Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tweetleri Puanla, Sana Hayatta En Çok Nefret Ettiğin Şeyi Söyleyelim!

211PAYLAŞIM

Evet, tweetlere verdiğiniz puanlara göre sizin en çok nefret ettiğiniz şeyi tespit edeceğiz. Testimizde sizden isteğimiz tweetleri 5 üzerinden puanlandırmanız.

Bu tweetlere 5 üzerinden puan ver. ( 0= Kötü 5 = Kaliteli )

#1

#2

#3

#4

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

Bekletilmek!

Puanlamalarına göre senin bu hayatta en çok nefret ettiğin şey bekletilmek. Arkadaşlarınla olan buluşmaların olsun ya da iş görüşmesinden sonra seni aramalarını beklemek olsun bu durum senin epey canını sıkıyor. Bu yüzden de sen başkalarına aynı şeyi yaşatmamak için oldukça fazla çabalıyorsun. Genelde buluşmalarda ilk gelen hep sen oluyorsun. Tabii maalesef buna senden başka dikkat eden olmuyor. Şansına da genelde her zaman bekletilen taraf sen oluyorsun. Sanırım ne kadar çok kötü düşünürsen o kadar çok başına geliyor. Valla ne diyelim bu konuda sana fazla hak veriyoruz. Gerçekten bekletilmek kadar can sıkıcı bir durum yok. Eğer etrafındakileri değiştiremiyorsan en azından buluşmalara buluşma saatinden daha geç gitmeye çalış. O kadar insanı senin istediğin gibi bir hale sokmak kolay değil ama sen kendini bu konuda değiştirebilirsin. E şimdi değişmesi gereken ben miyim ne saçma diyeceksin ama öteki türlü de sana  bir mutluluk getirmiyor sen de görüyorsun...

Erken Uyanmak!

Verdiğin cevaplara göre senin en çok nefret ettiğin şey erken uyanmak. Zaten bu durumdan nefret etmeyenimiz var mı ki aramızda. Gerçekten insanın canını epey sıkan bir durum bu. Özellikle de okul veya iş içinse bu erken uyanmalar tamamıyla bir işkence haline dönüyor senin için. Alarm senin için tam bir işkence. Biliyoruz ki art arda bir sürü alarm kuruyorsun ama yine de faydasız kalıyor. Bir nevi alarm sesiyle uyumaya alışmışsın diyebiliriz. Hatta sana ninni gibi bile geliyor olabilir 😂 Üzülerek söylüyoruz ki hayatın boyunca bu rutine alışman gerekecek. Atalarımız boşuna erken kalkan yol alır dememiş...

Ayrıca erken uyanman kendini zinde hissetmeni de sağlar. Vücudunun sağlığı için önemli bir ayrıntı bu. Umarız erken uyanma konusuyla bir an önce barış imzalayabilirsin. Aksi takdirde bu durum seni üzmeye devam edecek...

Laubalilik!

Verdiğin cevaplara göre senin en çok nefret ettiğin şey laubali tavırlar. Sen herkese çok dikkatli ve saygılı davranıyorsun. Karşındaki insandan da bunu bekliyorsun haliyle. Fakat çoğu zaman bu tavrının karşılığını aynı şekilde göremiyorsun. Bu durumda seni baya sinirlendiriyor. Özellikle tanımadığın insanların sana bir anda aşırı yakın davranmaları ve sınırlarını bilmemeleri senin için oldukça sinir bozucu bir durum. Bu konuda sana hak veriyoruz. Gerçekten sen bu kadar ince fikirli ve mesafeni korumayı bilen biriyken başkalarının yerini bilmeden sana abartılı yaklaşımlarda bulunması nefret edilecek durumlardan. 

Çoğu zaman karşı taraf laubali olduğunun farkında bile olmuyor ya da önemsemiyor. Bu senin daha da çok canını sıkıyor tabii. İnsanların her koşulda birbirine saygılı olması gerekir. Laubalilik de saygıyla oldukça yakından ilişkili bir konu. Umarız etrafındaki herkes bunun farkına varır, sana bol sabırlar diliyoruz :)

Kısıtlanmak !

Verdiğin cevaplara sen kısıtlanmaktan nefret ediyorsun. Tabii bu yalnızca özgürlüğünün kısıtlanması değil. Aynı zamanda ilişkilerinde de sana gereksiz yere karışılması, yapmak istediğin şeylerin engellenmesi de bu kısıtlanma konusuna dahil. Yani kısacası senin kafandaki fikir her bireyin kendi hür iradesi var ve belli bir etik çerçevesinde her istediğini yapabilir. Kendi hareketlerine ve fikirlerine yalnızca sen engel olabilirsin. Erkek veya kız arkadaşın değil. İşte sen aynen böyle düşünüyorsun ve oldukça da haklısın. Günümüzde birçok kadın/erkek bunun tatlı bir kıskançlık olduğunu düşünse de sen kesinlikle bu fikre katılmıyorsun. Eğer kafana koyduğun bir şey varsa bunu yapıyorsun. Kimsenin ne dediğini umursamadan...

Sana bu yolda başarılar diliyoruz, bu güzel özelliğini asla kaybetme ve insanlara da bunun yanlış bir şey olduğunu söylemeye devam et :)

Belirsizlik!

Verdiğin cevaplara göre senin hayatında en çok nefret ettiğin şey belirsizlik. Bir şey iyi veya kötüdür, ortası yoktur. Sonuç ne olursa olsun senin için önemli olan sonucu bir an önce duyabilmektir. Yani aman kötü bir şey duymayayım, canım sıkılmasın demiyorsun. Çok da iyi yapıyorsun. Çünkü belirsiz yalanlarla kendini kandırmıyorsun. Gerçek ne ise onu öğrenmek istiyorsun. Bu da seni çok güçlü bir karakter yapıyor tabii. Belirsizlik gerçekten bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. Çünkü sonucu beklerken insan adeta çıldırıyor. Daha da fazla yoruyor kendini. Sürekli olarak acaba şimdi ne olacak diye düşünüyor  insan. Bu gerçekten bizleri yıpratıyor zamanla. Sen de haklı olarak nefret ediyorsun belirsizlikten. Yüzleşmeye her zaman hazırsın. Senin bu yönünü epey takdir ettik doğrusu. Böyle insanlar o kadar az ki...

Gerçekler her zaman belirsizlikten daha iyidir. Bunu en iyi sen biliyorsun :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fnaf-chicas

Laubalilik! Verdiğin cevaplara göre senin en çok nefret ettiğin şey laubali tavırlar. Sen herkese çok dikkatli ve saygılı davranıyorsun. Karşındaki insandan da bunu bekliyorsun haliyle. Fakat çoğu zaman bu tavrının karşılığını aynı şekilde göremiyorsun. Bu durumda seni baya sinirlendiriyor. Özellikle tanımadığın insanların sana bir anda aşırı yakın davranmaları ve sınırlarını bilmemeleri senin için oldukça sinir bozucu bir durum. Bu konuda sana hak veriyoruz. Gerçekten sen bu kadar ince fikirli ve mesafeni korumayı bilen biriyken başkalarının yerini bilmeden sana abartılı yaklaşımlarda bulunması nefret edilecek durumlardan. Çoğu zaman karşı taraf laubali olduğunun farkında bile olmuyor ya da önemsemiyor. Bu senin daha da çok canını sıkıyor tabii. İnsanların her koşulda birbirine saygılı olması gerekir. Laubalilik de saygıyla oldukça yakından ilişkili bir konu. Umarız etrafındaki herkes bunun farkına varır, sana bol sabırlar diliyoruz :)

Gizli Kullanıcı

Kısıtlanmak ! Verdiğin cevaplara sen kısıtlanmaktan nefret ediyorsun. Tabii bu yalnızca özgürlüğünün kısıtlanması değil. Aynı zamanda ilişkilerinde de sana gereksiz yere karışılması, yapmak istediğin şeylerin engellenmesi de bu kısıtlanma konusuna dahil. Yani kısacası senin kafandaki fikir her bireyin kendi hür iradesi var ve belli bir etik çerçevesinde her istediğini yapabilir. Kendi hareketlerine ve fikirlerine yalnızca sen engel olabilirsin. Erkek veya kız arkadaşın değil. İşte sen aynen böyle düşünüyorsun ve oldukça da haklısın. Günümüzde birçok kadın/erkek bunun tatlı bir kıskançlık olduğunu düşünse de sen kesinlikle bu fikre katılmıyorsun. Eğer kafana koyduğun bir şey varsa bunu yapıyorsun. Kimsenin ne dediğini umursamadan... Sana bu yolda başarılar diliyoruz, bu güzel özelliğini asla kaybetme ve insanlara da bunun yanlış bir şey olduğunu söylemeye devam et :)ulan çat diye nasılda bildi laa..vay anasını tebrikler!!kendi hayatımın başrol artisti benim,kimse karışamaz işime!!en nefret ettiğim şey kesinlikle!!karışmaları gereken zamanda yoklar ama iş nasihat verip onu yap bunu yap demeye gelince anında bitiyolar dibinde aqlarım!!en uyuz olduğum insan davranışı.hayır sevdiğim insan kıskandığı için karışsa gıkım çıkmaz,ama başkası bana ne yapıp yapmayacağımı söyleyince şalterler atıyo aq sessiz sakin insan bi anda canavara dönüşüyo!!kimseyi karıştırtmam hayatıma!!bunun arkasından haksızlık,laubalilik ve erken uyanmak geliyor evet.tebrik ederim sizi,gene nokta atışı bi test!👍

seyma193

Erken Uyanmak

korenin-cikolatasi

Verdiğin cevaplara sen kısıtlanmaktan nefret ediyorsun. Tabii bu yalnızca özgürlüğünün kısıtlanması değil. Aynı zamanda ilişkilerinde de sana gereksiz yere karışılması, yapmak istediğin şeylerin engellenmesi de bu kısıtlanma konusuna dahil. Yani kısacası senin kafandaki fikir her bireyin kendi hür iradesi var ve belli bir etik çerçevesinde her istediğini yapabilir. Kendi hareketlerine ve fikirlerine yalnızca sen engel olabilirsin. Erkek veya kız arkadaşın değil. İşte sen aynen böyle düşünüyorsun ve oldukça da haklısın. Günümüzde birçok kadın/erkek bunun tatlı bir kıskançlık olduğunu düşünse de sen kesinlikle bu fikre katılmıyorsun. Eğer kafana koyduğun bir şey varsa bunu yapıyorsun. Kimsenin ne dediğini umursamadan... Sana bu yolda başarılar diliyoruz, bu güzel özelliğini asla kaybetme ve insanlara da bunun yanlış bir şey olduğunu söylemeye devam et :)

nurcii

en kısıtlanmaktan nefret ediyorsun. Tabii bu yalnızca özgürlüğünün kısıtlanması değil. Aynı zamanda ilişkilerinde de sana gereksiz yere karışılması, yapmak istediğin şeylerin engellenmesi de bu kısıtlanma konusuna dahil. Yani kısacası senin kafandaki fikir her bireyin kendi hür iradesi var ve belli bir etik çerçevesinde her istediğini yapabilir. Kendi hareketlerine ve fikirlerine yalnızca sen engel olabilirsin. Erkek veya kız arkadaşın değil. İşte sen aynen böyle düşünüyorsun ve oldukça da haklısın. Günümüzde birçok kadın/erkek bunun tatlı bir kıskançlık olduğunu düşünse de sen kesinlikle bu fikre katılmıyorsun. Eğer kafana koyduğun bir şey varsa bunu yapıyorsun. Kimsenin ne dediğini umursamadan... Sana bu yolda başarılar diliyoruz, bu güzel özelliğini asla kaybetme ve insanlara da bunun yanlış bir şey olduğunu söylemeye devam et :)

Görüş Bildir