Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yunanistan Ligi Bölünüyor

Anasayfa > Gündem

Kom­şu­da Oly­mpi­ako­s’­un ha­kem­le­ri et­ki­le­di­ği id­di­a edi­li­yor. Pa­nat­hi­na­ikos Baş­ka­nı Ala­fo­uzos “Ge­re­kir­se ay­rı bir lig ku­ra­ca­ğı­z” di­ye­rek pro­je­si­ni açık­la­dı.

Yunan futbolunda Olympiakos ve diğer ekipler arasındaki gerginlik büyüyor. Diğer kulüpler Olympiakos’un hakemleri etki altına alarak maçları kazandığını iddia ediyor.

Nitekim hakem atamalarındaki usulsüzlükleri kontrol etmesi için göreve getirilen eski İskoç hakem Hugh Dallas aralık ayında görevini bırakmıştı. Dallas’ın ölüm tehditleri aldığı ortaya çıkmıştı.

EĞER AVRUPA'DAN CEZA GELİRSE...

Panathinaikos Başkanı Yannis Alafouzos, BBC’ye verdiği demeçte süreçle ilgili çarpıcı konuştu. “Büyük takımlar olarak ayrı bir lig kurmak istiyoruz. Uç bir çözüm olduğunu ama son çare olarak bunu yaparız. Yunan futbolu yolsuzluk sorunu yaşıyor. Eğer Yunanistan bazı nedenlerden ötürü (Olympiakos nedeniyle demek istiyor) UEFA’dan ceza alırsa, harekete geçmeyi planlıyoruz” dedi. Panathinaikos’un ayrı lig projesine PAOK ve AEK de sıcak bakıyor.

Bugün

Kaynak: http://www.bugun.com.tr/spor/yunanist...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?