Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Tercihlerine Göre Sahiplenmen Gereken Kediyi Söylüyoruz!

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Senin karakterine uygun kedi bakalım hangisi çıkacak?

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Peki ya yaşın?

3. Hoşlandığın cinste en çok aradığın özellik hangisi?

3. Hoşlandığın cinste en çok aradığın özellik hangisi?
Zeka
Çekicilik
Mizah
Sadakat
Tutku
Heyecan

4. Şu an nereye ışınlanmak isterdin?

Amsterdam
Amsterdam
Rio de Janerio
Rio de Janerio
Cancún
Cancún
Johannesburg
Johannesburg
Mumbai
Mumbai
Bali
Bali
Seul
Seul
Cenevre
Cenevre
Berlin
Berlin

5. Bu havalı renklerden hangisi tam senlik?

6. Bir abur cubur seç!

6. Bir abur cubur seç!

Siyam çıktı!

Siyam çıktı!

Sevecen, konuşkan ve kısa tüylü bir kedi. Konuşkan derken tatlılık yaptığımızı düşünme, gerçekten konuşkan bir kedilerdir. Oldukça zeki ve müthiş tatlı bir siyam sahiplenmek tam sana göre!

American Short çıktı!

American Short çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sahiplenmen gereken kedi Amerikan Kısa Tüylüsü! Gerçek bir aile kedisi olan bu tür, her zaman oyuna aç her zaman enerjik. Al eline bir iplik, saatlerini geçir. O derece!

Scottish Fold çıktı!

Scottish Fold çıktı!

İlk önce kulakları ile dikkat çeken bu güzel mi güzel kedinin ne kadar zeki ve ne kadar sıcakkanlı olduğunu tahmin bile edemezsin! Kucak için yaratılmış bu çocuklar, kucağını olduğu kadar içini de ısıtacak!

Maine coon çıktı!

Maine coon çıktı!

Uzun boyları, çekici tavırları ve şekil kulaklarıyla akla gelen bir kedi olan maine coon tam sana göre. Diğer hayvanlara ve çocuklara hep abilik/ablalık edecek bir tür resmen. Büyük ve kuzeyli genleri, sahiplen diye evrimleşmiş sanki!

Bengal çıktı!

Bengal çıktı!

Oldukça zeki bu minik kaplanlar tam senin sahiplenmek istediğin türden! Birkaç küçük oyun öğrenen, komutlara bile tepki veren bir kedi olmasının yanında egzotik ve tatlı tavrıyla senin için iyi bir ev arkadaşı olur, orası kesin!

Ragdoll çıktı!

Ragdoll çıktı!

Gözleri, tüyleri ve güzellikleriyle dikkat çeken bu tür tam sana göre! Yürürken bile verdiği enerjiler iç ısıtıyor. Çocuklarla da pek iyi anlaşan bu çocuklar evin içine yepyeni bir hava getirecek. Sahiplendiğin kedinin karakterine uyumu önemli sonuçta.

Tekir çıktı!

Tekir çıktı!

Bizden biri! Müthiş zeki, pek yaramaz ama daha çok sahibinin özelliklerini şıp diye kopyalan bir tür! Sokakta da, evde de, bahçede de başının çaresine bakabilen bir çocuk. Onu sahiplenmek için bu kadar sebebin varken bir sebep de bu test olsun!

İran çıktı!

İran çıktı!

Suratsız, gıcık ve kaprisli görünse de (Hangimiz bazı zamanlar değiliz?) vakit geçirdikçe ne kadar müthiş olduklarını anlayabileceğiniz bir tür! Sadece tek bir kişiye daha çok ısınan bu çocukla beraber çevreye burnu havada bakışlar atmak müthiş zevkli olurdu! Sahiplenmeden önce tüylerini ve bakımını da düşünmek şart tabii.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
695
503
191
92
44
30
26
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sahra Tönge

bu kediler sahiplenilmiyor satin aliniyor. bunu unutmussunuz. keske "gercekten" kedi sahiplenilmesine bi katkida bulunsaniz.

Ece Tutal

harika yorum (Y) !

B Jean

testi çözmenize gerek yok, ben size hepinizin sahiplenmesi gereken ortak kedi türünü söyleyeyim; SOKAK KEDİSİ.

Melike İnce

Sahiplendim ve kaçtı. Ama vazgeçmeyeceğim diğerleriyle yola devam.

archive

Hemen sokağa çıkıp Scottish Fold aramalıyım! Pahalı ve havalı(!) ırkları satın almak sahiplenmek değildir. Amaç bir dost edinmek, bir can yoldaşı bulmaksa s... Devamını Gör