Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türk Televizyon Tarihine Geçen ve Hafızalardan Silinmeyen 10 Canlı Yayın Açıklaması

4bPAYLAŞIM

Televizyon kanalları canlı program yapan ünlülerin en sert açıklama yaptığı yerlerden birisidir. Son 10 yılda televizyon ekranlarında o kadar sert açıklamalara denk geldik ki hepsi günlerce konuşuldu hatta bir çoğu dönem dönem yine konuşulmaya devam ediyor. İşte bugüne kadar en çok konuştuğumuz canlı yayın açıklamaları..

Seda Sayan - Erol Köse Açıklaması

Bir ödül gecesinde Erol Köse ile kavga eden Seda Sayan, hırsını alamamış canlı yayında Erol Köse'ye meydan okumuştu.

Aysun Kayacı - Oy ve Seçmen Açıklaması

Seçmenlerle ilgili yaptığı açıklama günlerce tartışma yaratmış ve ülkenin gündeminde uzun süre yer etmişti.

Esra Ceyhan - Sosyal Medya Açıklaması

Sosyal medya üzerinden kendisine ve çocuğuna karşı hakaret ve olumsuz sözler paylaşanlarla ilgili yaptığı açıklama, unutulmaz canlı yayın açıklamaları arasında yer alıyor.

İbrahim Tatlıses - Yıldız Tilbe Açıklaması

Canlı yayında birbirine giren iki ünlü sanatçı, Yıldız Tilbe'nin canlı yayını terk etmesi üzerine İbrahim Tatlıses'in yaptığı açıklamalarla günlerce gündemde kaldı.

Bülent Ersoy - Askerlik Açıklaması

Zor günler yaşadığımız dönemde "Oğlum olsa askere göndermezdim" şeklindeki açıklamalarıyla Bülent Ersoy uzun süre tepkilere neden olmuştu.

Ebru Gündeş - Reza Zarrab Açıklaması

Eşinin yolsuzluk operasyonunda gözaltına alınması ile ilgili zor günler geçiren Gündeş'in gözyaşlarına hakim olamadığı açıklamaları sosyal medyada oldukça tartışılmıştı.

Petek Dinçöz - Can Tanrıyar Açıklaması

Eski eşi Can Tanrıyar ile ilgili oldukça çarpıcı iddialarda bulunan Petek Dinçöz hükümetten yardım isteyerek gözyaşlarına boğulmuştu.

Çağla Şikel - Sosyal Medya ve Boşanma Açıklaması

Boşanmasıyla ilgili çıkan haberlere ve sosyal medya üzerinden yapılan eleştirilere çok sert bir şekilde tepki vermişti.

Zuhal Topal - Şehit Haberleri Açıklaması

Diğer izdivaç programları tarafından sabote edildiğini iddia eden Zuhal Topal'ın açıklamaları da uzunca bir süre gündemi meşgul etmişti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
agape

Aysum Kayacı gayet de haklıydı kim ne derse desin. Ülkenin şu anki durumuna bakılırsa söyledikleri birebir bu durumu yansıtıyor.

syfllh

ebrucum new york ta senin o gece dediginin sabahi olmak uzere merak etme...

deniz-cure1

Benim oyumla dağdaki çobanın oyu birmi diyen aysun kayacıydı galiba , ilk duyduğumda aysuna ana bacı küfrettim sonra dedimki vay mq kadın haklı ...

jack_danyal

Bülent Ersoy ile Aysun Kayacı'nın ne kadar haklı olduklarını bugün bir kez daha anlıyoruz. Ama maalesef artık kimse öyle programlarda çıkıp konuşamıyor, öyle programlar artık yapılmıyor. nerden nereye geldik

Gizli Kullanıcı

O yılardan bu yana değişmeyen şeylerden biri de ebrunun karaktersizliği sanırım.

harungu

11. canlı yayın açıklaması geçen hafta Lerzan Mutlu (Seda Sayan 2.0) tarafından yapılmıştır. :D

Görüş Bildir