Görüş Bildir
Haberler
WhatsApp'tan Anneler Günü Sürprizi!

WhatsApp'tan Anneler Günü Sürprizi!

Müge Kakşi
09.05.2021 - 12:00

Bugün Anneler Günü'ne özel pek çok marka birbirinden dikkat çekici kampanyalar yapıyor. Bu markalardan biri de hepimizin hemen her gün kullandığı WhatsApp oldu. WhatsApp özel günleri unutmayarak  Anneler Günü vesilesiyle 'Mom Love' adı altında yeni bir çıkartma paketi yayınladı. İşte WhatsApp'ın anneler günü sürprizi...

İçeriğin Devamı Aşağıda

WhasApp'tan Annelere Jest

WhasApp'tan Annelere Jest

Dönem dönem getirdiği yeni güncellemeler ve içeriklerle kullanıcılara kolaylık sağlayan WhatsApp özel günleri de unutmuyor. 9 Mayıs yani yarına özel olarak yayınladığı Anneler Günü çıkartma koleksiyonunda toplam 11 öbür çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmalar sadece görsel değil hareketli olarak da karşımıza çıkıyor. 

Yeni çıkartma paketi WhatsApp’ta indirilebilir durumda ve içeriğe çıkartma mağazasından ulaşılabilirsiniz. İndirmek için önce WhatsApp’ta bir sohbet açın ve emoji düğmesine dokunun. Daha Alçak tepsiden çıkartma simgesini seçin ve ‘+’ düğmesine dokunun. Arkasından WhatsApp çıkartma mağazasına yönlendirileceksiniz. Burada, Mama Love çıkartma paketi olan ilk çıkartma paketini göreceksiniz. Acilen indirmek için ok düğmesine dokunarak, paketi edinebilirsiniz.

Keza Anneler Günü çıkartma paketini indirdikten sonra bireysel kitaplığınıza eklediğini belirtelim. Bu görselleri çıkartmaya uzun basarak ve sık kullanılanlara ekle‘yi seçerek de favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bilindiği üzere WhatsApp, kayda değer durumlar için düzenli olarak çıkartma paketleri yayınlıyor. Hatırlayacağınız üzere kısa zaman önce Dünya Günü ve Ramazan ayı için bir çıkartma paketini tanıtmıştı. 

WhatsApp keza bu haftanın başlarında altı yeni çıkartma paketi daha yayınladı. Ek olarak dilekçe kullanıcıların çıkartma aramasını kolaylaştıracak bir özellik üzerinde de çalışıyor. Yeni nitelik sohbet çubuğuna yazdıklarınıza göre çıkartma önerileri görüş şeklinde olacak. Kitaplığınızda yazılan sözcükle alakalı çıkartmalar varsa, WhatsApp bunları size önerecek. Bu Nedenle sohbetlerinizde zahmetsizce bu çıkartmaları kullanabileceksiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın