Türkiye'nin En Çok Kazandıran Bilgi Yarışması Oyna Kazan'la İlgili Tespitleriyle 'Yalnız Değilmişim' Dedirten 21 Kişi

-

Türkiye'nin kuruş değil binlerce lira kazandıran online bilgi yarışması Oyna Kazan tüm hızıyla para dağıtmaya devam ediyor. Tabii böyle popüler bir uygulama yayında olduğu süre içinde sosyal medyada da epey konuşuluyor. Bu yüzden biz de Oyna Kazan'la ilgili yazdıklarıyla yalnız değilmişim dedirten tespitörlere yer verdik.

İyi eğlenceler 🚀

1. İşte bu yüzden jokerlerimiz var!

2. 🇰🇷

3. Biraz öyle...

4. Gayet mümkün!

5. İşe, derse pozitif bir dönüş yaşamanız için hep. 💕

6. Kazandırmadığı zaman da öğreten yarışma!

7. Çok da zor değil!

8. 🤔

9. 👏

10. Zor bir durum...

11. Evet! 😍

12. O sesin insanı üzdüğü doğrudur.

13. 👏

14. Yolun açık olsun yiğidim!

15. Bir de 15 kazansan demek...

16. Milli Eğitim plaket vermeli plaket!

17. Efsane sorumuz...

18. Kasap sorulara dikkat! 🔪

19. Tebrikler Doğukan!

20. Biz olmasak da isterseniz her şeyi başarabilirsiniz. 👊

21. Özetlemek gerekirse...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilal-eyirdrop

ONiKi oynamayınızı öneririm.. Yeni bulduğum bir bilgi yarışması ve acaip sarıyor.. Gerçek para ödüllü haftalık sıralama turnuvası da var.. Bi deneyin bişey kaybetmezsiniz..

sbstnbjk

Biraz da olumsuz yorumları dikkate alın. Soru konsepti çok kalitesiz ve bilenlere değil şanslı olanlara kazandırmaya yönelik. Biryerden sonra soruların zorlaşması gayet doğal ama hiçkimsenin bilemeyeceği, sadece sallayıp tutturanların devam edebildiği sorular soruluyor. Bunun yerine genel kültürü yüksek az sayıda kişinin bileceği sorular sorulmalı. Örneğin bir tablo kaç yılında yapılmıştır yerine o tabloyla ilgili sanat akımı sorulabilir. Sadece sanatla ilgilenenler ve şanslı olanlar devam eder. Ama bu tablo kaç yılında tamamlandı sorusuna doğru cevap vermek ne genel kültüre, ne bilgiye ne birikime ne de kendini geliştirmeye bağlı. Tabloyu çizen sanatçıya veya sergilendiği müzenin müdürüne sorsak onlar bile kesin yılını hatırlamaz.

sbstnbjk

Bir diğer ciddi eleştiri de kazananların genelde aynı kişiler olması. Birçok yarışmacı kimlerin kazandığına dikkat etmiyor ama dikkat eden birileri konuyla ilgili gayet mantıklı bir yazı yazmış. Genelde aynı kişiler kazanıyor. Bunlar ya bot ya da Onedio çalışanları. Sonuçta botlar kazandığı için vaat edilen para ödülü aslında dağıtılmıyor iddiası var. Elbette ispatlanamaz... Bu iki sebepten ötürü ben dahil çevremdeki birçok insan yarışmayı birkaç kez denedikten sonra sildi.

culog

5 tl kazandım yeter bana. :D

viyol10sel

En az 20 kez baraj sorularında elendim ona rağmen bir ayda 250 lira aldım dün de gittim tablet aldım sırf daha iyi yarışabilmek için :)) zaten ilk taksit şimdiden çıktı diğer beş taksiti de kazanacağız şans yaver giderse :)

bizdenizseveriz

benim telefonumu donduruyo oynayamıyorum

Görüş Bildir