Görüş Bildir
Haberler
Yarsuvat ile Yıldırım Bir Araya Geliyor

Yarsuvat ile Yıldırım Bir Araya Geliyor

Enver K.
04.05.2015 - 23:50
İçeriğin Devamı Aşağıda

Galatasaray Spor Kulübü'nün başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldrıım ile bir türlü bir araya gelemeyen Duygun Yarsuvat, Yıldırım ile nihayet buluşuyor. 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, avukat Emre Kapukaya'nın önderliğindeki İstanbul Barosu ve spor hukuku komisyonunun düzenleyeceği konferansta 7 Mayıs Perşembe günü 13:30'da Çağlayan'daki Savcı Mehmet Kiraz adliyesinde bir araya gelecek.

KULÜPLER YASASI TASLAĞI VE SPORDA ŞİDDET 

Savcı Mehmet Kiraz konferans salonunda düzenlenecek olan 'Kulüpler Yasası Taslağı ve Sporda Şiddet' konulu panele konuşmacı olarak katılacak olan Yıldırım ve Yarsuvat'ın böylelikle ilk kez bir araya gelmiş olacak. İstanbul Barosu ve Spor Hukuku Başkanı Avukat Emre Kapukaya'nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan panelin açılış konuşmasını ise İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal yapacak. Panele ayrıca, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nden iki avukat da katılacak.

FENERBAHÇE, KULÜPLER YASA TASLAĞINA KARŞI ÇIKMIŞTI

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 'Kulüpler Yasası Taslağı' panelinde konuşmacı olarak katılması dikkatlerden kaçmadı. Kulüpler Yasası Taslağı'na karşı çıkan Fenerbahçe Spor Kulübü, bu yasanın çıkması durumunda başkan Aziz Yıldırım'ın başkanlığının düşmesinin yolunun açılacağını iddia etmişti.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kulüpler Yasa Taslağı hakkında 2015 Nisan ayında resmi internet sitesinden bir açıklama yapmıştı. Sarı-lacivertli kulübün bazı yöneticileri de yasa tasarısına tepki göstererek, 'Bu tasarı ile direkt başkanımız hedef alınmıştır' ifadelerini kullanmıştı.

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/futbol/superlig/...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0