Yangında Öldüğü Söylenen 9 Yaşındaki Şiar Kılıç'ın Annesi ve Üvey Babasıyla İlgili Ortaya Çıkan Akılalmaz Detayları Anlattık!

1.2bPAYLAŞIM

O nasıl bi ilişki ağıymış ya?

Müge Anlı'da yangında ölen 9 yaşındaki Şiar'ın cinayete kurban gidip gitmediği araştırılıyor. İddiaları, ortaya çıkan gerçekleri ve var olan ilişkileri öğrendiğimizde şaşkına uğradık desek abartmış olmayız.

Bizler de sizlere bu detayları en başından önemli noktalarlarla birlikte aktarmak istedik.

Şiar'ın annesi Gülizar Amanet ve babası Samet Kılıç. Bu çiftin Şiar'la birlikte 2 kızları daha var. İkili bir süre önce boşanmış ve çocuklar da anneyle birlikte yaşamaya devam etmiş.

Anne, "kocam" diye bahsettiği Hami Kıcı isimli biriyle sevgili olmuş ve Hami'nin 2 çocuğu ve ailesiyle birlikte Sakarya'da yaşamaya başlamış. Buraya kadar her şey belki sizlere "normal" gelmiş olabilir fakat işler biraz karışmaya başlıyor.

28 Nisan günü sabaha karşı Hami'nin(üvey baba) yan evinde yangın çıkmış ve ev halkının hepsi kurtulurken Şiar hayatını kaybetmiş.

Olayın yaşandığı gün çocuğun vefat ettiği baba Samet Kılıç'a anne Gülizar Amanet haber vermemiş. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Samet Kılıç tesadüf eseri çocuğunun öldüğünü öğrenmiş.

Tabii bu yangın soruşturulurken bir doktorun ifadesi herkesin dikkatini çekmiş. Doktor, Gülizar ve Hami'nin yangından iki gün önce hastaneye serum taktırmak için geldiklerini ve ağladıkları gördüğünü, ne olduğunu sorduğunda da Gülizar'ın 9 yaşındaki oğullarını kaybettiklerini anlattığını söylemiş.

Baba Samet Kılıç da bu ifadeyi görünce olayın sadece yangın kazası olmadığını, çocuğunu Hami ile Gülizar'ın öldürdüğünü düşünüp araştırmaya başlamış. 

Aynı zamanda Şiar'ın kızkardeşi Hami ve Gülizar kavga ederken Şiar'ın araya girdiğini ve Hami'nin Şiar'ı ittiğini daha sonra da kafasını çarptığını hareket etmediğini söylemiş. Doktor ve kardeşin ifadesine göre Şiar, yangından önce zaten ölmüş. Bu arada babaanneyle de yangından önceki günlerde Şiar'ı görüştürmemişler.

Baba Samet Kılıç Şiar'ın ölümünün ardından Sakarya'ya gittiğinde mahalle muhtarı ve komşular çocukların şiddet gördüğünü, Şiar'ı dışarı çıkarmadıklarını söylemiş.

Canlı yayına bağlanan insanların iddialarına göre kızkardeşleri Şiar'a, Gülizar ve Hami'den gizli yemek götürüyormuş. Komşuların aktardığına göre de Gülizar ve Hami, Şiar öldükten sonra "salak kaçamadı" diyerek çocukla dalga geçip gülüyorlarmış.

Anne Gülizar'ın verdiği çelişkili ifadeler yetmezmiş gibi canlı yayında bir de Şiar'ın zaten 13 yaşına gelmeden elleri ve bilekleri kesilmiş bir şekilde öleceğini rüyasında gördüğünü anlattı.

Sadece Şiar'ı değil, küçük kızlarının birinin kaza sonucu 18 yaşına gelmeden öleceğini diğerinin de üvey annesi tarafından öldürüleceğini söyledi. Annesinin de rüyasında felç geçireceğini gördüğünü ve daha sonra gerçekten felç olduğunu anlattı. Aklımızın almayacağı bu ifadeler şaşkına uğrattı hepimizi tabii.

Canlı yayına bağlanan ve ismini açıklamak istemeyen bir izleyici de yangından çıkartılan Şiar'ın tıpkı Gülizar'ın rüyasında gördüğü gibi el ve ayak bileklerinin olmadığını iddia etti.

Gülizar ve Hami her şeyi yalanladıkları için bunu da inkar ettiler.

Tüm bu söylenenlerin ardından Gülizar da Samet'in babasının Şiar'a tüpten bomba yapmayı öğrettiğini ve dağa çıkardığını aktardı.

Şiar eve gelen sosyal hizmet yetkililerine bu şekilde anlatmış.

Gelelim kafaları karıştıran o detaya. Şimdi efendim bu üçlü aslında bir şekilde birbirlerine bağlı. Samet'in Sedef isminde evli bir sevgilisi var ve bu kadının eski sevgilisi de Hami.

Anlayacağınız Gülizar, eski kocasının yeni sevgilisinin eski sevgiliyle birlikte. Kader onları bir şekilde bir araya getirmiş. :)

İzleyenler de herkes gibi Gülizar ve sevgilisinden şüpheleniyor. Bakalım gerçek nasıl ve ne zaman ortaya çıkacak?

Gelişmeleri aktaracağız. Siz neler düşünüyorsunuz? 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
artalan

böyle gerizekalıların çocuk sahibi olması engellenmeli mutlaka.

eylulmuffin

Trials of Gabriel Fernandez izlemiş biri olarak, çocuğu kimin öldürdüğü çabuk bulunmuştu. Türkiye'de neden bu kadar zor kanıtlanıyor anlamadım.

lilymia

Cehalet ne kötü bir illet! Gülizar sana anne demek, kıymetli annelere ancak küfür olur, cani kadın! Belli ki sen sivrizekalısı ve sevgilin sivrizekalısı zavallı çocuğu öldürmüşsün. Kimi kandırıyorsunuz siz? Karşınızdaki insanları kendiniz gibi salak zannetmeyin.

canan-colak1

Bunlar nasıl yaratıklar. Ben çocuğumun gözünün içine bakıyorum bir şey olmasın diye. Sadece bizim ülkemiz de değil dünya bu şekilde. Çocuğuna işkence yapan, sözde erkeklik gururuna yediremeyip karısını sevgilisini öldüren, hayvana tecavüz eden.... Yaşanacak yer olmaktan çıktı... Ama önemli olan Ayasofya, Kanal İstanbul.. Yazık çok yazık.

cakil-pasteur

Bunlar çok normal şeyler bu ülkede (!) bunlar ahlaklı insanlar bizim ahlakımızı eş cinseller ve sosyal medya bozuyor.. Allah belanızı versin sizin çomar sürüsü!!!

Görüş Bildir