Yok Daha Neler! Regl Dönemlerinin Süresini Kısaltmak İçin Elektrikli Süpürge Kullanarak Sağlıklarını Tehlikeye Atan Kadınlar

109PAYLAŞIM

Cildimizdeki kırışıkları ütüyle açıp, vücudumuzdaki yağları yağ çözücüyle eritebilsek güzel olurdu. Herkesin aklına böyle saçma sapan, komik ve ölümcül fikirler gelmiştir. Elbette bunları denemeye kalkmıyoruz, çünkü mantığımız bunu gerektiriyor. Ancak son dönemde aynı bu şekilde düşünülmüş tuhaf bir akım başlamış durumda. Lütfen siz de evde denemeyin.

İnsanlar son dönemde kendi üstlerinde ölümcül deneyler yapmaya çok hevesli.

Toplu bir akıl tutulması yaşanıyor. Tıpkı deterjan kapsülü yiyen gençlerde olduğu gibi, bazen tehlikeli akımlar da hızla yayılıyor.

Son olarak bazı kadınlar, vajinalarına elektrik süpürgesi tuttukları için hastanelik oldu.

Yanlış okumadınız.

Daha doğru ifade etmek gerekirse, bu kadınlar regl dönemlerini kısa sürede sonlandırmak için vajinalarına süpürge hortumu yerleştirmişti.

Bunu Amerika'nın Seattle şehrinden bir hemşirenin yazdığı tweet'ten biliyoruz.

"Hanımlar... Lütfen reglinizi erken bitirmek için süpürge hortumu kullanmayı bırakın. Bunu yaptığınızda kandan daha fazlasını çekersiniz! Sadece bu hafta bu yapan iki vaka vardı. Lütfen... DURUN!" diyen hemşirenin tweet'i olay oldu.

19 ve 23 yaşlarındaki bu iki kadın bu yöntemle tüm kanı çekip regl dönemlerini hızla sonlandırabileceklerini düşünmüştü.

Oysa "uterus regl sırasında kanla dolu bir havuz değil" diyen uzmanlar, bu doğal olayın nasıl gerçekleştiğini bilmemiz gerektiğini düşünüyor.

Tuvalete gider gibi bir anda regl olunsa ve bitse elbette güzel olurdu; ancak çatlayan yumurta sebebiyle kalınlaşan rahim duvarı kaslar kasıldıkça dökülüyor ve kanama da böyle gerçekleşiyor. Yani öyle bir anda kurtulabileceğiniz bir durum değil.

Süpürgenin yol açabileceği zararlardan bahsetmeye gerek yok sanıyoruz.

Elektrikli süpürgeler çok güçlü ve bu güç yerlerdeki tozlar için iyi, iç organlarınız için değil. Şaka amaçlı kol veya bacak üstüne yapıştırılan süpürge ucu bile korkunç bir acı ve iz bırakırken vajinayı düşünemiyoruz. Hastanelik olmak çok doğal.

Regl döneminden rahatsızlık duyanlar için tampon ve menstrüel kap gibi çözümler var.

Böylece akıntı olmadan günlük yaşama devam edebiliyorsunuz.

Kanamanın daha hızlı ve kısa sürede olması için bazı doğal yöntemler de uygulanabilir.

Bu dönemde maydanoz, ananas gibi adet söktürücü özelliği bilinen yiyecekleri yemek, tempolu yürüyüşler yapmak, çeşitli egzersizler ile kasları çalıştırmak akıntıyı kolaylaştırır. Normalden uzun süren regl dönemi için bir jinekoloğa başvurarak ilaç da kullanabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pinar12346

bu ne bilimsizliktir!

hetepheres2

Beyinlerini memelerine enjekte ettiren 2 kadın daha ... alkış.

merve-yildiz24

hani batının insnaı eğitimliydi belki çoğu diplomalı ama cahillik almış başını gitmiş en fazla yedi gün sürecek bir olay için ki her gün aynı şiddette olmuyor süpürge tutmak ne demek mal mısınız bile diyemiyorum. ben en fazla tuvalette beş gün boyunca yaşayabilir miyim diye düşünmüştüm ilk dönemler

bilinemeyen

Süpürge makinesi yetmez, turbomoleküler vakum kullansaydınız. Mastürbasyonu deneyin, zaten östrojen artımı sebebiyle istek artar. Eğer orta ve az ağrılı şanslılardan iseniz hormonal ve fiziksel çok faydasını görürsünüz.Çok ağrılıların orgazm süreci zor. Zararı olur. Temizliğe ve aşırı sıcaklık değişimlerine dikkat.

alwrich

Yorumlarınız çok mantıklı👌🏻

Gizli Kullanıcı

deterjan kapsülü olayını da merak ettim hangi amaçla yiyorlarmış?

mitis

fenomen olma amacıyla

hetepheres2

geri zekalının önde gidenleri

Görüş Bildir