Yolculardan Biri Bebeğini Unuttuğu İçin Geri Dönmek Zorunda Kalan Suudi Arabistan Hava Yolları Uçağı

-

Bir anne bebeğini havalimanında unuttuğu için geri dönmek istediğini söylediği zaman uçak Kuala Lumpur'a gidiyordu. Detaylar için The Sun kaynaklı içeriğimize buyurun...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/8612210/sa...

Suudi Arabistan Hava Yolları'na ait olan uçak, yolculardan bir tanesi bebeğini havalimanında unutunca geri dönmek zorunda kaldı.

Suudi uçağı aslında Kuala Lumpur'a gidecekti fakat geri döndü. Uçağın pilotu hava kontrollerini sağlayan ekibe, Suuidi Arabistan'da bir şehir olan Jeddah'a tekrar dönmek istediklerini bildirdi. Daha sonra operatörle gerekli olan koşulları konuştular.

Yolcudan gelen isteği duyan pilot ilk önce anlam veremedi fakat daha sonra olayın ciddiyetini anladı ve hemen kule ile iletişime geçti.

Pilot şu sözleri dile getirdi: "Bu uçuş geri dönmeyi talep ediyor... Bir yolcu, bekleme bölümünde bebeğini unutmuş, zavallı kadın." Hava kontrolünü sağlayan ekip ise dönmelerine izin verdi ve uçak tekrar iniş yaptı.

Uçuş sitesi ise 54 dakikalık gecikmeyi kayıt altına aldı, annenin bebeğini hangi şartlar altında unuttuğu ise henüz bilinmiyor. Bazıları annenin bebeğini unutmadığını, kız kardeşinin yanına bıraktığını ve onların da yanlış otobüse binerek uçuşu kaçırdığını iddia ederken, birçok insan ise anneyi suçluyor.

Bu yaşanan olay Twitter'ın mizahşörlerinden kaçamadı:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bluessy

Farklı zamanlarda olmak üzere aldığım kocaman hediyeyi,çantamı,telefonumu otobüste unuttuğum kimliğimi telefonumu fotokopide bıraktığım, üzerindeki tabelayı göre göre yanlış otobüse binip akbil basınca dank ettiğim, uyanık olduğum halde ineceğim durakla göz göze geldiğim halde inmeyi unuttuğum olmuştur. Dalgınlık abi. Kurban olduğum Allahım çok beyin verdiği için arada ağırlık yapıyo error veriyo işte sistem. Ama haddim olmayarak ya da neden olmasın amk bu da anne mi düye düşünerek eklemek isterim ki lan dışarı kardeşimle çıkınca acaba başına bi şey mi gelir bi çalar götürür mü diye ayağından ip mi bağlasam ayağıma diyorum. İşte parkta intetnet ararken çocuğu kaybeden babadan nasıl çıktım da havaalanında bebeğini unutan anaya laf ediyom o da ayrı ironi amk

askito-muyum-ben

'Arabistan'da bir şehir olan Jeddah' demeseydin de direk dümdüz 'Cidde' deseydin bence daha iyi oldurdu. Ayrıca aklım da almadı hadi deseydi de 'kardesime bıraktım ama uçağı kaçırdılar geri almam lazim' tamam derdim ama unutmak nedir yani?

bseozyrt

Arabistan'dan sonrası okunmaması gereken bir haber aslında ama..

bluessy

Dışardakiler de şey diyo mu acaba Türkiye'den sonrası okunmaması gereken bir haber aslında

eren-akbas3

Bunlar bu olay ile kendilerini iyi göstermeye çalışıyorlar. Yoksa başka yolcuları yine asit kuyusuna atarlar bunlar.

hasip-timurtas

Ana yüreğimi? Lan kadın bebeğini havalanında unutmuş aq :D Acaba ne zaman farketmiş vardıklarında mı?

Görüş Bildir