Yıldız Tilbe'den 'Muhalefete Şarkı Verdi' İddiasına Yanıt: 'Şarkılarım Hiçbir Siyasetin Temsilcisi Değildir'

 > -

Seçim çalışmalarında “Kandıramazsın Beni” adlı şarkısını kullanması için muhalefete izin verdiği iddia edilmişti. Müzisyen Yıldız Tilbe iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Erdoğan'ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada ‘TAMAM' kampanyası başlamıştı.

Atılan Tweetler 1 Milyonu Aştı! Erdoğan'ın 'Millet Tamam Derse Çekiliriz' Açıklaması Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com
Atılan Tweetler 1 Milyonu Aştı! Erdoğan'ın 'Millet Tamam Derse Çekiliriz' Açıklaması Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com

Yıldız Tilbe’nin içinde “1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam” kelimeleri geçen "Kandıramazsın Beni" adlı şarkısı da en çok paylaşılanlar arasına girmişti.

Tilbe 'CHP ile anlaştı' haberlerini sosyal medya hesabından yalanladı ve Twitter'dan şu açıklamaları yaptı 👇

"Şarkılarımın yalnızca beni temsil etme hakkı vardır. Şarkılarım hiçbir siyasetin temsilcisi değildir. Ben siyasetin hiçbir tarafında yokum, olmadım. Şarkılarım da olmadı, olmayacak. Memleketim için herşeyin hayırlısını dilerim her zaman, hepsi bu. Şarkılarımı herhangi bir siyasi mecrada propaganda olarak duyarsanız,bilin ki haberim ve iznim yoktur. Daha ne diyeyim? Hiçbir partiyi tutmuyorum. Allah memleketimiz için hayırlısını nasip etsin her zaman. Ülkemize birlik huzur versin rabbim. Siyasetten nefret ederim"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir