Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaşadığı Eğlenceli Olayları Paylaşarak Bizlere Kocaman Kahkahalar Attıran 15 Cennetlik Kişi

2.3bPAYLAŞIM

Sosyal medyaya yansıyan son dönemin en komik tespitlerini ve olaylarını bu içerikte topladık. İyi eğlenceler diliyoruz :)

1. -Ben okula gitmiycem! +Neden? -Çünkü.

2. Yaşandı hep bunlar!

3. Gözümüzde canlandı çok kötü.

4. Doğurduğuna inanmış ama bakabileceğine inanmamış.

5. İngilizce konuşan ingilizce öğretmeni bulmuş bir de şikayet ediyor.

6. 

7. "Bak işte burda da yokmuş"

8. Lisede bir arkadaşımız ingilizce dersinde Engin ismine “ Encın “ demişti...

9. Sahi yatay mı dikey mi?

10. Hazin son.

11. Öldürüyormuş.

12. Pikachu mu geliyor?

13. Serum güvendir!

14. Büyük oyunu bozun.

15. Tespitin dibi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
celikpercingmail.com

Sınıfta İngilizce konuştuğun için şikayet edilmen normal. Müdür dediğine göre ilköğretimdesin. Karşındaki insanlar İngilizce’yi senden öğrenecek. Onlar da biliyormuşçasına sürekli İngilizce konuşursan böyle olur. Her okulda vardır senden bir tane zaten.

funda-dag

"müdür" lisede yok mu kardeş? ilköğretim ya da lise fark etmez; ingilizce konuşulmadığı müddetçe o dil öğrenilmez. İngilizce'm şükür ki iyi... ve bunu tüm İngilizce öğretmenlerim arasında tamamen İngilizce konuşan tek bir tanesine borçluyum.

dedekorkut

katılıyorum. ayrıca "ingilizce" dediğine göre kesin artvinli. peki artvin ingilizce ne demek? art-vin, yani sanat kazanır. demek ki aslında resim öğretmeni. bikere kendi işini yap hoca hanım.. hanım oluşunu da "çocuklar" diyişinden anladım. her okulda var bunlardan canım.

meteorakafaatandinozor

Dede Korkut ne zaman 40 a bağlayacaksın?

deniz-kuyumcu

Sınıfta ingilizce konuşmak dendiği zaman tek anladığın şey "upper-intermadiate" seviyede "spoken production" yapmak değildir umarım. 3. Sınıflarıma bilmediği kelimeleri vücut dilimi ve basit cümleler kullanarak anlatıyorum. Hepsi anlıyor yahut tahminle yaklaşıyor. Demişsin ya senden vardır her okulda bir tane diye. Çok üzülerek ve acıyarak söylüyum ki "oooooooo senden çok var" bütün okullarda. Umarım çok bildiğin ve İngilizce öğretimi konusundaki bağnaz düşüncelerini bir kenara atıp kendini geliştirirsin. Kendine şu soruyu sor? Eleştirdiğin o insanın aksine hayatın boyunca gerçekten kaç kişiye dil öğrettin ?

selaminko-aleykumko

Üniversite hazırlıkta İngilizce öğretmeni herkese "Büyük bir şirketi arayarak iş görüşmesi için randevu talep edin ve bunu diyalog olarak yazın.Hepinize not vericem" dedi.Herkes harıl harıl yazarken benim yazmadığımı görünce sen neden yazmıyorsun diye sordu.Ben de "Hocam aradım telefon meşgul" dedim.Sınıftan atmıştı beni:)) Bu da benim anım.

Görüş Bildir