Temizlik Markaları Acilen Göreve! En Kirlisinden 3 Sezonluk Dizi Garantili 14 İtiraf!

235PAYLAŞIM

Eğri oturup doğru konuşalım. Sütten çıkma ak kaşık olan çok az kişi var. Hepimizin kenarda köşede kalan, pek gün yüzü görmeyen gizlimiz saklımız var. Fakat bazı sırlar öyle büyük ve dramatik ki, Aşk-ı Memnu yanında Hello Kitty serisi kalır. BuzzFeed, derlediği içerikte okuyucularına yıllarca sakladığı en büyük sırları sordu ve cevaplar ŞOKKKKKK!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/ajanibazile/big...

1. Canım halacım...

"Hiç sevmediğim bir erkek ile 6 yıl evli kaldım. Tüm bu süre boyunca iki halası ile sık sık birlikte oluyordum."

2. Kardeş ihaneti queyff

"Abimin kız arkadaşının onu aldattığını biliyordum. Çünkü benimle yatıyordu. Ayrıldıklarını öğrendiğimde şaşırmış gibi yapmaya çalıştım. Ayrıldıktan sonra dahi birlikte olmaya devam ettik."

3. Kahraman mı değil mi bilemedim.

"Kız kardeşim o iğrenç kocasından ayrıldıktan sonra birlikte yaşıyorduk. Hapishaneden eski kocasının ona gönderdiği mektupları tek tek okuyup kardeşim görmeden imha ediyordum. Tekrar birleşmelerine izin veremezdim."

4. Aşkım bu bebek kimin?

"Arkadaşım kocasını aldattı ve aldattığı adamdan hamile kaldı. Halen dahi kocasına çocuğun asıl babasının o olmadığını söylemedi."

5. Annemlerin haberi yok çaktırma.

"Kız kardeşim 16 yaşında kimsenin haberi olmadan evlendi ve tek şahit bendim. Dışarıya gezmeye çıkıyoruz diye çıkıp, kocası ile vakit geçirirdi. 6 ay sonra yakalandı ve beni hemen gammazladı."

6. Yüzük nerde çocuklar yüzüğüm yok!

"5 yaşındayken öğretmenim ellerini yıkarken alyansını çalıp yuttum. Sonrasında yüzüğe ne olduğunu bilemiyordum. Öğretmen tek tek herkesin üstünü aradı ve haliyle yüzüğü bulamadı."

7. Ay şimdi kusuvericem!

"Annemle aram hiç iyi olmadı. Ama bir Anneler Günü kafama esti ve ona güzel bir hediye alıp kapısını çalmak istedim. Kapıya geldiğimde içeriden sanki erotik film izliyormuş gibi sesler geliyordu. Kapıyı çalmadan içeri girdim ve annemi kız kardeşimin erkek arkadaşıyla seks yaparken buldum. Oradan çıktım, kimseye gördüğümü söylemedim ve annemle bir daha hiç konuşmadım."

8. İki kişinin bildiği sır değildir.

"15 yaşındayken annem erkek arkadaşını benimle tanıştırdı ve babama söylemememi istedi. Babam işsizdi ve yeni iş bulunca annem ondan ayrılacaktı. Babam da aynı zamanlarda iş bulduğunu fakat anneme bunu çaktırmamamı istedi. Annemin onu boşayacağını düşünüyordu."

9. Ya o aslında direk değildi.

"Babamın bana aldığı yeni arabayı 4 ay sonra bir direğe çarptım. Anneme söyledim ve çaktırmadan hallediverdi. Aslında çarptığım şey direk değil bir kamyondu. Kamyonda hasar olmadığı için kaçtım. Herkes hala bir direğe çarptığımı düşünüyor."

10. E bu nasıl dua etmek şimdi?

"Babam ileri derece göğüs kanseri ile mücadele veren annemi ziyarete gelip birlikte dua eden rahibe ile yatmış. Sadece ben biliyorum ve babam annem vefat ettikten sonra itiraf etti."

11. Annecim şu an dersteyim sonra ara.

"Üniversitenin ilk yılında arkadaşımla birlikte okulu bıraktık. Fakat ailelerimize söylemedik. Ailem iki yıl boyunca okula gittim zannederken biz tüm gün delilercesine eğleniyorduk."

12. Lise arkadaşları bir başkadır.

"Lisedeki en yakın arkadaşım erkek arkadaşımı elimden alıp onunda yattı. Sonra çıkmaya başlayıp, ayrıldılar. Sonra ben de onun erkek arkadaşıyla flörtleşip yattım. Şimdi evliler ve kızın bundan haberi yok."

13. Bu bakıcı kalıcı gibi.

"Babam bakıcımız ile bir ilişki yaşamıştı ve düşündüğüm zaman bakıcının kızı babama biraz fazla benziyor..."

14. Aa annemin jipi çizmişler.

"Annemin aldığı gıcır gıcır beyaz jipi siyah Toyota Corolla'm ile daha garajdan çıkmadan çizdim. Hala başka birinin arabasını çizdiğini düşünüyor."

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burakb_

Eminim ki çok daha fenaları vardır.Bizzat kendim şahit olduklarım da var.

Gizli Kullanıcı

Yuh yani gerçekten yuh! Ben bile bunların yanında aziz gibi kalıyorum. Peygamberliğimi ilan edebilirim o derece. Feyk hikayeler olsa bile durum vahim. İnsanların bu kadar sapık bu kadar kirli bi bilinçaltı varmış demek ki.

riverdale-and-narcos

eyeslerimden pok fışkırıyor

riverdale-and-narcos

bravo piçlik ve orospuluk master

kizce

orospuluğun kitabından alıntılar

Görüş Bildir