Görüş Bildir
Haberler
Yeni Okul Dönemine GeForce RTX Ekran Kartlı Monster Notebook’la Girin, Okulda da Oyunda da Bir Adım Önde Olun!

Yeni Okul Dönemine GeForce RTX Ekran Kartlı Monster Notebook’la Girin, Okulda da Oyunda da Bir Adım Önde Olun!

Okulların açılmasıyla birlikte, öğrencilerin teknoloji ihtiyaçları da alışveriş listelerinde öncelikler arasına yerleşti. Monster Notebook, eğitim hayatında ihtiyaç duyulan tüm uygulamaları yüksek performansla çalıştıran dizüstü bilgisayar arayışındaki öğrenciler için NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı ürünlerini, daha önce benzeri görülmemiş indirim oranlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bir önceki eğitim – öğretim senesinin büyük bölümünü uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler, okula dönüş heyecanını bu sene her zamankinden daha fazla hissetti.

Bir önceki eğitim – öğretim senesinin büyük bölümünü uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler, okula dönüş heyecanını bu sene her zamankinden daha fazla hissetti.

Gerek üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve grafik tasarımı gibi bölümlerinde öğrenim görenler gerekse yüz yüze eğitimi uzaktan eğitim programlarıyla ve kurslarla desteklemek isteyen öğrenciler, tüm eğitim süreçlerinde yanlarında olacak yüksek performanslı bilgisayar arayışında. 

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı dizüstü bilgisayarları, güç gerektiren tüm işlemleri kolaylıkla yapan donanımsal özellikleriyle ve kolay taşınılabilir ince ve hafif yapısıyla okul döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu güçlü teknoloji desteğini fazlasıyla sağlıyor. Yapay zekâ destekli DLSS teknolojisi, NVIDIA Broadcast uygulaması ve yeni nesil tensör çekirdekleriyle dikkat çeken GeForce RTX’li Monster Notebook’lar, yeni eğitim döneminde teknoloji tutkunlarının yanında olacak. 

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı modelleri de kapsayan Okula Dönüş Kampanyası 30 Eylül’e kadar devam ediyor. Onlarca ürünü tarihinde görülmemiş dev indirimlerle ve avantajlı satın alma seçenekleriyle öğrencilerin beğenisine sunan marka, okulda da oyunda da iddialı olan kullanıcılara yüksek performans vaat ediyor.

İşte sizi okul döneminde bir adım öteye taşıyacak RTX ekran kartlı Monster Notebook’ların öne çıkan özellikleri:

Ödevlerin ve projelerin tam zamanında yetişmesi için iki kata kadar performans artışı

Yapay zekâ ile daha kaliteli bir uzaktan öğrenme ortamı

Yapay zekâ ile daha kaliteli bir uzaktan öğrenme ortamı

Yüz yüze eğitim dönemi tekrar başlamış olsa da derslerin bir kısmı hala online olarak yapılıyor. Verimli bir uzaktan öğrenme deneyimi ise güçlü bir teknoloji ihtiyacını beraberinde getiriyor. İşte bu noktada NVIDIA Broadcast uygulaması öğrencilerin hayatını kolaylaştıran, daha iyi bir uzaktan öğrenme ortamı sağlıyor. 

NVIDIA Broadcast uygulamasının ortamdaki gürültüyü azaltan, seslerin yankı yapmasını önleyen yapay zekayla geliştirilmiş ses ve video özellikleri sayesinde çevrimiçi derslere konsantre olmak ve katılım göstermek çok daha kolay. 

Mikrofonu, kamerayı ve hoparlörleri akıllı cihazlara dönüştüren uygulamanın sanal arka plan, otomatik çerçeve ve video parazit giderme gibi özellikleri sayesinde canlı derslerde sunum sırası size geldiğinde endişe etmenize gerek yok.

NVIDIA Stüdyo sürücüleri ile görsel içerik projelerine yüksek GPU desteği

NVIDIA Stüdyo sürücüleri ile görsel içerik projelerine yüksek GPU desteği

Monster Notebook’un GeForce RTX ekran kartlı dizüstü bilgisayarları öğrencilere üst seviye donanımsal bileşenlerinin yanında bir dizi yazılım desteği de sunuyor. Bu desteklerin başında gelen NVIDIA Stüdyo, Adobe Photoshop, AutoCAD, Blender, Premiere Pro, Lightroom, DaVinci Resolve gibi en çok kullanılan uygulamalarda hız ve performans artışı sağlıyor. 

NVIDIA Stüdyo ile 3D modellemelerde görselleri 10 kat daha hızlı işlemek, 8K videoları gerçek zamanlı düzenlemek, yayınlarda daha yüksek kaliteli GPU kodlaması ile %35 daha fazla FPS almak ve yapay zekâ desteği ile 5 kat daha hızlı fotoğraf düzenleme yapmak mümkün!

Oyunda ve okulda tek bilgisayar

İçeriğin Devamı Aşağıda

NVIDIA Reflex teknolojisi ile rekabetçi oyunlarda ping derdine son

NVIDIA Reflex teknolojisi ile rekabetçi oyunlarda ping derdine son

Hem GPU hem de oyun optimizasyonlarını bir araya getirerek sistem gecikmesini azaltan NVIDIA Reflex teknolojisi, ileri seviye oyuncuların aradığı kusursuz teknoloji desteğini sağlıyor. 

Esporcular için son derece önemli olan bu özellik, ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Valorant dahil olmak üzere, Apex Legends, Destiny 2 ve Fortnite gibi oyunlarda mevcut.  Rainbow Six: Siege ve Overwatch’a da yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

Ömür boyu ücretsiz bakım garantisi ile uzun ömürlü kullanım

Ömür boyu ücretsiz bakım garantisi ile uzun ömürlü kullanım

Son olarak, tüm Monster Notebook kullanıcılarına sağlanan “Ömür boyu ücretsiz bakım garantisi” kapsamında; her altı ayda bir bilgisayarınızı teknik servislere anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla ücretsiz olarak gönderebilir, termal macun değişimi, kasa içi temizliği gibi ücretsiz bakımlar sayesinde ürününüzün performansının uzun süre ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz.

İndirimler 30 Eylül’e kadar devam ediyor

İndirimler 30 Eylül’e kadar devam ediyor

Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli Okula Dönüş Kampanyası kapsamında tüm Monster Notebook’larda, Aryond serisi monitörlerde ve kulaklık, mouse, klavye, kamera, mikrofon gibi ekipmanları içeren Pusat serisi oyuncu aksesuarlarının tamamında Monster Notebook tarihinin en büyük indirim fırsatları mevcut. 

Okula Dönüş Kampanyası ile birleştirilebilen, Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanyada ise 30 Eylül’e kadar yapılan dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli vade farksız 12 taksit imkânı sunuluyor. 

Bu indirimlerden yararlanarak satın alabileceğiniz bazı NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı Monster Notebook modellerini aşağıdaki listede bulabilir, bu bilgisayarların özelliklerini, fiyatını ve satın alma seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın