Yaşadığı Enfeksiyondan Sonra Çeşitli Gecikmeler Nedeniyle 4 Yıldır Kolunda Penisiyle Yaşamak Zorunda Kalan Talihsiz Adam

102PAYLAŞIM

Rabbim bu nasıl bir şans, bu nasıl bir kader ya...

Kaynak: https://www.thescottishsun.co.uk/news/58...

Bugün size 45 yaşında iki çocuk babası Malcolm MacDonald'ın başına gelen talihsizlikleri anlatacağız.

Malcolm yıllarca kasıklarında gelişen bir enfeksiyonla mücadele ediyor. Ne olduğunu bilmiyor, parmaklarına kadar iniyor enfeksiyon hatta siyahlaşıyor. Daha sonra penisinin de siyaha döndüğünü gören Malcolm korku filmi gibi günler yaşamaya başlıyor.

"Korku filmi gibiydi. Tamamen panik haldeydim. İçten içe penisimin gittiğini biliyordum, onu kaybediyordum. Bir gün ise bir anda yere düşüverdi."

Koştur koştur hastaneye gidiyor ama yapacak bir şey kalmamış, tamamen yıkılıyor. 

"Penisimi kaybettikten sonra 2 yıl boyunca bir adamın gölgesi gibi yaşadım. Hayatım paramparça olmuştu çünkü öz güvenim kalmamıştı."

Hayatım paramparça olmuştu derken abartmıyor Malcolm, bu talihsiz olaydan sonra kendini alkole veriyor. Ailesini ve arkadaşlarını görmüyor, görmek istemiyor. Bu durumla bir daha yüzleşmek zorunda kalmaktan çekiniyor.

Sonra bir gün birisi Malcolm'a bir penis üstadından bahsediyor: Profesör David Ralph.

Bu doktorun adını daha önce de duymuştuk, penisi olmayan bir adama biyonik penis ameliyatı yapmıştı hatırlarsanız. Malcolm bunu duyunca bir umut da olsa denemek istiyor şansını.

Doğuştan Sahip Olduğu Anomali Yüzünden Penisi Olmayan Adamın 50 bin Pound'luk Biyonik Penis Ameliyatı Hikayesi - onedio.com
Doğuştan Sahip Olduğu Anomali Yüzünden Penisi Olmayan Adamın 50 bin Pound'luk Biyonik Penis Ameliyatı Hikayesi - onedio.com

Profesör David Ralph, Malcolm'a kolundan penis üretecekleri bir süreçten bahsediyor, bunun uzun yıllar süreceğinden de. Malcolm havalara uçuyor, cinsel nedenler değil en çok tuvaletini düzgünce yapabilecek olma fikrine seviniyor.

"Süreçle ilgili hiçbir endişem yoktu çünkü doktor Ralph ve ekibinin neler yapabileceğini görmüştüm."

"Penisinin olması berbat hissettiriyor. Bu çoğu erkeğin en büyük korkusu. Ben seks konusunda hiç endişelenmedim çünkü zaten 2 çocuğum var. Benimki daha çok öz güvenim ve basit şeyler hakkındaydı örneği tuvaleti kullanabilmek."

Süreç başlıyor, hatta Malcolm doktoruyla yeni yapılacak penisinin boyutu konusunda bile anlaşıyor. Kasıklarındaki doku ve bir damar kullanılarak bir penis yaratılacak daha sonra bu penis kasıklarına yerleştirilecekti.

İşte bir düzine şanssızlık da burada üst üste gelmeye başlıyor. Kolundaki Jimmy takma adını verdiği penisin kasıklarına dikilmesi için tam ameliyat olacakken doktor bazı sağlık değerlerini yeterli bulmadığı için operasyonu iptal ediyor.

Ambulans, taşıma vs. gibi bazı nedenlerden ötürü bir süre daha erteleniyor ameliyat, sonrasında ise hastane personelleri değişiyor yine erteleniyor ameliyat. 11 kez erteleniyor talihsiz adamın ameliyatı. 

Tam Nisan ayında kesin olarak operasyona girecekken bu sefer de inanamayacaksınız ama pandemi patlak veriyor. Bu yılın sonuna kalıyor ameliyat anlayacağınız...

Yıllardır kolunda bir penisle yaşamanın zorlukları olmuyor değil tabii Malcolm için, sürekli uzun kollu kıyafetler giymek zorunda. Bazen kapatmasına rağmen insanların ne olduğunu anlayıp dalga geçtiği de oluyormuş tabii.

"Barda beni gören insanlar ne olduğunu soruyorlar ve tabii ki şaka yapıyorlar. Ama anlıyorum. Her gün kolunda penisle gezen bir adam görmüyorsunuz. Tabii ben de komik taraflarını görüyorum, görmek zorundayım çünkü başka seçeneğim yok."

Ne diyelim, çok geçmiş olsun. Umarız en kısa zamanda ameliyat olabilir!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Böbrek Taşı Düşürdüğünü Zannederek Gittiği Hastanede Doğum Yapmak Üzere Olduğunu Öğrenen Kadının Bi’ Acayip Hikayesi - onedio.com
Böbrek Taşı Düşürdüğünü Zannederek Gittiği Hastanede Doğum Yapmak Üzere Olduğunu Öğrenen Kadının Bi’ Acayip Hikayesi - onedio.com
Hastanelerin Acil Servislerine Gelen Hastaların Bir Acayip Şikayetlerini Görünce Halinize Şükredeceksiniz - onedio.com
Hastanelerin Acil Servislerine Gelen Hastaların Bir Acayip Şikayetlerini Görünce Halinize Şükredeceksiniz - onedio.com
Avustralya'nın Düşünüldüğü Gibi Bir Masal Ülkesi Olmadığını Gösteren Birbirinden Acayip 19 Fotoğraf - onedio.com
Avustralya'nın Düşünüldüğü Gibi Bir Masal Ülkesi Olmadığını Gösteren Birbirinden Acayip 19 Fotoğraf - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papichulopapichulo

Hintli dayiya 20lik yapay alet takmislardi. Biyonik yarrak neyine yetmedi aq.

ancient_guy

Tabloid haberi olabilir yalnız. Hiçbiryerde sansürsüz versiyon bulamadım, tüm sitelerde kolu sansürlenmiş bir adam fotoğrafı var o kadar. Niye sansürsüz halini aradım diye sorarsanız, adamın normal bir boyut seçmek yerine hazır imkanı varken "kolun gittiği kadar gitsin doktor eskiden de o kadardı zaten" diyip demediğini merak ettim.

rrr

buna gülen zihniyetle tecavüze gülen zihniyet arasıda hiçbir fark görmüyorum, ama nedense erkeğin çektiği acı komikleştiriliyor kadınınki acılaştırılırken, iki durum da acı, insan var ve organ kaybı var, penis bir organdır! birini tatmin etmek için değil sahibi için olan bir organ!

papichulopapichulo

duyarini sikem aq

kullanici-turkcell-1611

Süpürge gibi..Çat ora da çat bura da ;-D

salih-uner

Senin başına gelir de biz de sana güleriz

Görüş Bildir