Ünlülerden Büyük Tepki! Parkta Soyunan Serel Yereli Verdiği Üstsüz Pozla Tartışma Yarattı!

-

Serel Yereli, bugünkü gündem konusu... Nedeniyse parkta soyunup, çektiği fotoğraf ve video...

Gelin hep birlikte neler olmuş bir göz atalım!

Bodrum Masalı dizisinde adını duyurmayı başaran Serel Yereli'yi hepimiz az çok tanıyoruz.

Dizi çalışmalarına ara veren ve müziğe yönelen başarılı oyuncu şu sıralar yurt dışında yaşıyor.

Baby girl was living life for the feeling 🥂❤ #yslbeautyhotel

SEREL YERELI (@serelyereli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sosyal medyada, özellikle Instagram'da oldukça aktif olan Serel Yereli, yaptığı paylaşımlarla da oldukça dikkat çekiyor.

Daha önceki içeriğimizde de bundan bahsetmiştik.

Paylaştığı 'Üstsüz' Fotoğrafla İlgili Haberlere Verdiği Cevapla Gündemi Meşgul Eden Güzel: Serel Yereli - onedio.com
Paylaştığı 'Üstsüz' Fotoğrafla İlgili Haberlere Verdiği Cevapla Gündemi Meşgul Eden Güzel: Serel Yereli - onedio.com

İşte buna bir yenisi daha eklendi! İtalya'ya tatile giden oyuncu, dün Instagram'da hikayesinden paylaştığı fotoğraf ve videosu çok fazla tepki çekti.

🍇🍒

SEREL YERELI (@serelyereli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hatta öyle ki Demet Akalın, Merve Özbey, Ebru Polat gibi isimlerden bile tepki geldi!

😂☕️

SEREL YERELI (@serelyereli)'in paylaştığı bir gönderi ()

İşte o fotoğraf...

Ve video...

Ve bunlara gelen tepkiler...

Destek olanlar da vardı pek tabii.

Fakat tepkilerin en büyüğü ünlülerden geldi...

Demet Akalın, Merve Özbey ve Ebru Polat Instagram'dan bu video ve fotoğrafa böyle yorum yazdılar.

Gündem konusu olunca, açıklama yapmakta gecikmedi Serel Yereli.

Yine Instagram paylaşımlarıyla herkese tek tek cevap veren oyuncu, bakalım ortalığı biraz da olsun soğutabilecek mi?

İşte o açıklamaları...

Daha doğrusu ti'ye aldığı açıklamaları desek daha doğru olur. 😅

Acaba olay büyüyecek mi?

Merakla bekliyoruz!

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

valla keşke bence bunlarla gündem olmasından çok keşke bodrum masalı dizisinden sonraki oyunculuk kariyerine yönelmesine isterim.ama yinede karışmak gibi bir lüksümüz yok.canı neyi istiyorsa onu yapabilir.

infinite

evet bu doğru. benim derdim bu kızın avrupada bi yerde üstünü çıkarması. evvet

ssudesafakk

Bu konuya dinsel açıdan değil de bedensel açıdan yaklaşmak gerek. Onun bedeni ve utanıp, sıkılmadığı sürece her yer de çıplak bir şekilde bile gezebilir. İslamiyet'e çok yakın değilse ve buna göre yetiştirilmediyse, onun yapacaklarına karışmak kimsenin hakkı değil. Bu kadar uzatılacak veya abartılacak bir konu olmadığını, bizim çok 'ahlaklı' toplumumuzun başkalarının giydiğine ve yaptığına karışmaması gerektiğini ilk önce kendine ve yaptıklarına bakması gerektiğini düşünüyorum.

ssudesafakk

Bu arada Serel'in yaptığı hareketi doğruluk veya yanlışlık bakımından da eleştirmek kimseye düşmez. Onun doğruları ve sizin doğrularınız arasında da sayılamayacak kadar fark olabilir. Ki zaten dünyadaki tek savaş nedeni de herkesin doğrularının farklı olması.

