Görüş Bildir
Haberler
VGM Burs Sonuçları Açıklandı: VGM Yükseköğretim Burs Sonucu Sorgulama Ekranı…

VGM Burs Sonuçları Açıklandı: VGM Yükseköğretim Burs Sonucu Sorgulama Ekranı…

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yükseköğretim öğrencileri için verdiği burs sonuçları geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. VGM bursu için başvurularını eksiksiz şekilde tamamlayan adaylar, ‘VGM burs sonuçları açıklandı mı?’ sorusuna cevap arıyordu. Son dakika VGM burs sonuçları az önce açıklandı. Peki, VGM burs sonuçları nasıl kontrol edilir? İşte detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

VGM burs sonuçları ile ilgili beklenen açıklama nihayet yapıldı. Artan hayat pahalılığı karşısında zor günler geçiren öğrenciler, yararlanabilecekleri her türlü burs imkanının araştırıyordu. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan başvurular sonrasında bugün sonuçlar açıklandı.

VGM Burs Sonuçları Açıklandı

VGM Burs Sonuçları Açıklandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, 2021-2022 yılı yükseköğrenim burs başvuru sonuçlarını internet sitesinden yayımladı.

Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, burs başvurusu yapan öğrenciler, sonuçları www.vgm.gov.tr adresinden sorgulayabilecek.

2021-2022 eğitim yılı yabancı uyruklu öğrenci bursları için değerlendirme işlemlerinde son aşamaya gelinirken, başvuru değerlendirmeleri sonuçlandığında ayrıca açıklanacak.

VGM Burs Başvuru Sonucu Sorgula

VGM Bursu Ne Kadar?

VGM Bursu Ne Kadar?

2021-2022 eğitim yılında eğitim yardımı/burs miktarlarında artış yapılmış olup ortaöğrenim eğitim yardımı aylık 100,00 TL, yükseköğrenim bursu aylık 400,00 TL, yabancı uyruklu öğrenci yükseköğrenim bursu ise aylık 600,00 TL olarak belirlenmiştir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın