Yetiş Bacım! Fatma Girik'in Sinirlenince Milleti Tükürüğe Boğduğu Mikrofonuyla Kafalarına Vurup Adalet Aradığı Program: Söz Fato'da!

-

Evet evet vallahi sinirlenince milletin yüzüne laps diye tükürüyormuş. Daha neler olmuş neler gelin hep birlikte yaşananlara bakalım!

Keyifli okumalar!

90'lı yılların sonlarına doğru Kanal D'de yayınlanan Fatma Girik'in adalet kılıçını çektiği programı "Söz Fato'da" programı uzun süre tartışmalara neden olmuştu.

Hatta RTÜK'ten bile "aksi yargı kararıyla kesinleşmedikçe hiç kimse suçlu ilan edilemez" ilkesine aykırı yayın yaptıkları için uyarı almıştı.

Kaynak: eskigaste.com

O ne kadar uyarı alsa da tartışmalara neden olsa da adalete olan inancını kaybetmemiş ve masumların yanında yer almaya devam etmişti.

İşlediği konularla da epey şaşırtmıştı. Bir daha benzerini bile göremeceğimiz bu programda yaşanan bazı olaylara gelin bakalım.

Fato'nun bir canlandırma için kalabalığın önünde 3. kattan atlayıp hastanelik olduğu o videoyu göstermeden geçmeyelim. Yorumu da size bırakalım! 😂

Gazetelere de konu olan bu olayın detaylarını bu kupürden okuyabilirsiniz.

Kaynak: Gecmisgazete.com

Bir programda trans bir kadın, bir belediye başkanının tapu vaadiyle kendisini kandırıp rüşvet aldığını ve "organını yeni yaptırdın tadını bakıcam" diyerek kendisini taciz ettiğini anlatmıştı.

Söz Fato ekibi de bunun üzerine soluğu belediye başkanının yanında alıp sonrasında da bu tacizi gizli kamera görüntüleriyle ispatlamıştı. Bu olay da uzun bir süre konuşulmuştu.

Hatta mahkemenin verdiği kimlik değiştirme kararına uymayıp sürekli trans kadından rüşvet alan adliye çalışanlarını da ifşalamıştı.

Ailesinden bıçak zoruyla aldığı paralarla madde kullanan gencin yaşadıklarını ve seks işçilerinin yaşam mücadelelerini de ele almıştı.

Kaynak: eskigaste.com

Peki ya Fato'nun önüne gelene tüüüüüüü diyerek tükürmesine ne demeli? Hatta ve hatta mikrofonuyla insanların kafasına dan dan vurması?

E bu yayınladıkları da Fatma Girik'in başına epey bela olmuştu. Yasaları çiğnediği gerekçesiyle o mahkeme benim bu mahkeme senin dolaşıp durmuştu.

Kaynak: Gecmisgazete.com

Bir dönem, iyilerin dostu kötülerin düşmanı Fato'nun adalet arayışına şahit olmuştu. Türk televizyon tarihinde eşi benzeri olmayan bu programı hatırlayanlarınız var mı? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
koray-polat

Müge Anlı yokken Fato vardı...

hipergrafi

6.kattan atlamak istemiş izin verilmediği için 3. kattan atlamış ve belini kırmış 😱 Herhalde 6. kattan atlasaymış felç kalacakmış.

lol-hiphop

Helal olsun küçüktüm ama hatırlıyorum efso programdı herkes başına kilitlenir izlerdi. Çok sayıda yolsuzluğu da ortaya dökmüştü sonra birilerinin işine gelmeyince yayından kalktı daha sonra Fato Şişli Belediye başkanlığı da yaptı ama ayağını kaydırdılar kadının. Efsanedir Fatma Girik her yönden... Oyunculuk desen en iyisine ders verir güzellik desen hepsine taş çıkarır cesaret asalet vs. yeri doldurulamaz bir sanatçı.

eexorciist

sıcağı sıcağına diye bir program vardı o çok fenaydı

emrullahabi

Masum bir adamın intiharına da neden oldu bu program diye hatırlıyorum.

Başlıklar

CinsellikKanal DRüşvetolaytrans
Görüş Bildir