Yettiniz Artık! Engelli Bir Çocukla Dalga Geçerek Ofansif Mizah Yaptığını Zanneden ve Haluk Levent'e İthamlarda Bulunan Twitter Kullanıcısı

2.7bPAYLAŞIM

Bugün bir kez daha rezillik olarak adlandırabileceğimiz bir olaya şahit olduk. "siravealot" isimli bir Twitter kullanıcısı engelli bir erkek çocuğunun fotoğrafıyla dalga geçtiği bir tweet attı ve daha sonra Haluk Levent'e bazı ithamlarda bulundu. Gelin hep birlikte bakalım.

İnternet, bilgisayar ve akıllı telefonlar hayatlarımızın tam ortasında yer almaya başladıktan sonra binbir türlü şey okuduk, izledik ve yazdık. Düşüncelerimizi birilerine ulaştırmak bizlere keyifli geldi fakat çok zaman geçmeden bazılarının iki like uğruna vicdanlarını çöpe attığını gördük.

Bunlardan biri de ofansif mizah yaptığını zannederek bu tweet'i atan "siravealot" isimli Twitter kullanıcısı. Engelli bireyin fotoğrafıyla keyif alarak dalga geçti.

Ama aslında rezillikten başka bir şey değil.

Bu Tweet'i gören bir kullanıcı da Haluk Levent ve AHBAP ekibine bildirdi. Bunun üzerine de tweet sahibi "İçinde karı muhabbeti yok Haluk Levent gelmez." yazdı.

Bu yazışmaları gören Haluk Levent de haklı olarak tepki gösterdi.

Çok geçmeden sosyal medya kullanıcıları Haluk Levent'e destek oldu.

En çok da engelli bireylerin yakınları...

Hadi bizi geçtik de böyle yaparak en çok onların canını yakıyorsunuz.

Keşke...

Haluk Levent'in çok alıngan olduğunu söyleyen bir arkadaş da vardı tabii... 😐

Kimse kimseye mizah yapamazsın demiyor. İnsanların hastalıklarıyla, engelleriyle dalga geçmek mizah değildir. Bunun mizah olduğunu savunanda da vicdana dair en ufak kırıntı yoktur.

Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

umarım alay ettigi durum ile sınanır .. Mizah adı altında kimse ile alay edemezsin etmemelisin de ona mizah buna mizah yeter be her şeyin sınırı var insanların vicdanı ve kalbi var şeytandan farkınız ne empati kuramayacaksanız

arslanoglu

hastalıkla dalga geçen gerzeklerin kolunu bacağını kıracaksın. buna da yasa gelse keşke bu şekilde mal olanlar anlamıyır çünkü. aynısını bende yaşadım hastalıkla dalga geçen gerzek bi kız vardı komik olmadığını söyledim bi kadın atlamış grupta ben 20 yıldır bu işin içindeyim hastalıkta espri iyidir diyor amk evladı senin meslek yapmaman gerek sen de malsın dedik anlamıyor salaklar salak olduğunu anlayamaz çünkü beter okun. hele 20 yıldır sağlıkta çalışıp dalga geçiuorsan daha da yazık bir de iyi birşey gibi tecrübeli ya mal

arslanoglu

salakların beyni çalışmıyor ki gerzekler laf mı anlar

tc-badem-badem

ben bu konuda ne düşünüyorum biliyor musun onedio..toplu halde gidelim her kes elinde bir şişe getirsin sabaha kadar götüne sokup göt kanamasından öldürelim şerefsizi.

ibrahim-selvi

Bu kevaşenin yaptığı tam bir orospu çocukluğu ama farkında olmadan bir şeye dikkat çekmiş buradan evlenecem ya da pazartesi salı evlenecem diyen o meczuplarla dalga geçen orospu çocuklarının da nasibini alması lazım.

Görüş Bildir