Görüş Bildir

etiket Yıllar Geçtikçe Kısalan 8 Kıyafet

Anasayfa > Goygoy

Yıllar Geçtikçe Kısalan 8 Kıyafet

Yıllar geçtikçe giydiğimiz kıyafetler santim santim kısalıyor. Artık makinede tişörtüm çekti diye üzülmeyin. Makineye atmadan önce uzun olan tişörtünüzün makineden 2 karış çıkması artık problem değil; aksine moda :) Siz de giyim tarzınızı trendlere göre belirliyorsanız her sezon biraz daha kısalan bu parçaları çok seveceksiniz!

Kısa Tişört

Yıllarca ne uzadın ne kısaldın, biz seni hep aynı bildik tişört kardeş! Duyduk ki sen de modaya uymuşsun;  bir zamanlar belimize gelirdin, şimdilerde kaburgamıza...

http://www.mizu.com/mizu-baskili-kisa-tisort-t002?v=99323

Kısa Bluz

Yıllarca bir uzadın bir kısaldın be bluz... Madonna’nın Lucky Star klibinde şöhreti yakaladın, Rihanna ile koptun gittin kısa bluz! 90’ları hiç konuşmayalım, üzülürüz. Biz şimdiye bakalım, bu halini çok sevdik.

http://www.mizu.com/mizu-kolsuz-kisa-bluz-14625?v=103987

Kısa Gömlek

Bir asaletin vardı, duruşundan ödün vermez dedik ama seni de kırpmışlar a gömlek! Kötü mü olmuş dersen, asla! Bize uzun kısa fark etmez, gömleğe her daim saygımız sonsuz...

http://www.mizu.com/mizu-kisa-gomlek-n011?v=100034

Uzun Kollu Kısa Bluz

Biraz kafamız karıştı; yazlık mısın kışlık mısın uzun kollu kısa bluz... Kışın giysek uzun koldan yırtarız da, açıkta kalan göbeği n’apcaz? Yazın giysek göbek kısmında sorun yok da kapalı kalan kollar ne olacak? Tamam tamam çözdük seni; tarzını sevdik, giymesek olmaz. Geçiş dönemleri ne güne duruyor?

http://www.mizu.com/mizu-desenli-uzun-kollu-bluz?v=95336

Kısa Yelek

Yıllardır kolun yoktu, şimdi artık boyun da yok... Kısaldıkça güzelliştin, caziben arttı. Uzunken de canımızdın ama kısa daha bi’ sevdik seni.

http://www.mizu.com/mizu-cepli-yelek?v=95358

Mini Şort

Hikayemiz dizüstünde başladı, zamanla samimiyetimiz arttı! Şort dediğin zaten mini olur, kısalmasaydın bozuşurduk.

http://www.mizu.com/mizu-mini-kot-sort-en009?v=104419

Mini Elbise

Özel gecelerin vazgeçilmezisin, pişti olmaya pek müsaitsin; yine de kadınların gözbebeğisin, gece-gündüz  yaz-kış hep giyilensin mini elbise.

http://www.mizu.com/mizu-3-renkli-mini-elbise?v=94480

Mini Etek

Bir uzunsun bir kısa, bir “midi”sin bir mini, son zamanlarda oldun bir de maxi... Eteğin mini olanı makbuldür dedik. Önüne bir de süper geldi; oldun mu süper mini. 

http://www.mizu.com/mizu-mini-klos-etek-31555?v=95904

Mizu Collection ile Trendleri Yakalayın

Mizu Collection ile modanın her halini yaşayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?