Türkiye'nin En Güzel Kadınlarından Biri Olan Burcu Esmersoy Hayat Hikayesindeki Bilinmeyenleri Açıkça Anlattı!

82PAYLAŞIM

O şatafatlı hayatların ardında neler varmış...

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=EEMhxmTn...

Kuşkusuz Türkiye'nin en güzel ve başarılı kadınlarından biri Burcu Esmersoy... Gerek işi gerek açıklamaları gerekse özel hayatıyla sık sık gündemimizde.

Her ne kadar biz onu sorunsuz ve şatafatlı bir hayatın içinde görüyor olsak da aslında o da birçok insan gibi acılarla, zorluklarla, sevgiye muhtaç büyümüş bir isim.

Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis'in kırmızı koltuğuna konuk olan Burcu Esmersoy, bizlere yaşadığı acılarını, üzüntülerini ve çocukluğunu yani kısacası hakkındaki bilinmeyenleri anlattı.

Burcu Esmersoy, kendisiyle barışık, mutluluğu çok küçük şeylerde bulabilen fakat şiddet görmüş ve sevgisiz büyütülmüş bir çocukmuş.

Daha 5 yaşlarındayken babasının başka bir ailesi olduğu ortaya çıkmış. Bu durumun öğrenilmesiyle birlikte de anne ve babası ayrılmış.

Bir süre sonra annesi başka bir evlilik yapmış fakat yıllarca annesine 18 yaşına kadar "teyze" demek zorunda kalmış. Bu sırada da annesiyle değil; babaannesi ve dedesiyle yaşamını sürdürüyormuş.

Hatta bir gün annesine "yanlışlıkla" anne dediği için tokat yemiş. Bu arada yasağı koyan üvey babası değil, annesiymiş. 18 yaşına geldiğinde annesinin "bana artık anne diyebilirsiniz." cümlesiyle durumun normal olmadığını anlayıp, sorgulamaya başlamış.

Babasıyla da iletişimi yok denecek kadar azmış. Sadece sürekli kendisini azarladığını hatırlıyormuş.

"Bir babanın nasıl olması gerektiğini bilmiyorum" diyerek durumu net biçimde anlatıyor aslında.

Annesi ve babasında görmediği sevgiyi babaannesinde bulmuş. "Anne" yerine "babaanne" diye ağlıyormuş.

Bir gün ablasının isteğiyle hasta olan babasını ziyarete gitmiş ve babasının hastalığını görünce kendisini rahatlamış ve mutlu hissetmiş.

O görüşmede babasına dönmüş ve "Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum" demiş.

Hatta belki hatırlarsınız Esmersoy'un babası da bu görüşmeden sonra gazetecilere "cenazeme gelmesin" açıklaması yapmıştı.

Yukarıda size şiddet görmüş bir çocuk olarak büyüdüğünden bahsetmiştik. Daha 3-4 yaşlarındayken babası Burcu Esmersoy'u tuvalete kitleyip hortumla döverek şiddet uyguluyormuş.

Esmersoy'un bu zamana kadar istediği tek şey sevilmek olmuş.

Anne ve babasından sevgi ve takdir görmediği için beğenilmek, sevilmek için bu mesleği seçmiş.

Burcu Esmersoy'un hikayesinin detaylarını buradan dinleyebilirsiniz;

Neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lunea

antipatik gelirdi bana, silindi gitti bu haberden sonra

gzm-ynklr

Çok zor acıklı hayatlar üzüldüm.

takabayashi

doğurmakla anne olunmuyor harbiden

Gizli Kullanıcı

Böyle babanın cenazesine gidilmez zaten. Bi de "gelmesin" diye açıklama yapmış. Yüzsüzlüğe bak! O kız senin cenazene sıçsa yeridir. Böyle bi aileden geldiğini bilmiyodum. Ben de burcu esmersoy'u ara ara gömenlerdenim. Ama helal olsun gerçekten! Bu orospu çocuklarının arasından çıkıp buraya kadar gelebilmesi bile başarı!

Gizli Kullanıcı

Başka bir adamla evlenebilmek için çocuğum yok yalanı söyleyen ve çocuğunu babaanne yanına terk eden bencil bir anne...

Görüş Bildir