Toplanın Hayattan Daha Fazla Zevk Almanızı Sağlayacak 16 İpucu Veriyoruz!

81PAYLAŞIM

Önceden uyaralım bunların hepsi denenmiş, tecrübe edilmiş şeyler değil. Yani biraz temkinli olmakta fayda var.

1. Canınız istemiyorsa sevişmeyin

Bir aralar Hülya Avşar şey demişti: "Canım istemese de sevişiyorum, nasılsa başlayınca istiyorum." Öyle değil işte, canınız istemiyorsa sırf partneriniz istiyor diye sevişmeyin. Bu sadece o anki cinsel ilişkiyi mahvetmeyecek ileriye dönük yansımaları da olacaktır. Zaten Hülya’nın hangi sözü doğru çıktı ki anacım?

2. Tam tersine sevişmek için partnerinizi de darlamayın.

Siz elmayı seviyorsunuz diye elma da sizi sevmek zorunda mı? Yani siz çok istiyorsunuz diye partneriniz de sevişmeyi istemek zorunda mı? Elbette değil, sıkboğaz etmeyin. Nasıl olsa ikinizin de istediği bir zaman dilimi illaki bulursunuz.

3. Bunu defalarca duydunuz belki ama tekrar etmekte fayda var: Ön sevişme süresini düşündüğünüzün iki katına çıkarın.

Tabii ön sevişme için 20 dakika ayırıyorsanız bunu iki katına çıkarmanın alemi yok. Ama Türk insanı genelde ön sevişmeyi kıyafetleri çıkarmak olarak algıladığı için 1-2 dakika yeter sanıyor, ancak yetmez! Sevişmeye ara verip çay için diyenler var ya, işte onlar ön sevişme nedir bilmeyenler. Arada çay içeceğine, başlarken biraz zaman ayırıp ön seviş.

4. Sevişmede bencil olun, bunun kimseye bir zararı yok.

Sevişmek işteş bir fiil olsa da içinde bencillik barındırması her iki tarafı da memnun edecektir. Kendinizi düşünün, zevk aldığınız şeylere odaklanın, “O rahat mı, zevk alıyor mu, ne düşünüyor” vb. düşünceleri kafanızdan atın, baya bencil olun işte.

5. Cinsellik bitmeyen öğrenciliktir.

Her sevişme size yeni bir şey öğretecek. Orada kalmasına izin vermeyin, gerekirse en çok zevk aldığınız şeyleri not edin. Bunları partnerinizle konuşun. Cinsellik sadece sevişme anında kalmasın sonrasında bu konu üzerinde partnerinizle fikir alışverişinde bulunmak ilerisi için çok faydalı olacaktır. Bir kere deneyin yahu ne kaybedersiniz?

6. Çıplak haliniz sizi rahatsız etmesin, bedeninizle barışın.

Işıkları kapat, utanıyorum, ay bakma vb. şeyleri artık geride bırakın. Daha ne kadar çarşaflara dolanarak, ayak ucunuzda sekerek dolaşacaksınız? Sevişme sırasında çıplaklığa alışın artık ve birbirinizin vücudunu görmekten çekinmeyin. Kendinizi ne kadar kısa sürede buna alıştırırsanız o kadar çok faydasını görürsünüz.

7. Fantezi oyuncakları konusunda çok katı olmayın.

Abartın demiyoruz, İtalyan aygırı, 45 cm karaca vb. oyuncaklar rahatsız edici olabilir. Ancak çok naif, alanı pişman etmeyen birtakım oyuncaklar da var istifade etmek her iki tarafın da mutlu olmasına katkı sağlayabilir. Artık ne alacağınızı aranızda müzakere edin o kadarına biz karışmayız.

8. Cinsellikte köşeli olmayın, biraz serbest bırakın kendinizi.

Yani gelişime açık olun, yeni şeyler denemekten korkmayın, istediklerinizi açıkça ifade edin ve partnerinizin isteklerine kulak verin. “Hadi canım öyle şey olur mu?” demeden önce bi düşünün, belki olur?

9. Gizli saklı uçakta, plajda, arabada vs. sevişme imkanlarını kaçırmayın.

Ha bu hiç ilginizi çekmiyorsa bilemeyiz, ama aklınızın bir köşesinde varsa bulduğunuz fırsatları kaçırmayın. Bunun hayatınıza nasıl renk getirdiğine şaşarsınız. Yakalanırsanız başınıza gelebilecekleri garanti edemiyoruz ama işte bakın bi çaresine.

10. Buraya bir not iliştirelim: Bu tür şeyleri denemeden önce biraz araştırma yapmanın kimseye bir zararı olmaz.

Hatta faydası bile olabilir. Elinizin altında internet var cinsellikle ile ilgili her şeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nasıl yapılır, nerede yapılır, yakalanırsak ne olur, vb. tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

11. Sevişmenin ABC’si konusunda tam donanımlı olun.

Yani öpüşmeyi, dokunmayı, tahrik etmeyi, tek elle sutyen açmayı, vs. bilin. Yeterince pratik yapamamış olabilirsiniz ama en azından teorisine hakim olun, nerede ne yapacağınız konusunda bir fikriniz olsun. Hiç olmazsa parmaklarınızla öpüşme alıştırması yapın, ne diyelim ki şimdi?

12. Partnerinizle konuşun, konuşun, konuşun…

Cinsellikle ile ilgili hoşunuza giden gitmeyen, yapılmasını istediğiniz istemediğiniz her şeyi partnerinizle konuşun. Yani “Ben suratımı ekşittim, sevmediğimi anlamıştır herhalde” diye düşünmeyin. Anlamamış olabilir, gözü kapalıdır, farklı yorumlamıştır, vs. Siz net bir şekilde söyleyin.

13. Sevişme sırasında partnerinize sadece hoşunuza giden şeyleri söylemeyin, istemediğiniz bir şey olduğunda bunu söylemeyi de ihmal etmeyin.

Ne demiştik; sevişirken bencil olun! Bu sadece istediğiniz, hoşunuza giden şeyleri söylemekle olmuyor. Hoşunuza gitmeyen, sizi rahatsız eden şeyleri söylemekten çekinmeyin. Kızar mı, küser mi, üzülür mü gibi düşünceleri aklınıza dahi getirmeyin. O üzülmesin diye siz acı mı çekeceksiniz? Yok öyle bir şey.

14. Elbette her şey sözlü olarak ifade edilmiyor, partnerinizin konuşmadan söylediklerine de dikkat edin.

Bazen biraz geri çekilme, hafif bir itme, kafayı çevirme, vs. hepsi size bir mesaj olabilir. Bunlara dikkat etmekte fayda var. Sevişme sırasında verilen bu mesajlar çok kıymetlidir, anlamasını bilene.

15. Cinselliği çok ciddiye almayın.

Çünkü doğasında ciddiyet yok cinselliğin. Onu eğlenceli hale getirmeniz gerekiyor. Yatak odanızı bir devlet dairesine çevirmenin inanın hiç gereği yok. İşin özeti sevişmeyi ciddiye alın, ama sevişirken ciddi olmayın.

16. Biraz garip gelebilir ancak mastürbasyonun gücünü küçümsemeyin.

Çünkü mastürbasyon kendinizi tanımanın en kestirme yoludur. Nelerden hoşlandığınızı, neyin hoşunuza gittiğini anlamanın, sizi tahrik eden noktaları bulmanızın hala en kolay yolu bu. Hatta mastürbasyon yaparken biraz deneysel bile takılabilirsiniz, ilginç keşifler yapabilirsiniz.

Bonus - Pek çoğunuza saçma gelebilir ama sevişirken kullandığınız bir “Emniyet Kelimeniz” olsun.

Özellikle BDSM severler buraya dikkat etsin. Uygulaması zevkli ancak zor olan bu tür sevişmelerde kendinizi ve partnerinizi güvende tutmak için durmanız gereken yeri bildiren bir kelimeniz olsun. "BDSM’yle ne işim olur ya?" diyorsanız siz bilirsiniz, herkes Christian Grey olacak değil elbette.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sergo

Sükecek delik bulamayan muhafazakar abazalar da 👎 koymuş 😂

eysanpage

aynen ya editör bende şeyma subaşiyim hergun uçağa binerim

karbey77

9. Gizli saklı uçakta, plajda, arabada vs. sevişme imkanlarını kaçırmayın.....hayirdir!!!

berna-deniz2

ne bu tepki seninle mi sevişecek 😂

dead-nettle.

İnsanlar zaten evde hapis dert çıkarmayın millete.

Görüş Bildir