Yüzde Kaç Fesatsın?

189PAYLAŞIM

Ne kadar fesat olduğunu düşündün mü hiç? Düşünmediysen bile bu testle düşünmeye başlayacaksın!

Yüzde kaç fesat olduğunu öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım! Düğünlerde takı törenlerinde kim ne takmış diye inceler misin?

Kendi düğünümse incelerim tabii!
En ufak ayrıntıya kadar incelerim. Kim ne takar bilirim!
Anne, baba ne takıyor acaba diye bir bakarım.
Şöyle bir bakarım ama aklımda tutamam diye düşünüyorum o kadar şeyi!
Pek ilgilenmem genelde etrafı kesiyor olurum.
Valla hiç umrumda olmaz!

2. İş yerinde grup çalışması şeklinde yapmanız gereken bir iş var ve hemen herkes aynı çabayı göstermesine rağmen patronlar bir kişinin bu işte öne çıktığını iddia edip onu terfi ettirmeyi düşünüyorlar. Bu durumda tavrın ne olur?

Ama o terfi benim hakkımdı :(
Ne yapalım hayırlısı böyleymiş.
İşe karşı bütün motivasyonumu kaybederim.
O kişiyle aram muhtemelen bir daha iyi olmaz!
Kafayı yerdim sinirden muhtemelen!
Önüme bakarım daha çok fırsatlar gelecektir önüme.

3. Arkadaşın senden aldığı borç parayla piyango bileti satın aldı ve 50 bin lira ikramiye kazandı. Ne yaparsın?

Yapacak çok da bir şey yok. Güle güle harcasın!
Verdiğim borç parayı misliyle geri isterim.
Parasından pay isterim.
Şans onun şansı. Ben verdiğim borcu geri alırım.
Bir kıyak yapmasını isterim.
Borç parayı piyango biletine vermesine bozulurum.

4. Bu ünlülerden hangisinin en yakın arkadaşın olmasını isterdin?

Seren Serengil
Yıldız Tilbe
Demet Akalın
Seda Sayan
Danla Bilic
Gülben Ergen

5. Peki Whatsapp'tan bu emojiyi aldığınız an ilk ne düşünüyosunuz?

Şekliyle ilgili değişik bir şeyler!
Ne saçma bir emojidir bu ya!
Karnıyarık
Şimdi bunu bana atarak ne demek istemiş olabilir acaba?

6. Çok yakın iki arkadaşın senden habersiz dışarı çıkıyor ve senin hiç sevmediğin birini de çağırıyorlar. Ne düşünürsün?

Telefon açar laf sokarım.
Unutmuşlardır çağırmayı. Kötü düşünmemek lazım.
Beni çağırsalar gerginlik olurdu. İyi yapmışlar.
Yaptıkları çok ayıp. Mesafe alırım.
Böyle arkadaş olmaz olsun. Bir daha selam bile vermem.
Biraz üzülürüm ama sonra vardır bir bildikleri deyip sakinleşirim.

7. Pekii bu görselde dikkatini ilk çeken şey nedir?

Kamera
Hazırlanan genç kızlar
Pantolonu olmayan bir kız

8. Geldik son soruya. Sence de damadın kardeşi fesat bir ifadeyle mi bakıyor bu güzel tabloya?

Bir anlık boşta bulunmuş onu da yakalamışlar. Kötü bir niyeti yok bence.
Kesinlikle!
Hafif bir kıskançlık seziyorum.
Pek masum olduğu söylenemez bence.

%100 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 100 fesatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde karşılığında neyle karşılaşacağını kestiremez bile. Fesatlık içine işlemiş. Sana birisi bir kötülük yaptıysa ona misliyle ödetmeye hazırsın. Eğer sevmediğin iki taraf kavga halindeyse olaya müdahil olmak veya taraf tutmak yerine çekirdeğini alıp çitleye çitleye keyifle kavganın ateşlenmesini izlemeye bayılıyorsun. Taraflardan biri sensen karşı tarafın vay haline zaten! Sevmediğini, kanının ısınmadığını ömrübillâh sevemezsin. Sen de böyle birisin işte, seni de böyle seviyoruz!

%85 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 85 fesatsın! Yani fesatlık senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en fesat insanı değilsin belki, ama fesatlık senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Şu hayatta hiçbir şey senin keyfini bozamaz ve bozmamalı. Bu yüzden sana karşı kötülük yapacak kişilerle gizliden bir savaş içerisindesin. Yalnız, bu savaşı açıktan vermenin kendi zararına olduğunu bildiğinden düşmanlarının onların kendi silahlarıyla yani gülümsemeleriyle vuruyorsun. Ne diyelim? Senden korkulur!

%65 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 65 fesatsın! Bu oran az bir oran değil. Sen de az değilsin hani! Niye fesatlık yapıyorsun insanlara bakalım? Hiç gerek yok böyle şeylere valla ama biz sana karışamayız. Her şeyin en iyisini, doğrusunu kişi kendi bilir sonuçta. Böyle mutluysan bizce hiç sorun yok!

%50 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 50 fesatsın!  Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok, senin olayın kendinle. Nerede, nasıl davranacağını biliyor, kim ne hak ediyorsa ona o şekilde davranıyorsun. Bu konuda da bayağı iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ne gerek var aşırılıklara değil mi? Mutlu , mutlu yaşamak; yoluna bakmak varken!

%25 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 25 fesatsın! Az kalsın fesat değilsin bile çıkabilirdin ama ufak tefek tercihlerin bu sonucu doğurdu. Fena da olmamış bence! Gayet makul bir oranda fesat çıktın. İnsanlarla çok işin olmaz, ne yaptıklarını ne ettiklerini umursamazsın. En güzelini yapıyorsun.Mutluluğun yolunu açar bu sana. Bizce aynen böyle devam et. Gayet güzel bir insan olma yolunda ilerliyorsun!

%0 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 0 fesatsın! Yani senin fesat olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre melek gibi insansın. Birileri sana kötülük yapmış, kazık atmış olabilir. Kimin başına gelmedi ki? Herkes illa ki yaşamıştır. Doğru bildiğin yoldan asla vazgeçmediğin için kötülük yapanları, şeytan suretli insanları Allah'a havale ediyorsun. Çünkü bildiğin yoldan şaşarsan, o kötü insanlardan bir farkının kalmayacağını biliyorsun. O kişiler er veya geç cezasını bulacak, belki de samimi bir şekilde pişman olacaklar. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Hasret kaldık senin gibilere!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hacer-ocalan1

%100 Fesatsın!

ipek-uzel1

%65

misra-esila-buyukterzi

%0 Fesatsın! %0 Fesatsın! Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 0 fesatsın! Yani senin fesat olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre melek gibi insansın. Birileri sana kötülük yapmış, kazık atmış olabilir. Kimin başına gelmedi ki? Herkes illa ki yaşamıştır. Doğru bildiğin yoldan asla vazgeçmediğin için kötülük yapanları, şeytan suretli insanları Allah'a havale ediyorsun. Çünkü bildiğin yoldan şaşarsan, o kötü insanlardan bir farkının kalmayacağını biliyorsun. O kişiler er veya geç cezasını bulacak, belki de samimi bir şekilde pişman olacaklar. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Hasret kaldık senin gibilere!

misra-esila-buyukterzi

peki ünlülerle ne alakası var

kang-bong-cha

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 100 fesatsın! Evet öyleyim tşk.

Görüş Bildir