Yüzde Kaç Romantiksin?

-

Sıradışı bir romantik misin yoksa iflah olmaz bir odun mu? Romantiklik yüzdeni öğrenmen için tek yapman gereken testi çözmek!

Hazırsan başlayalım!

1. İlk buluşma için en ideal yeri seçmekle başlayalım testimize!

Güzel bir restoran
Salaş bir mekan
Sinema, tiyatro
Bar, gece kulübü

2. Yarın sevdiğiniz insanla birinci yıl dönümünüz ve sizin planınız?

Plan yapmadım. Tüm günü beraber geçireceğiz zaten.
Yıl dönümü mü? Unutmuşum valla!
Bir tiyatro oyununa bilet aldım. Keyifli bir akşam geçireceğiz.
Haftalar öncesinden planım hazır ve çok heyecanlıyım
Evde film izleyip, keyif yapacağız.
Güzel bir restoranda yer ayırttım.

3. Onu ilk öptüğünde ne hissettin?

İlk başlarda baya etkileyiciydi, bir süre sonra etkisi geçti.
Televizyonda gördüklerimiz gibiydi işte.
Kalbimin çarpışının sesini duyabiliyordum!
Sanki dünya durdu ve sadece bizim etrafımızda dönmeye başladı.
Kusacak gibi hissettim!
Tüm gün yüzümdeki gülümsemeyi durduramadım.

4. Sevdiğin kişiyle gün içinde ne kadar konuşuyorsun?

Günde 2-3 kere yazışıyoruz ya da telefonla konuşuyoruz.
Gün içinde müsait olduğumuz her an konuşuyoruz.
Ne zaman ararsa ya da yazarsa konuşuyoruz.
Her gün uyuyana kadar konuşuyoruz.

5. Evliliğini nasıl hayal ediyorsun?

En ufak detaylarına kadar düşünüyorum. Muhteşem bir düğün olacak!
Bu konuda hevesliyim ama yine de zamana bırakıyorum.
Düğün için harcanacak parayı düşündükçe karnıma ağrılar giriyor!
Evlilik mi? Sıradaki soruya geçelim.

6. Bu romantik filmler arasında en çok sevdiğini seç şimdi de!

The Notebook - Not Defteri
The Fault in Our Stars - Aynı Yıldızın Altında
50 First Dates - 50 İlk Öpücük
Silver Linings Playbook - Umut Işığım
Titanik
Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Sil Baştan

7. Sence sevgini göstermenin en iyi yolu nedir?

En sevdiği diziyi/fimi izlerken yanında oturmak
Öpmek
Sık sık hediye alarak sürpriz yapmak
Aşkını anlatan bir mektup yazmak
Aşk mektupları/mailleri yazmak
Sarılmak

8. Geldik son soruya. Dürüst olmanı istiyoruz ama. Sence yüzde kaç romantiksin?

%100 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 100. Doğuştan romantiksin yani. Tutkulu, duygusal, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun.  Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelere insanlar hayranlıkla bakıyor. Karşındaki insanları ve sevdiğin kişiyi etkilememe gibi bir ihtimalin yok. Seni bir bulan bir daha bırakmamak için uğraşır, uğraşıyor da. Düşünceli, nazik, kibar ne kadar etkileyici özellik varsa sende toplanmış. İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Senin gibi biriyle bir kez yola çıkanın seni unutması mümkün değil!

%86 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 86. Buna şaşırdığını sanmıyoruz çünkü romantiklik senin genlerine işlemiş. Yani romantiklik senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Sen adeta romantizmi satır satır, cümle cümle, hece hece kitaplara işlemiş gibisin. Yaptığın seçimlerden anladığımız kadarıyla bu özelliğinle etkileyemeyeceğin insan yok. Asla vazgeçemeyeceğin tek özelliğin romantizm olmuş. Hatta öyle ilerlemiş ki bu özellik sende, neredeyse kötü huylarını sorduklarında "aşırı romantik olmam" cevabını vereceksin. Ama unutma. Ne romantizm kötü bir şey ne de romantiklik kötü bir huy. Senin gibi insanların özlemiyle yanıp tutuşuyor bu dünya!

%72 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 72. Aldığın nefes, içtiğin su gibi işlemiş benliğine romantizm. Partnerini mutlu edecek şeyleri çok iyi biliyorsun. Aşkın ruhundan çok iyi anlıyorsun yani. Nerede, ne gerekiyorsa yapıyorsun ve o anları unutulmaz hale getiriyorsun. Tabi hal böyle olunca da insanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. :)

%50 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 50. Fena bir oran değil. Ruhunun yarısı bir romantiğin özelliklerini taşıyor. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok. Yeri geliyor sıradışı bir romantik oluyorsun, yeri geliyor iflah olmaz bir odun. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Bu yüzden de çoğu zaman mutlusun. İçinde ara sıra kopan fırtınaları saymazsak oldukça da romantik sayılırsın. Düzeni bozmaz, sadelik delisi olduğun için göze batmayı hiç mi hiç sevmezsin... Daha ne olsun! :)

%33 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 33. Senin için tam bir romantik diyemeyiz ama içinde bir yerlerde romantikliğe dair izler var. O izler büyük olmasa da var yani. Yerine ve zamanına göre romantik olduğun anlar oluyor ama çok fazla değil. Yine de bunun için çabalaman bile önemli. Sonuçta bu hislerle ilgili bir şey yapamayan yapamaz yani. Ama sen partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsun. Buradan bakmak lazım bu konuya. :)

%1 Romantiksin!

Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 1. Senin kanında bir gram bile romantiklik yok. Yani senin romantik olmakla uzaktan alakan yok. İflah olmaz bir odunsun kusura bakma! Tabii bu testte romantiklik oranının yüzde 1 olması senin de bir gün romantik biri olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın sıradışı bir romantik olup çıkmışsın. Olamaz mı? Olabilir... :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burakcalls

wuuuu! senin romantiklik oranın yüzde 100.

heidininkankisi

%72 Romantiksin!

efe-guler4

100 de 5 dedibizde bole odunuz

oyku-berna-yildirim1

Asgfhffff yüzde 1 doğrusu 0 bekliyordum xxdvgbfzggfhg

tipikteraziii

%100 Romantiksin! Verdiğin yanıtlara göre senin romantiklik oranın yüzde 100. Doğuştan romantiksin yani. Tutkulu, duygusal, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelere insanlar hayranlıkla bakıyor. Karşındaki insanları ve sevdiğin kişiyi etkilememe gibi bir ihtimalin yok. Seni bir bulan bir daha bırakmamak için uğraşır, uğraşıyor da. Düşünceli, nazik, kibar ne kadar etkileyici özellik varsa sende toplanmış. İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Senin gibi biriyle bir kez yola çıkanın seni unutması mümkün değil!

FACEBOOK YORUMLARI

Görüş Bildir