Görüş Bildir
Haberler
Yüzde Kaç Fesatsın?

etiket Yüzde Kaç Fesatsın?

Ne kadar fesat olduğunu düşündün mü hiç? Düşünmediysen bile bu testle düşünmeye başlayacaksın!

Yüzde kaç fesat olduğunu öğrenmek için haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Düğünlerde takı törenlerinde kim ne takmış diye inceler misin?

1. Haydi başlayalım! Düğünlerde takı törenlerinde kim ne takmış diye inceler misin?

2. İş yerinde grup çalışması şeklinde yapmanız gereken bir iş var ve hemen herkes aynı çabayı göstermesine rağmen patronlar bir kişinin bu işte öne çıktığını iddia edip onu terfi ettirmeyi düşünüyorlar. Bu durumda tavrın ne olur?

3. Arkadaşın senden aldığı borç parayla piyango bileti satın aldı ve 50 bin lira ikramiye kazandı. Ne yaparsın?

4. Bu ünlülerden hangisinin en yakın arkadaşın olmasını isterdin?

5. Peki Whatsapp'tan bu emojiyi aldığınız an ilk ne düşünüyosunuz?

5. Peki Whatsapp'tan bu emojiyi aldığınız an ilk ne düşünüyosunuz?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Çok yakın iki arkadaşın senden habersiz dışarı çıkıyor ve senin hiç sevmediğin birini de çağırıyorlar. Ne düşünürsün?

7. Pekii bu görselde dikkatini ilk çeken şey nedir?

7. Pekii bu görselde dikkatini ilk çeken şey nedir?

8. Geldik son soruya. Sence de damadın kardeşi fesat bir ifadeyle mi bakıyor bu güzel tabloya?

8. Geldik son soruya.  Sence de damadın kardeşi fesat bir ifadeyle mi bakıyor bu güzel tabloya?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

%100 Fesatsın!

%100 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 100 fesatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde karşılığında neyle karşılaşacağını kestiremez bile. Fesatlık içine işlemiş. Sana birisi bir kötülük yaptıysa ona misliyle ödetmeye hazırsın. Eğer sevmediğin iki taraf kavga halindeyse olaya müdahil olmak veya taraf tutmak yerine çekirdeğini alıp çitleye çitleye keyifle kavganın ateşlenmesini izlemeye bayılıyorsun. Taraflardan biri sensen karşı tarafın vay haline zaten! Sevmediğini, kanının ısınmadığını ömrübillâh sevemezsin. Sen de böyle birisin işte, seni de böyle seviyoruz!

%85 Fesatsın!

%85 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 85 fesatsın! Yani fesatlık senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en fesat insanı değilsin belki, ama fesatlık senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Şu hayatta hiçbir şey senin keyfini bozamaz ve bozmamalı. Bu yüzden sana karşı kötülük yapacak kişilerle gizliden bir savaş içerisindesin. Yalnız, bu savaşı açıktan vermenin kendi zararına olduğunu bildiğinden düşmanlarının onların kendi silahlarıyla yani gülümsemeleriyle vuruyorsun. Ne diyelim? Senden korkulur!

%65 Fesatsın!

%65 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 65 fesatsın! Bu oran az bir oran değil. Sen de az değilsin hani! Niye fesatlık yapıyorsun insanlara bakalım? Hiç gerek yok böyle şeylere valla ama biz sana karışamayız. Her şeyin en iyisini, doğrusunu kişi kendi bilir sonuçta. Böyle mutluysan bizce hiç sorun yok!

%50 Fesatsın!

%50 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 50 fesatsın!  Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok, senin olayın kendinle. Nerede, nasıl davranacağını biliyor, kim ne hak ediyorsa ona o şekilde davranıyorsun. Bu konuda da bayağı iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ne gerek var aşırılıklara değil mi? Mutlu , mutlu yaşamak; yoluna bakmak varken!

%25 Fesatsın!

%25 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 25 fesatsın! Az kalsın fesat değilsin bile çıkabilirdin ama ufak tefek tercihlerin bu sonucu doğurdu. Fena da olmamış bence! Gayet makul bir oranda fesat çıktın. İnsanlarla çok işin olmaz, ne yaptıklarını ne ettiklerini umursamazsın. En güzelini yapıyorsun.Mutluluğun yolunu açar bu sana. Bizce aynen böyle devam et. Gayet güzel bir insan olma yolunda ilerliyorsun!

%0 Fesatsın!

%0 Fesatsın!

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 0 fesatsın! Yani senin fesat olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre melek gibi insansın. Birileri sana kötülük yapmış, kazık atmış olabilir. Kimin başına gelmedi ki? Herkes illa ki yaşamıştır. Doğru bildiğin yoldan asla vazgeçmediğin için kötülük yapanları, şeytan suretli insanları Allah'a havale ediyorsun. Çünkü bildiğin yoldan şaşarsan, o kötü insanlardan bir farkının kalmayacağını biliyorsun. O kişiler er veya geç cezasını bulacak, belki de samimi bir şekilde pişman olacaklar. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Hasret kaldık senin gibilere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
471
316
155
120
75
48
31
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kang Bong Cha

Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 100 fesatsın! Evet öyleyim tşk.

Beyza

Yalnız o son fotoğraftaki gelin o diğer fesat hanım yüzünden boşandığını söylemişti daha sonradan

Simple Aydan

%0 Fesatsın! Verdiğin yanıtlara göre sen yüzde 0 fesatsın! Yani senin fesat olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre melek gibi insansın. Biriler... Devamını Gör