Görüş Bildir
Haberler
Yanal'ı Fatih Sultan Mehmet'e Benzettiler

Yanal'ı Fatih Sultan Mehmet'e Benzettiler

Batuhan
24.11.2014 - 14:25
İçeriğin Devamı Aşağıda

Trabzonspor 'un Galatasaray'ı 3 - 0 yenmesinin ardından kentteki yerel basının Ersun Yanal'a dizdiği övgüler bugün de devam etti.

Karadeniz Gazetesi, birinci sayfasını yine Ersun Yanal'a ayırırken, başarılı teknik adamı İstanbul'u fetheden Fatih Sultan Mehmet 'e benzetti. At üzerindeki Fatih Sultan Mehmet'in resmine Ersun Yanal'ın yüzünü yerleştiren gazete, 'İstanbul ayaklarının altında...' manşetini kullandı.

'ASLAN'I KOMAYA SOKTU'

Gazetede ayrıca, 'Bu fetih burada bitmez. Yanal komutasındaki Trabzonspor artık affetmez. Ersun Yanal komutasındaki Trabzonspor'un askerleri daha önce defalarca yıktıkları İstanbul saltanatını bir kez daha yıkmak için Arena'dan yola çıktı, Aslan'ı komaya soktu. Kartal ve Kanarya'ya korku saldı. Vahid Halilhodziç sendromundan kurtulmak için takımı Ersun Yanal gibi başarılı bir teknik adama emanet eden bordo - mavili yönetim ne kadar doğru bir karar verdiğini Galatasaray karşısında ortaya konulan pozitif futbolla birlikte alınan farklı galibiyet gözler önüne serdi' ifadeleri kullanıldı.

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/futbol/superlig/...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0