Yıllar Öncesinin Asi, İsyankar Gençlerinin Önceki ve Sonraki Hallerinden 27 Fotoğraf

-
Abone ol

Bazılarımız gençlik dönemlerimizi çok rahat atlatırken, bazılarımız bu konuda çok büyük sıkıntılar yaşamışızdır. Bu dönemleri öyle ya da böyle atlatanlar şimdilerde neler yapıyorlar, nerelerdeler, hayatları nasıl gidiyor? En tatlı örneklerinden bir kısmını Boredpanda'dan sizler için derledik.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/before-and-aft...

Daha önceleri bu gençlerden bazılarının değişimlerini içeriğimizde derlemiştik.👇👇 Şimdi yenilerini de ekleyerek devam edelim.

Bu Gözler Bunları da mı Görecekti? 2000'li Yılların Asi Gençlerinin İnanılmaz Değişimleri - onedio.com
Bu Gözler Bunları da mı Görecekti? 2000'li Yılların Asi Gençlerinin İnanılmaz Değişimleri - onedio.com

1. İtfaiyeci oldum. 8 yıl önce biri gelip de bana saçlarımı keseceğimi ve itfaiye bölümünün bir parçası olacağımı söylese asla inanmazdım.

2. Bütün bu emo hayranlığımdan sonra bir video oyunları okuluna gittim ve nasıl kod yazıldığını öğrendim. Şimdi harika bir şirkette çalışıyorum. Hem çok güzel zamanlardı, hem de uyuşturucu gibi birçok aptal işe bulaştım.

3. Emo. Gotik. Emo. Emo. Pazarlama danışmanı.

4. Hala Brand New dinliyorum. Bir şirkette idari koordinatör olarak çalışıyorum. Şimdiye kadar bunun hayatımda nasıl bir evre olduğunu fark etmemiştim.

5. 2005 yılında, 18 yaşında bir emo olarak çekmişim soldakini. Sağdaki ise 2015 yılında sevgi dolu bir baba ve eş olan halim. 10 yılda neler değişmiş neler.

6. Amerika Ordusu için piyade eri oldum. Şimdi üniversiteye gidiyorum, Uluslararası Güvenlik ve Çatışmaların Çözümü bölümündeyim.

7. Emo günlerimdeki yeşil saçlarımla ben. Şimdi bir tasarımcı ve internet geliştiricisi olarak kurumsal bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda yarı zamanlı dövme modelliği yapıyorum.

8. Lise birinci sınıf öğrencileri için özel eğitim öğretmeniyim. Sol fotoğraftaki benim lise birinci sınıf halim. Çocuklara benim yaptığım şeyleri yapmamalarını öğretiyorum.

Şu ana kadar da her şey yolunda gitti diyebilirim.

9. 2000li yılların başı ve şimdi. Şimdi Amerikan Ordusu'nda özellikle Hava Kuvvetleri'nde askeri inzibatım.

10. Eskiden bir emo olarak ortalığı yakıp kavuruyordum, şimdilerde ise bir muhasebe firmasında vergi danışmanıyım.

11. Şimdilerde hakiki bir yetişkin oldum. Bankada eğitmen olarak çalışıyorum, ilk mülkümü alıyorum ve konut kredimi ödüyorum. Hala içimde bir emo var ama.

12. Aşırı depresif bir kız olarak hep çok fazla eyeliner kullandım. Fakat klinik depresyonum için gereken klinik tedavinin ardından hızlıca geçti bu süre. Lisansı yeni bitirdim.

13. O zamanlarda yaptığım bütün makyaj ve saç denemeleri, şimdilerde iyi bir kuaför ve makyaj uzmanı olmamı sağladı.

14. Yıllar öncesinde saçlarımla uğraşıyordum sadece. Şimdilerde ise ön lisansıma yönelik çalışıyorum.

15. 2007 ve 2015 yıllarından iki ayrı fotoğraf. Şimdi polis oldum. Ayrıca Yılbaşı kartları gönderecek kadar da geleneksel oldum.

