Görüş Bildir

etiket Tabular Bir Bir Yıkılıyor! Victoria's Secret'ın İlk Büyük Beden Meleği Ali Tate Cutler Güzelliği ile Göz Kamaştırıyor

Haberler
> Tabular Bir Bir Yıkılıyor! Victoria's Secret'ın İlk Büyük Beden Meleği Ali Tate Cutler Güzelliği ile Göz Kamaştırıyor

Moda dünyasının kurallarını yıkan Ali Tate ile tanışın ❤️

Kaynak: https://www.foxnews.com/lifestyle/vic...

Victoria's Secret tarihinde bir ilke daha imza attı, ilk kez büyük beden çamaşır üretti ve 44 beden manken Ali Tate Cutler ile anlaştı.

İngiltere merkezli iç çamaşırı firması BlueBella ile iş birliği yapan Victoria's Secret bu kampanya için Ali Tate ile anlaştı.

Adı "Kendini Sev" olan kampanya aslında biraz da beden olumlama hareketini destekliyor ve bu nedenle her zamanki zayıf mankenler yerine 44 beden olan Ali Tate Cutler'ı tercih ettiler.

Bu kampanyayı "Bedenler için doğru yönde atılmış büyük bir adım" olarak gören Ali Tate, E! News ile yaptığı röportajda şunları söylüyor:

44 beden Ali Tate, modadaki değişim sorulduğu zaman,

"Tabii son 10 yıldı bu durum değişti. Çok da uzun zaman aldı değişmesi. Dünyadaki moda haftalarında farklı vücut tipleri ve farklı bedenleri görüyoruz artık. Farklı türlerdeki kampanyaların başında yer alıyorlar."

Biliyorsunuz ki Victoria's Secret geçtiğimiz aylarda da ilk defa transseksüel bir model ile anlaşmıştı.

Bir çok insan bu yenilikleri satışların düşmesine bağlasa da,

Bizce bu tabuları yıkmanın zamanı gelmişti de geçiyordu bile...

Ne diyelim, umarız bütün moda sektörü artık bu kalıplardan kurtulur ve Ali Tate Cutler gibi modelleri daha çok görürüz ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
388
191
59
18
16
12
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
haralagurele

Elbette çok güzel bir kadın ve olması gereken bu ama zaten tüm güzellik algılarını Victoria's Secret Gucci vs. yarattı. Şimdi pişman olduklarını sanmıyorum, ... Devamını Gör

ulgoatsahf

Dünya da obezite almış başını gidiyor. Tabiki büyük bedenlere yönelecekler. Algıları yıkmak için değil bu değişim tamamen duygusal(!)

Sema candelen

Valla göbek falan yok hiç de itici durmuyor sempatik tatlı güzel bir kadın. Ay ben beğendim ya.

Merve Yıldız

keşke bizde böyle şişmanlasak ne kadar orantılı