Yaptıklarıyla Herkesi Rahatsız Ettiler: Türkiye'nin En Çok Tepki Çeken 17 Ünlüsü

7.8bPAYLAŞIM

Ünlüler ne kıyak hayatlar yaşıyorlar, değil mi? Işıltılı, zengin, gösterişli bir yaşam tarzı, her yerde geçerli bir ayrıcalık, bol bol alkış sesleri... Dışarıdan oldukça cazip görünüyor.

Bu ünlüler dünyasının en kırılgan tarafı ise; ağızdan çıkan bir cümlenin, yapılan bir hareketin geri dönüşü imkansız bir öfke dalgasına sebep olabilmesi ve yıllarca unutulmaması!

İşte dünden bugüne, yaptıklarıyla ve söyledikleriyle öfke oklarının hedefi olan ve halkın en gıcık olduğu ünlüler!

1. Demet Akalın, konser sırasında "Ne moron moron bakıyorsunuz? Dağdan mı indiniz? Diyarbakır'dan mı geldiniz?" diyerek çok haklı bir öfkenin odağı olmuştu.

Bu olaydan sonra kendisine dava açıldı. Tüm Diyarbakır halkı ve Diyarbakırlı sanatçılar kendisine tepki gösterdi. Demet Akalın defalarca özür dilese de, söz ağızdan çıkmıştı bir kere! 

Halk onu affetmedi. Yıllardır Türkiye'nin en gıcık olunan yıldızlarından biri!

2. Bir ayrımcı söylem de Ebru Şallı'dan geldi: "Diyarbakırlılar kokuyor!" açıklamasıyla Ebru Şallı, halkın tepkisini sonuna kadar hak etmişti.

Şimdilerde de pek sevilmeyen bir figür olan Sinan Akçıl ile ilişki yaşayarak, halkı bir çift olarak gıcık etmeye devam ediyorlar.

3. Ekranların gelmiş geçmiş en korkutucu insanlarından biri: Mehmet Ali Erbil!

Neler yapmadı ki? Canlı yayınlarda kadın sanatçıları taciz mi etmedi? Kendince bir "freak show" yaratıp insanları mı aşağılamadı? Canlı yayında insanların pantolonlarını ve iç çamaşırlarını mı indirmedi?

Halkın Mehmet Ali Bey'in hangi aktivitesini seçsek bilemiyoruz; fakat "salam olayı" rezaletlerin adeta zirvesi olmuştu!

İzlerken utandık... Bu rezaletin videosu internete düştüğünde ise yabancı sitelerde bile kendisine yer buldu. Sadece Türkiye'yi değil, tüm dünyayı sarstı!

4. Aysun Kayacı'nın "Benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi?" cümlesi ise yıllarca bitmeyecek bir geyiğin temeli oldu.

Hak verenler de oldu, vermeyenler de... Ama sonuçta genel olarak halk Aysun Kayacı'ya gıcık kapmıştı!

5. Rafet El Roman ise özel hayatı ile halkı rahatsız etmeyi başardı.

Eşini defalarca aldatan ve "ben aldatırım fakat kadınım aldatamaz" gibi açıklamalarda bulunan Rafet El Roman çok tepki topladı. Yetmedi, kendisine boşanma davası açan eşinden çocuklarını kaçırdı ve yurt dışına gitti. Annesinden ayrılmak istemeyen çocukların hava alanında ağlarken çekilmiş görüntüleri tüm Türkiye'yi üzdü. Rafet El Roman'ı bir kaşık suda boğmak istedik!

6. Diva Bülent Ersoy ise çok uzun süredir hayvanseverleri kızdırmaktan hiç çekinmiyor.

Düşününce; Türkiye'de kürk giyen tek kişi değil, kürk giymesine tepki gösterenler de et yiyerek ve deri giyerek bir şekilde hayvanlara zarar vermeye devam ediyorlar! Fakat Bülent Ersoy'un kürk konusunda iddialı açıklamaları tepki toplamasının asıl sebebi oluyor.

7. Gökhan Özen ilk çıktığında genç kızların sevgilisiydi adeta; fakat adından söz ettirmek için ilginç bir yönteme başvurdu.

"Jet ski ile denizde kaybolduğu" haberi basına verildikten sonra pek çok kişi onun için endişelenmişti. Özen ise birkaç gün sonra ayağında terlikleriyle, gayet dinç bir halde "geri geldim, kurtuldum" diyerek ortaya çıktı. Sonrasında ise "köpek balıklarıyla boğuştuğu" yönünde absürt açıklamalar yaptı.

Gökhan Özen bu hareketiyle adeta kendi kendisini bitirdi.

8. Tuğçe Kazaz, din değiştirmesi ile değil fakat dini ve siyaseti popülerliğine alet etmesi ile Türkiye'nin en gıcık olunan ünlülerinden biri!

Hareketleri, yaşam tarzı ve açıklamaları sürekli birbiriyle ters düşüyor, çelişki halinde!

9. "Akıllı kadın dayak yemez" gibi bir açıklamada bulunan Hülya Avşar, adeta tüm basın tarafından aşağılandı.

Hem de bu sırada "Kadına şiddete hayır" kampanyalarında yer alıyordu.

Mor Çatı, Avşar'ın derneklerine yaptığı tüm bağışları geri gönderdi. Halk ve köşe yazarları tarafından gösterilen tepkilerin yanında muhtemelen ki en ağırı bu oldu!

10. Erkan Petekkaya da Nurgül Yeşilçay'a ettiği densiz laflardan sonra halk ve ünlüler tarafından da pek çok tepki gördü.

Nurgül Yeşilçay tek başına Erkan'ın ağzının payını vermiş olsa da, halk ve diğer ünlüler de Erkan'ı yaylım ateşine tuttular.

Eee... Koskoca Nurgül Yeşilçay'ı sahipsiz mi sanmıştın, Erkan Efendi?

11. Asena Erkin de Caner'i aldattığı iddialarıyla çok fazla nefret topladı.

Caner'in umursamadığı bir olayı halk neden bu kadar sahiplendi, bilemiyoruz.

İkili boşandı ve arkadaş kalmaya devam ettiler; fakat halkın Erkin'e olan öfkesi dinmedi. Çok gıcık oluyorlar ona, çok!

12. Ebru Gündeş, eşinin adı skandallara karışınca "cefakar anne" modunda ekranlarda göz yaşı döktü; izleyiciler ise bunu yemedi!

Aşırı bir zenginlik içinde yaşıyor olabilir fakat halk ona gıcık oluyor, adalet de peşini bırakmıyor.

13. Erol Köse, pek çok kişinin sırlarını ortaya dökmesiyle sadece halkın değil, ünlülerin de nefretini hak etti sanki!

Rüzgar Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirme kararını, adeta dedikodu yoluyla öğrenip Twitter'dan duyurarak Rüzgar'ın çok zor günler geçirmesine sebep olmuştu. Hassas bir konuydu ve yeri ve zamanı değildi çünkü!

Seda Sayan ise Erol Köse'yi adeta yerin dibine soktu!

14. En ünlü tacizci Nihat Doğan, ünlülerden ve halktan defalarca ayar yemesine rağmen, hala konuşuyor!

O konuştukça da halk ona daha da çok gıcık olmaya devam ediyor.

"Benim olmazsan taciz ederim" şeklinde bir şarkı söyleyen bir adamdan beklentilerimiz elbette büyük değildi.

Fakat Özgecan'ın ölümünden hemen sonra yazdığı bu tweet ile sağlam tepkileri hak etti.

15. Koray Avcı ise gençler tarafından pek seviliyordu, fakat bir organizatör onun foyasını ortaya çıkardı.

İddialara göre hayranlara küfür edip aşağılıyordu ve konserlere geç çıkıyordu. "Samimi, bizden adam" imajı da böylece silinmiş oldu.

16. Şafak Sezer, Gezi Parkında "Hükümet istifa" sloganı atarken, 3 gün sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın dizinde el pençe divan durarak "dengesizliğini" kanıtladı.

Şu an bir ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatmakta olan Sezer'in aslında "sinirlerinin bozuk" olduğu önceden bilinseydi, belki bu kadar üzerine gidilmezdi.

17. Ayşe Özyılmazel ise Ali Taran'ın yeni boşandığı kanser hastası eşi ölüm döşeğindeyken görkemli bir düğün yaptığı için tepki gördü.

Bu evlilikte ise mutlu olamadı. Eee... Hayat!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anksiyetik_koala

Bir twitter kullanıcısının "Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara'da bi daha konser vermem demiş..!'" twitti üzerine, Nihat Doğan "Yalancının anasını sevsinler mi?" diye cevap vermiş. Şimdi bir kere bu bir iddia, adam zaten "dedi" dememiş "demiş" diye ifade etmiş, yani bir duyum aldım gibilerinden, diyelim ki "dedi" diye yazdı, öyle mi cevap verilir, ayıp ya. Dersinki; "hayır kesinlikle böyle bir şey demedim, İstanbul ve Ankara'da konser vermeye devam edeceğim, bu tarz haberlere lütfen itibar etmeyiniz". Ya sen herkes sevmese dahi belli bir kesim tarafından sevilen bir şarkıcı, bir türkücüsün, medya önünde gözler önündesin, öyle cevap verilir mi hiç? Ayıp ya, gerçekten çok ayıp.

dilek-aydemir

aysun sen haklısın

erdal-aytas

nihat doğmaz olası pisliğin dibi 2. sırada burun hatta sümük farkıyla mehmet ali erbil geliyor ama sayko kraliçesi safiye soymayın ve değerli eşi sayko kralı faik es geçilmiş o ayıp olmuş

enes-uzunoglu1

benim canım halkım ise hala bunları bir şekilde hayatında devam ettiriyor çok yazık.

ahmet.burma.9

Eksikleri olsa da liste güzel derlenmiş. Aklıma takılan şu ki, Gökhan Özen fanatiği değilim ancak parçaları ve sesi gerçekten güzel. Neden böyle saçma bir habere konu oldu anlamış değilim. Mehmet Ali Erbil ise bana göre kendini alkışlayanlara hak ettiği gibi davranıyor.

Görüş Bildir