affection

Özgürlük için gökyüzünü satın almanıza gerek yok. Ruhunuzu satmayın yeter.- Nelson Mandela

ayseylmz3446

anlatmayın boşuna kız anlamaz!zaten anlicak kapasitede zekası olsa bunları yapmaz!bu kızı savunanlara sesleniyom siz de böle oldunuzdan mı batıyo? neyi savunuyonuz neresi özgürlük? kız kendisine emanet edilen bedenini sergiliyo! bu mu özgürlk? biyerlerini açıp millete göstermek mi? ünlü olucam die yemedi halt kalmadı insanların.ünlülere gelirsek sizin hiç yapmadınız şey mi (!) ? biri yazmış ki namusu sadece kapalılarda mı arıyosunuz diye. bu kızın yaptında ne gibi namusluluk gördün ? ya da kapalılarda ne gibi bir namussuzluk gördün! özgür bi ülkeyiz tabi ama bu kadarı çok. bunu savumak çok. cesaret edip yapamıyosunuz sonra da bi başkası yapınca niye ahlak bekçisi kesiliyosunuz? demiş. hemen cevap verim bi söz vardır sen hayata at gözlükleriyle bakmaya devam edersen birilerinin gelip çüş demesi zoruna gitmesin diye. aldın mı cevabını? ahlak bekçisi diyo sen de avukat mı kesildin! namus diyenlerin namussuzlu da ayrı bi ironiymiş bu kızın namussuzlunu savunmak ayrı bi ironi.

ssudesafakk

Her türbanlı bireyin namuslu olmayacağı gibi, her 'saçı açık' bireyin de namussuz olacağını kimse söyleyemez. Ayrıca onun ahlak anlayışıyla sizin ahlak anlayışın da bir olamaz. Serel'in dini İslamiyet olmayabilir, bu yüzden bedenini açmak onun için bir şey ifade etmeyebilir, ki, dini İslamiyet de olabilir. Eğer Müslüman olup İslamiyet'i öğrenerek büyümediyse, onun için din anneden ve babadan kalan miras gibi olabilir, annesi ve babası İslamiyet'i nasıl yaşatmışlarsa o da bunun devamlılığını öyle getirebilir. Yani ne Türk toplumundaki bazı insanların ahlak bekçiliği yapamayacağı gibi Türk toplumundaki diğer insanlarda Serel'in, Serel istemediği sürece avukatlığını yapamaz.

ssudesafakk

Bu arada namus ve ahlak hakkında konuşmadan önce Türkçe'yi düzgün kullanmanızı rica edeceğim. Kullandığınız dili en doğru şekilde öğrenmeye ve öğretmeye çalışmanızı öneririm.

ayseylmz3446

dediğiniz şey acayip saçma normalde ben daha uzun ve yazım kurallarına dikkat ederek yazmıştım ama 1000 kelimeden kısa olması gerektiği için bazı harfleri çıkardım lütfen bilip bilmeden yorum yapmayınız.. :)

ayseylmz3446

Hem de bu konunun din ile ne gibi bi alakası olabilir? ve ben zaten her saçı açık insanın namussuz olacağına dair asla bişey söylemedim ve söylemem. bakın hanım efendi biz laik bir ülkenin vatandaşıyız ve ben de herkesin yaptığı davranışa saygı duyan biriyimdir normalde. ama bence bu durum pek fazla hafife alınacak bi konu olduğundan böyle düşüncelerimi açıkça belirttim. Ama bazı insanlara söylediklerim çok ayrı ve saçma bir şekilde anlaşılıyorsa bu benim değil, bizzat o kişinin hatasıdır. teşekkür ederim ben yine de... bu arada size ne benim konuşma şeklimden? bakıyorum da siz de ben istemeden benim öğretmenim olmuşsunuz? ya hadi rica falan etmişsiniz, bilip bilmeden yorum yapmanız... bravo gerçekten! :D

ssudesafakk

Bilip bilmeden yorum yapmadım ki, yorumunuzun tamamını dikkatlice okumadan asla cevap vermem. Düzgünce yorumunuzu okudum ve mantıklı bir cevap yazdım. Tabii herkesin düşüncesi kendinedir, size göre belki mantıklı değildir. Ayrıca dediğiniz gibi sizden rica ettim, öğretmeniniz falan olmadım. Atamızın bize öğrettiği her şeyi düzgün bir şekilde yapmamız gerektiğine inandığım için Türkçe'yi düzgün kullanmayan herkesi uyarırım. Bu arada kelimeden harf eksildiğinde, kelimeyi fazla olarak saymıyor, o yüzden kelimelerinizi düzgün bir şekilde yazabilirsiniz.

ssudesafakk

Bu arada konunun din ile alakası olduğunu söylemedim. Mantık çerçevesi içinde, en mantıklı yorumu yapmaya çalıştım. Sizin için başka bir şekilde de yorumlayabilirim. 'Özgürlük kendine emanet edilen bedeni açmak mı' gibi bir yorum yazmışsınız, ki, bu din ile alakalı bir yorum. Sizin dediklerinizden yola çıkarak yapılabilecek en makul yorum da benim yorumum oluyor. Bu arada teşekkür de etmişsiniz; önemli değil.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

BodrumDemet AkalınInstagramİtalyadizigündemolay
Görüş Bildir