Görüş Bildir
Haberler
Üniversite Öğrencisine İğrenç Tuzak! Kaçırdıktan Sonra Toplu Tecavüz Edip, İşkence Yaptılar

Üniversite Öğrencisine İğrenç Tuzak! Kaçırdıktan Sonra Toplu Tecavüz Edip, İşkence Yaptılar

Batuhan
26.02.2021 - 09:48

Mısır’dan İstanbul’a eğitim görmek için gelen genç kadın, eğitim merkezinde tanıştığı arkadaşının tecavüz ve gaspına maruz kaldı. Mağdur kadın şikayetçi olunca öfkelenen Mısırlı genç, bu kez 4 arkadaşı ile birlikte genç kadını şikayetinden vazgeçirmek için kaçırıp toplu tecavüz ettiler. Her satırı vahşetle dolu olayın ortaya çıkmasıyla saldırgan hakkında dava açıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre, Mısır'dan İstanbul'a eğitim görmek için gelen genç kadın, eğitim merkezinde tanıştığı arkadaşının tecavüz ve gaspına maruz kaldı. Olay geçtiğimiz yıllarda İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Mısır'dan Türkiye'ye öğrenim görmek amacıyla gelen 28 yaşındaki R.D., isimli genç kız kayıt yaptırdığı üniversitenin Türkçe Öğretim Merkezinde kendisi gibi Mısır'dan gelen 29 yaşındaki I.M., ile tanıştı. İkili kısa süren görüşmenin ardından sevgili olmaya başladı.

Duşta saldırıp istismar etmeye çalıştı

Duşta saldırıp istismar etmeye çalıştı

Genç çift arkadaş grubuyla birlikte Beyoğlu'nda bulunan bir evde yaklaşık 2 hafta birlikte kaldı. Birliktelik sırasında iddiaya göre R.D., duşa girdiği sırada erkek arkadaşı I.M., duşa girerek genç kızla zorla birlikte olmak istedi. R.D.'nin çığlıklarını duyan arkadaşı O.A., odaya girerek saldırıda bulunan I.M.'yi evden kovdu.

Kız arkadaşını gasp etti

Kız arkadaşını gasp etti

Kız arkadaşına öfkelenen genç adam R.D.'yi bir arkadaşı ile beklemeye başladı. Genç kız arkadaşından aldığı 4 bin lira ile birlikte bankaya gittiği sırada erkek arkadaşı I.M., yanında gelen arkadaşı O.M., ile birlikte gasp ederek üzerinde bulunan para ve telefonu alarak kayıplara karıştı. Mağdur genç kız karakola giderek kendisini darp ederek gasp eden erkek arkadaşı ve yanında getirdiği kişiden şikayetçi oldu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Art Ankara

Kendi içimizde ki pislikler yetmiyor Mısır'dan 4 adet tecavüzcü getirtmişiz böyle insanları sorgusuz sualsiz ülkeye toplamaya devam edelim bakalım sonu ne o... Devamını Gör

Aylin yar

kendisi gibi mısırlı erkek arkadaşı yazıyor ya

begonvila

Bok işin mi var Türkiye de, defolun gidin. Yok mu ülkenizde okul..Aptallar..

Psimaxwe

İsteyen istediği yerde okuyabilir neden ırkçılık yapıyorsun? Ben de Almanya'da okumak istiyorum ben de mi ırkçılığa maruz kalacağım o zaman. Aptal aptal siki... Devamını Gör

lilithtrinity

bütün antisosyaller için adeta bir cazibe merkezi haline geldi memleket. bu nedir yaaa