Görüş Bildir
Haberler
WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Son Gün! WhatsApp Hesapları Silinecek Mi?

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Son Gün! WhatsApp Hesapları Silinecek Mi?

Tüm dünyada aylardır beklenen gün geldi. Facebook bünyesinde bulunan dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp, kullanıcılarına dayattığı gizlilik sözleşmesi için bugün son gün. Daha önce 8 Şubat olarak açıklanan WhatsApp gizlilik sözleşmesi, 15 Mayıs’a uzatılmıştı. Peki, WhatsApp bugün ne olacak? WhatsApp hesapları silinecek mi? İşte tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi

WhatsApp, Twitter hesabı üzerinden yaptığı son dakika açıklamasında, “Hayır, kişisel mesajlarınızı göremiyoruz. Hayır, hesabınızı silmeyeceğiz. Evet, istediğiniz zaman kabul edebilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

Ancak WhatsApp kullananlar bugün itibaren biraz bunaltılacak. Hesapları silmek yerine, gizlilik sözleşmesini kabul etmeyen hesapların karşısına, durmaksızın gizlilik sözleşmesini kabul etmelerini söyleyen bildirimler çıkaracak.

Belli bir süre daha gizlilik sözleşmesinin kabul edilmemesi halinde ise, sözleşmeyi kabul etmeye yönelik çıkan bildirim kalıcı hale gelecek. Böylece pratik mesajlaşma uygulaması olarak görülen WhatsApp'ın pratikliği bir hayli azalacak.

Sözleşme hatırlatmasının kalıcı hale gelmesinin ardından kullanıcılar, gelen sesli ve görüntülü aramalara yanıt verebilecek. Ancak kişi listesine girerek bir başkasına mesaj gönderemeyecek veya arama yapamayacak.

Bu Haber De İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın