Görüş Bildir
Haberler
Yalnız Kurt Dizisi Oyuncuları Açıklandı! Yalnız Kurt Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir?

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncuları Açıklandı! Yalnız Kurt Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir?

Türk televizyon tarihinin akıllarda iyi bir yer edinen dizilerin başında gelen Kurtlar Vadisi yapımının yerine gelecek yeni bir dizi yakında ekranlarda yerini alacak. Yeni Kurtlar Vadisi olarak anılmaya başlayan Yalnız Kurt isimli dizi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile bir hayli dikkatleri üzerine çekiyor.  Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt'un ikinci tanıtımı da yayınlandı. Peki Yalnız Kurt konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte merak edilen detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinde imzası bulunan duayen yönetmen Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt, sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı ATV'nin Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Yalnız Kurt Konusu Nedir?

Yalnız Kurt Konusu Nedir?

Yaşanılan dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutacak bir hikayeyi konu alacak Yalnız Kurt dizisi Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleden bahsedecek. Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detayları da yer alacak. Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar Yalnız Kurt dizisinin konusunu oluşturacak.

Yalnız Kurt Oyuncuları

Yalnız Kurt Oyuncuları

Yalnız Kurt dizsinin kadrosunda Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Çağatay Tosun'un oturduğu, yapımını Sinagraf'ın, yapım süpervizörlüğünü Yusuf Ömer Sınav'ın üstlendiği, senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze'nin kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Osman Sınav üstleniyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın