Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tek Bir Fotoğraftan Seni Çözüyoruz!

25bPAYLAŞIM

Sekiz fotoğraftan seni en çok tedirgin edenini seç, sana kim olduğunu kısaca anlatalım.

Denizin derinliklerinde bir mağara.

Arkasında ne olduğunu göremediğin bir tünel.

Meraklandırırken korkutan eski bir kapı.

Ormanın ıssızlığında eski bir kulübe.

Dibini zar zor gördüğün bir kuyu.

Bir ağaçtan beklenmeyen karanlık.

Yer altının karanlığına giriş.

Bilinmeze açılan bir kapı.

Peki seni en çok korkutan hangisi?

Sen huzur arıyorsun.

Sen ruhunun huzur bulacağı, dinleneceği, sakin bir yaşamın peşindesin. Bunun için en uygun yeri arıyorsun. Bu arayış içinde senin en büyük korkun yalnızlık ve hiçbir işe yaramama hissi. Öyle bir gün gelecek ki kimsenin bana ihtiyacı kalmayacak, yalnız kalacağım, hayatta hiçbir amacım olmayacak diye endişeler yaşıyorsun. Sen seni sevecek, hep yanında olacak, tabiri caiz ise seni sarıp sarmalayacak birinin özlemini duyuyorsun. Sen saf aşkın peşindesin, ruhun dinlendirecek, yalnızlığına son verecek ve hayatına bir şeyler katacak.

Sen kendini anlatamıyorsun.

Sen duygularını, hislerini, düşüncelerini ifade etmeyi bir türlü beceremiyor, bunun çok ama çok zor olduğunu düşünüyorsun. Senin herhangi birine güvenebilmen oldukça zor. Duygularını, düşüncelerini ve hislerini içinin en derinlerinde, kimsenin ulaşamayacağı yerlerde saklamayı tercih ediyorsun her zaman. Oysa duyguların, korkuların, endişelerin, vs. hakkında konuşmaya başlasan hayat senin için çok daha kolay olacak.

Sen kapalı birisin.

Sen son derece güçlü ve akıllı, ancak bunların yanında oldukça kapalı birisin. Öyle zamanlar oluyor ki kendini dünyanın geri kalanından tamamen izole ediyorsun, hatta ailenle, en sevdiklerinle bile iletişim kurmaktan kaçınıyorsun. Yalnız başına kalmanın ihtiyacın olan tek şey olduğunu ve dışarıda kimsenin sana ihtiyacı olmadığını düşünüyorsun. Hatalısın, insanlarla daha fazla iletişim kurmalı, kendini bu kadar yalnızlığa mahkum etmemelisin.

Senin maddi endişelerin var.

Sen son derece hassas, duygulu ve sevgi dolu birisin. İhtiyacın olan tek şey bunları paylaşabileceğin doğru insan. Seni kaygılandıran en büyük şey maddi konular. İhtiyacın olan her şeyi alman mümkün aslında ancak bunun için çok daha fazla çalışman ve uzun uzun düşünüp bir karara varman gerekiyor.

Sen dışlanmaktan korkuyorsun.

Sen kendine güveni tam, eksiği olmadığını düşünen birisin. Senin en büyük korkun dışlanmak, kısıtlanmak ve özgürlüğünün elinden alınması. Hayatında olmasını istediğin ve büyük önem verdiğin şeyler mutluluk ve olumlu duygular. Sıklıkla hayatını yaşama şeklinden dolayı suçluluk hissettiğin oluyor ancak bunu düşünmeyi bırakmalı ve hayatını istediğin gibi yaşamaya devam etmelisin. Bu seni neden suçlu yapsın ki?

Sen fark edilmeme korkusu yaşıyorsun.

Sen anlaşılmamaktan, varlığının fark edilmemesinden korkuyorsun. Hayattaki görevini, misyonunu ve amacını bulmak için kendi derinlerine dalıyor, kendini arıyorsun. Ayrıca tamamladığın bir işin, ödevin, görevin ardından ortaya çıkan sonuçları, olguları değerlendirmek, analiz etmek senin için büyük keyif.

Senin geçmişinden kurtulman lazım.

Sen büyük olasılıkla hayatında başarısızlıklar, sevimsiz olaylar veya büyük bir acı yaşamışsın. Sen geçmişinden korkuyorsun ve yeniden başarısız olacağını düşünüyorsun. Kendini geçmişin başarısızlıklarından, kırgınlıklarından ve olumsuzluklarından kurtarmalı ve daha olumlu ve güzel düşünmeyi bir an önce öğrenmelisin.

Senin biraz dinlenmen lazım.

Sen değerli, inatçı, ihtiraslı ve çalışkan birisin. Hayatta ağır adımlarla ancak kararlılıkla ilerliyorsun. Başarının bir adım uzağındasın ve kafanda çok açık bir hedefin, amacın var, ancak dinlenmeyi, soluklanmayı da bilmelisin. Hayat sadece çalışmak için değil, ondan keyif almasını, ruhunu dinlendirmeyi ve rahatlamayı da bilmelisin. Biraz sakin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersin-yildirim4

biyometrikfotografnedir.com da tüm detayları ile mevcut

oefes

Sen son derece hassas, duygulu ve sevgi dolu birisin. İhtiyacın olan tek şey bunları paylaşabileceğin doğru insan. Seni kaygılandıran en büyük şey maddi konular. İhtiyacın olan her şeyi alman mümkün aslında ancak bunun için çok daha fazla çalışman ve uzun uzun düşünüp bir karara varman gerekiyor. (doğru dedi}

seyma193

Sen dışlanmaktan korkuyorsun.

buse-deniz-talan

Senin geçmişinden kurtulman lazım.

okan-kol

çok iyi biliyor harika :):):):):)

Görüş Bildir