Görüş Bildir

Yağ Aldırmak İçin İstanbul'a Gelen İngiliz Kadın Ameliyat Sonrası Hayatını Kaybetti

Anasayfa > Gündem

İngiltere’den İstanbul'a kalçasından yağ aldırmak için gelen 28 yaşındaki Diarra Akua Eunice Brown, ameliyat sonrası pansuman sırasında fenalaşarak hayatını kaybetti. Konuyla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri ameliyatı yapan estetik cerrahı gözaltına alındı.

İngiltere vatandaşı Diarra Akua Eunice Brown, kalçasından yağ aldırmak için geçtiğimiz ay İstanbul Bahçelievler'e geldi. İddiaya göre özel bir hastanede, 22 Ekim 2021 günü, estetik cerrahı Ş.G.B. tarafından kalçasından yağ aldırma ameliyatı gerçekleştirildi.

Pansumanda fenalaştı

Pansumanda fenalaştı

Sabah'tan Yunus Emre Kavak'ın haberine göre, ameliyatın ardından sağlık sorunu olmadığı gözlemlenince bir gün sonra taburcu oldu. Ancak 2 gün sonra akşam saatlerinde Brown pansuman için tekrar hastaneye geldi. İddiaya göre doktor Ş.G.B. tarafından pansuman yapılırken Brown bir anda fenalaştı. Saatler içerisinde durumu kötüye giden genç kadını hayatını kaybetti.

Doktor gözaltına alındı

Doktor gözaltına alındı

Olayın ardından konuyla ilgili soruşturma başlatıldı. Yapılan çalışmada doktor Ş.G.B gözaltına alındı. Ş.G.B., emniyetteki ifadesinde, Brown'ın pansuman yaparken bir anda fenalaştığını ve daha sonra öldüğünü, buna neyin sebep olduğunu bilmediğini söyledi. Ş.G.B., ifadesinin ardından serbest kaldı. Brown'ın cenazesi de Adli Tıp Kurumu'ndaki incelemenin ardından ülkesine gönderildi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Hepiniz çok zekisiniz

ölen türk olsa tutuklamazlardı bile

Ugur

İçeriği oku önce de sonra yorumunu yaparsin.. doktor zaten ifadesinin ardın serbest bırakılmış.. hadi onu da gectim ölen bi insan türk’ü ingiliz’i yok bunun.... Devamını Gör

Tipi tip

3 kuruş az ödemek için TR'ye gelirsin.. aha böyle imamın kayığına binersin.. üzücü bir durum ama bunlar da ne sanıyorlarsa Türkiye'yi..

Ugur

Sağlık sisteminin de içine ettiniz be.. Türk doktorlarının profili hızla berbat ediliyor.. Türkiyenin önemli gelir kaynaklarından biri de doktorlarımızın kal... Devamını Gör