Yumurta Kıramayan Eksik mi? Kendisini 'Tam Kadın' Olarak Nitelendiren Şarkıcı Ayla Çelik Kendince Kadınlık Dersi Verdi!

715PAYLAŞIM

E bari siz yapmasaydınız!

Bu ünlü arkadaşların yaptıkları gereksiz yorumlarla biz ne yapacağız yahu? Daha yeni Ömür Gedik'in ortalığı karıştıran yorumunun üzerinden çok geçmemişken bir başkası başlıyor.

Şimdi de kendisini muhteşem bir kadın olarak nitelendiren şarkıcı Ayla Çelik yaptığı bir yorumla eleştiri oklarının hedefi halinde. Neden olmasın ki?

Bir gazeteye verdiği röportajda kendisini tam kadın olarak nitelendiren Çelik, kadınların "kadınlığını" unuttuğunu ve kadınların rahatına düşkün olmaması gerektiğini söylemiş.

Bununla da yetinmemiş, "‘Ay ben yemek yapmayı bilmem, iki yumurta kıramam.’ diyen kadınlar var. Bunu bir de meziyet gibi anlatıyorlar. Kadınlık böyle olmaz" diye de eklemiş. Vah ki ne vah!

Yemek yapmayı bilmeyen, ev işinden kaçan kadın mı olur diye de isyan ediyor şarkıcımız. Sana kötü bir haberimiz var Ayla Çelik, vallahi oluyor be! :)

O zaman Ayla Çelik'in söylediğine göre yumurta kıramayan, rahatına düşkün kadınlar eksik kadın mı oluyor? Yani ben bu şekilde yorumladım. Çünkü kendisinin tam kadın olduğunu söylüyor.

Sanki kadınların her attığı adım eleştirilmiyormuş gibi bir de yumurta yapmadıkları için rahatlarına düşkün ilan edilip yerin dibine sokuluyor.

View this post on Instagram

💛 #dahabiaşık

A post shared by Ayla Çelik (@aylacelikofficial) on

Keşke yemek tuzsuz olduğu için şiddet gören hatta yemek yapmadığı için öldürülen kadınlar aklına gelseydi bu yorumu yaparken.

Gündem olmak isteyen, ilk kadınları kendisine kurban seçiyor çünkü işin içinden sıyrılmak çok kolay... Siyasetçi de olsan ünlü bir şarkıcı da olsan bu böyle...

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Kaynak: posta.com.tr

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
thelastsaint

sorun ne biliyor musunuz? aslında herkesin içinden geçirdiği bir şeyi biri yüksek sesle söyleyince suçlu oluyor. bütün olay bu.

emsalden-misal-olmaz.

Sanki çok kötü bir şey söylemiş.

Gizli Kullanıcı

ömür gedik le ayla çelik yüzde yüz haklı değil diyenler de gündem yalakası bundan nemalanmak isteyenler...

dremor

artık şuna insan dediğin yemek yapmayı bilecek diye değiştirsek çünkü her birey kendi karnını kendi doyurmayı öğrenmek zorunda illa bir cinsiyete gerek yok

coldhearted

Hayat müşterek, yemeğin kadını erkeği olmaz, olmamalı. Örneğin; Çalışan bir kadın yorgunluğunu, halsizliğini bahane edip yemek yapmadığı günler gayet olabilir kimse makine değil, girersin mutfağa eşinle beraber yaparsın yemeği hatta gerekirse tek başına yaparsın, bu ona duyduğun saygıyı, verdiğin değeri gösterir fakat; Hayatını idame ettirecek kadar bir şeyler bilmesi, yapması kendi yararına. 'Şunu yapmayan kadın şöyledir, böyledir' demek oldukça komik. Hiç kimse bütün dünya mutfaklarından örnekler olsun istemez sofrasında ama her iki bireyin de karnını doyuracak kadar bir şeyler yapabilmesi kendi menfaatlerine.

Görüş Bildir