Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yıpranmış Vücudundan Utanmayıp Bikini Giyerek, Önemli Bir Mesaj Veren Kadın: Rachel Hollis

7bPAYLAŞIM

Kadınların yaşları ilerledikçe yıpranmaya başlamış vücutlarından utanmaması gerektiğini öğütleyen bir kadının hikayesini paylaşacağız sizlerle. Sosyal medya aracılığıyla verdiği önemli mesajla, çoğu kadının desteğini arkasına alan Rachel, kadınların içlerinde kalmış hislerine tercüman olmuş adeta.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/th...

Bu hanımefendinin ismi Rachel Hollis. Kendisinin yemek, moda, yaşam üzerine yazılarının bulunduğu bir websitesi ve bir kitabı var.

Ayrıca üç çocuk annesi. Son zamanlarda Facebook'ta paylaştığı bikinili fotoğrafı sayesinde oldukça tanınmaya başladı. Popüler olmasının sebebi, akıllara ilk gelen sebep değil.

Rachel Hollis, bikinili fotoğrafını koyduktan sonra ona gelen destek mesajlarından çok etkilendiğini belirtiyor.

"Vücudumda çatlaklarım var ama bikini giyiyorum. Üç çocuk dünyaya getirdiğim için fena halde güçsüz bir göbeğim var ama bikini giyiyorum. Göbeğim oldukça sarkık ama bikini giyiyorum. Bikini giyiyorum çünkü üzerinde izler de olsa bu vücutla gurur duyuyorum. Vücudumdaki izlerin her biri, bir çocuk dünyaya getirmek gibi kutsal bir olayın hatırlatıcısı. Bikini giyiyorum çünkü düşüncelerini önemsediğim tek adam, beni bu halimle seviyor. Aynı adam, izlerim olsa dahi, benimkinden daha seksi bir vücut görmediğini söylüyor. Onlar yara izi değil, kızlar! Onlar sizin kazandığınız birer rütbe gibi. Utanmadan, gururla taşıyın."

"Fotoğrafımın birilerinin bakış açısını değiştirdiğini duyduğumda ya da bazılarının kırışık vücutlarına rağmen bikini giymek istediklerini öğrendiğimde çok mutlu oluyorum.."

Sayıları az da olsa olumsuz geri dönüş aldığını da belirten Rachel Hollis, adeta uzun bir maraton yarışı bitiren kadınlara, "Neden biraz gövde gösterisi yapmayasınız ki?" diyerek özgüven hareketini özetliyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mavi-can

29 yıldır bikini giymeyi hayal eden kadın

jvc1903

anlaşılan kadının tek derdi bu evet, kınamadım bana düşmez!.. ona sadece ''çatlak'' mevzusuna üzülecek kadar rahat kafa veren, işsizlik, atanma, çocuk okut, geçim sıkıntısı vs.lerle kafasını taktırtmayan devleti var takdir eder bravo derim!.. saat, ülke, coğrafik şartlar, saat-ülke-kıta farkı derken; oluyor TEK DERT bikini derdi..

seyma-eren

Bir kadın, bu cümlelerini kurarken; büyüttüğü egosundan değil, sahip olduğu adamın ona yaşattığı hislerden besleniyordur. Eşini de kutlamak lazım.

zahid2006

Tamam sen utanmıyosunda biz o kötü görüntüyü görmek zorunda mıyız?

allforyou

Cevir kafani gerizekali.biz de senin gibi bi zihniyetle yasamak zorunda degiliz ama katlaniyoruz. Kadin heykel ya da obje degil, insan ve kimse mukemmel gozukmek zorunda degil ayrica gozukemez de ve ayrica kimse sana begendirmek zorunda degil bu kadar igreniyorsan sokakta gezmeyiver bak super cozum.

Gizli Kullanıcı

salak saçma bir içerik.

Görüş Bildir