16. Lisede biraz tuhaftım. Şimdi ise bir dekorasyon firmasında gece vardiyasında ne yaptığımı anlamaya çalışıyorum.

17. Bilinen şekliyle bir asilik olmasa da hala bir şeyler var.

18. Şimdilerde önceki hallerime göre kıyafet konusunda daha asi olabilirim.

Ama bu fotoğrafta değil tabii.

19. 3 yaşında bir kızın annesiyim, çocuk hastanesinde tam zamanlı çalışıyorum ve tıbbi teknisyen diplomamı alacağım.

20. Şimdi 20 yaşındayım ve veterinerlik fakültesinde ikinci yılım.

21. Bu emo görünüşünü seviyordum. Şimdi bir golf oyuncusuyum ve çalıştığım golf kursunda organizasyon koordinatörüyüm.

22. Önceden gözlerimi kapatan saçlarım vardı. Şimdi ise kız arkadaşımın mezuniyet balosundayım. Daha düzgün bir saç kesimi ve büyük bir değişim ile.

23. 1985 yılında sanat okuluna gittiğim zaman ve 2017 yılında başarılı bir sanatçı, öğretmen ve anne olduğum zaman. Hala ben, benim!

24. 2012-2017 yılları arasındaki hızlı değişim. Bittiğine seviniyorum. Şimdilerde minnoş bir tilki annesiyim.

25. Öncesi ve sonrası şeklinde paylaşmak istediğim hallerim. Nerede o zamanların emo gençleri?

26. 15 yaşımda görünüşümden ötürü dalga geçilen halim ve 23 yaşımda görünüşümden ötürü sevilen halim.

27. 2009 yılındaki ben ve 2017 yılındaki ben.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehlika285

14. kız değişmeseymiş keşke eski hali daha güzel

portlekgoz

Şimdi şunu belirtmek gerek emoluk sadece renkli saç dövme piercing siyah giymek ve rock müzik değil çünkü o zevk tercih ve özentilikten kaynaklıdır

portlekgoz

Emoluk daha farklı çoğu kişi de aynı değerlere dayansa da aslında bu sürekli depresif olmak ve hayattan zevk almamak için çabalamadır toplumdan özellikle nefret edilir ve toplumun kötü dediği herşey iyi denilir

portlekgoz

Özentilik sonucu ne olduğu bilinmeyen şu dönem gençlik ise toplumdan nefret ettiğinden değil ilgi görmek istediğinden bu haldedir hayattan tatmin değil ve tatmin olmaya çalışır emolarsa nefret eder ama intihara götü yemez

portlekgoz

Bunu özellikle güzel görünmek için kıçını yırtan punk kızlarımızda görebilirsiniz gerçek punklık da giymek istediğini giyersin beğenilme arzun olmaz kısaca herşey yalan bu taklitçilere kanmayın onlar dadaizmi anarşizmi punklığı moda yaparak öldüren bir grup taklitçidir taklitlerden sakının

insansiniz

siz bi de benim fotoları görün :D

denizok

şu an ki saçma salak tiplerden yine iyiydi özellikle erkeklerden bahsediyorum.

portlekgoz

Muhafazakar sürekli kız düşürmeye çalışan babet çoraplı ağdalı bacak kıllı gögüs ağır abilerimize mi hakaret ettin sen şimdi.

belphegor

Dinlediğin müziğin,takipçisi olduğun akımın felsefesi ne kadar güçlüyse,o kadar bağlı kalırsın o akıma.Emolara en fazla 5 sene biçilirdi zaten.Eh,bu kadar sisteme olan saçma sapan bir başkaldırının sönüp tekrar kuzuya döndürülmesi de bu kadar çabuk olur.Ben şu ana kadar 'yha ben de bi 3 sene önceye kadar Slayer,Testament,Iron Maiden falan dinliyodum' diyen bir metalkafa yahut 'Rancid de çok bozdu be,zaten karşı çıkıp çıkıp ne yapacan bi faydası var mı' diyen bir punk görmedim.Yaş 50'ye de gelse o güçlü ideolojinin saldığı kök bir yerlerde çıkıyor illa.

Görüş Bildir