Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ters Köşeleriyle Nam Salan İçerde'nin 14. Bölümünden Akılda Kalanlar

101PAYLAŞIM

Pazartesi günlerinin reyting lideri İçerde, dün akşam 14. bölümüyle ekranlardaydı. Biz de dizide yaşananları, ilerde olabilecekleri, bazı teorileri ve tweetleri derledik.

Bir önceki bölümde yaratılan ”Patron” gizemi bu bölümde zirve yaptı. Bölümün ismi ve artık yeni haliyle hashtagi de zaten #patronkim'di.

Patron'un Sarp olduğunu biliyorduk ama bunu nasıl becerdiğini bu bölümde öğrendik. Meğerse Sarp kendini isteği dışında bir oyunun içinde bulmuş ama yine de oyunu kuran olmayı başarmış.

Kimin neyi nereden bildiğini kimsenin bilmemesi ve kimin sırrı kimin cebindelerle dolu zorlu dakikalar yaşadık yine.

Sarp'ın geçmişini bilen ve Celal Baba tarafından öldürülen Ömer'in Köstenceli'nin karısı Leyla'nın kardeşi olması Sarp'ı böyle bir oyuna mecbur bırakmış. Dıdısının dıdısı.

Celal Baba'yı Melek ve Umut'tan vurarak Köstenceli'nin ekibine yani Avukat ve Leyla Hanım'a yardım eden Sarp, yine aceleci davrandı ve oyunun kaybedeni oldu.

Leyla Hanım Sarp'ı Celal Baba'ya satmayacaktır ama gülüşmelerin sonu nereye varacak pek kestiremiyoruz.

Leyla ve Avukat tarafından tongaya düşürülen Sarp'ın imdadına da Yusuf Müdür yetişti yetişmesine ama vuruldu, durumu kritik. Sarp'la Müdür'ün arasının iyi olması için güzel bir sebebimiz var sonunda.

Tabii Yusuf Müdür yaşarsa.

Kolay adam öldüren dizilerden olacağını belli eden İçerde'nin has adamlarından biri Alyanak olacağa benziyor. Bu ses tonuyla, bu ifadesiyle, bu tepkileriyle kolay kolay yiyemezsiniz Alyanak'ı.

Onun yüzünden Sarp'ın oyunu bozuldu ama sanki sempatikliği sayesinde yine hayatta kalmayı başaracak.

Mert ise Çoşkun'u şimdilik elinden kaçırdı. Kürdan nasıl hayat kurtarır onu bir kez daha gördük. Yalnız daha önce nerede gördük, onu bilmiyoruz.

Bir süredir Mert'in Umut olmayabileceği üzerine de şüpheler var. Acaba burdan da bir ters köşe olur mu diye bekleniyor. Manyak olduk, sürekli tetikteyiz.

Yaşlarının tutmuyor gözükmesi yeterli bir sebep değil bu biraz da Mert'in şüphelenmemesi ve kendisini Sarp'la aynı yaşta sanması açısından senaryoda avantaj sağlıyor.

Ancak daha önceki bölümlerde Celal Baba'nın bundan emin olduğuna çok kez şahit olduk. Hatta Köstenceli'ye de kendi ağzıyla anlamıştı bu büyük sırrını.

Panik yok, ters köşe falan da haddini bilecek yani.

Umut olayı çözüldüğünde, her şey ortaya çıktığında sosyal medyada büyük bir infial, ekran başında göz yaşları sel olacaktır.

Biz ise şimdilik Yusuf Müdür'ün ve Çoşkun'un akıbetini merak ediyoruz. Bakalım kısmet sezon finaline mi?

Yusuf Müdür'ün vurulmasıyla sosyal medya da karıştı. Üzülen de var işi geyiğe vuran da.

Kaybetmeyiz herhalde ya, o kadar da değil.

Kör vuruldu badem gözlü mü oldu acaba?

Yüz değiştirip geri gelir en kötü.

Adam can derdinde, hala mı Çağatay?

Patron gibi patron be.

Avukat hiç yaşlanmamış.

Teori kasacağın kadar ders çalışsaydın...

Olaylar, olaylar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdurrahman-killibacak

tek E F S A N E

abdurrahman-killibacak

PAZARTESİLERİ SEVDİREN

sametismailsen

"Bir süredir Mert'in Umut olmayabileceği üzerine de şüpheler var." ne demek? Diziyi izleyen herhangi bir kişi mertin umut olduğunu zaten bilir.

faruk-isik5

Turkiyede bidaha boyle kaliteli dizi yapilmaz

faruk-isik5

Sarp türk jack icerde turk lost teorilerle jack shephardda adamim oldugu icin ...

Görüş Bildir