Görüş Bildir
Haberler
Yılbaşı Gecesi için Tarkan'a Rekor Ücret! Tarkan Yılbaşı Gecesi Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı Gecesi için Tarkan'a Rekor Ücret! Tarkan Yılbaşı Gecesi Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı yaklaşırken, sanatçıların sahne alacağı programlar ve kazanacakları ücretler ortaya çıkmaya başladı.Bunların başında ise ne kadar kazanacağı merak edilen Tarkan geliyor. Ünlü sanatçı Tarkan, Mısır'da sahneye çıkacak ilk Türk sanatçı olmak için geri sayıma geçti. Tarkan, yılbaşı gecesi Mısır Rixos Premium Seagate'de sahne alacak. Peki yılbaşı gecesi Tarkan ne kadar alacak? İşte merak edilen detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ünlü sanatçı Tarkan, Mısır'da sahneye çıkacak ilk Türk sanatçı olmak için geri sayıma geçti. Tarkan, yılbaşı gecesi Mısır Rixos Premium Seagate'de sahne alacak. Sanatçıya 1 milyon Euro (16 milyon 152 bin TL) ücret ödeneceği açıklandı.

Tarkan Yılbaşı Gecesi Ne Kadar Alacak?

Tarkan Yılbaşı Gecesi Ne Kadar Alacak?

Megastar Tarkan 2022'ye şarkı söyleyerek girecek. Mısır Rixos Premium Seagate'de sahneye çıkacak olan Tarkan o gece için 1 milyon Euro (16 milyon 152 bin TL) alacakmış.

Bu gece için 40 Türk'ün de konsere gidebilmek için ücretlerini ödediği öğrenildi.

Tarkan'ın sahne alacağı yerde ise hummalı bir çalışma yapılıyormuş. İlginin çok büyük olmasından dolayı organizasyon firması en ufak bir hata olmaması için uğraş veriyormuş.

Türkiye dışında Rusya, Ukrayna, Bakü, Dubai, Londra, Almanya'dan da o gece Tarkan konseri için uçaklar kalkacakmış. Türkiye'den Tarkan konserini izlemek için Mısır'a gitmek isteyenlerin cebinden 2000 Euro (yaklaşık 32 bin TL) çıkartmaları gerekiyor.

Almanya'dan Özel Jetle Mısır'a Geçecek

Almanya'dan Özel Jetle Mısır'a Geçecek

Son olarak koronavirüs salgınının başında Almanya'ya yerleşen Tarkan'ın, özel jetle Mısır'a geçeceği ve konserle ilgili her detayı kendisinin hazırladığı gelen bilgiler arasında.

Öte yandan Tarkan'ın, Mısır'da sahne alacak ilk Türk sanatçı olduğu da öğrenildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın