Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Pamukkale İçin Verilen İflas Kararı Kaldırıldı

 > -
Abone ol

Pamukkale Turizm için İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından verilen iflas kararı, bugün İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından kaldırıldı. 

Ocak ayının son günlerinde köklü turizm firması Pamukkale için iflas kararı verilmişti.

57 Yıl Önce Kurulmuştu: Türkiye’nin En Köklü Otobüs Firmalarından Pamukkale İflas Etti - onedio.com
57 Yıl Önce Kurulmuştu: Türkiye’nin En Köklü Otobüs Firmalarından Pamukkale İflas Etti - onedio.com

Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda ise 462 alacaklıdan 442’si “Pamukkale Turizm kapanmasın” demişti.

Şimdi ise Pamukkale Turizm hakkındaki iflas kararı geri döndü.

Yaklaşık 3 bin 500 kişinin çalıştığı, yarım asırı aşan yolculuk markası Pamukkale A.Ş. Sözcü'den Derin Gökçe'ye açıklamada bulundu:

İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından iflas kararının kaldırılması, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız ve yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesi adına adil bir sonuç olmuştur. 57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz.”

Firma ayrıca bu zorlu süreçte yanında olan herkese teşekkür etti 👇

“Bu süreçte bizlere mesajları ile destek veren sadık ve sevgi dolu tüm yolcularımıza,  görevlerini yaparken profesyonelliklerinden taviz vermeyen sabırlı ve güler yüzlü çalışanlarımıza, Pamukkale Turizm ailesine verdikleri destekten bir an bile tereddüt etmeyen güvenilir iş ortaklarımıza,  sektör mensuplarına, basın mensuplarına, ülkemizin adil ve sağduyulu tüm hukukçularına, bizlerle henüz seyahat etme imkanı bulamamış olmalarına rağmen sevgileri ile moral veren herkese, yürekten teşekkürler. Amacımız 57 yıldır olduğu gibi bugün de, yolcularımızdan aldığımız güç ile daima “Keyifli Yolculuk”ları daha çok insanımıza ulaştırmak üzere, yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir