşı'ymışım. beğendim.

Görüş Bildir