Görüş Bildir
Haberler
Süleyman Soylu'yu Tıraş Eden Mahmut Usta: 'İlk Kez Geldi, O Gün Tanıştık'

etiket Süleyman Soylu'yu Tıraş Eden Mahmut Usta: 'İlk Kez Geldi, O Gün Tanıştık'

İçişleri Bakanı Süleymen Soylu'nun, 'Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam. Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum' dediği Mahmut Usta, bakanın dükkanına ilk kez geldiğini söyledi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde bir berber dükkanını ziyaret etmiş ve Ekrem İmamoğlu'na uçak kiralanması üzerinden hedef aldığı Koç Grubu'na buradan yanıt vermişti. Soylu, berber dükkanında çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından “Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum. Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz. Bildiğimizi de bilirsiniz' yazarak ve Koç Grubu'nu da etiketleyerek paylaşmıştı.

"O gün tanıştık"

"O gün tanıştık"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu tıraş eden berber Mahmut Usta, dükkanında bu kez bir başka siyasetçiyi ağırladı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mahmut Usta'nın dükkanına gidip sohbet etti. Özel, Soylu'nun ne sıklıkla berbere geldiğini sorduğunu ve 'İlk kez geldi, tesadüfen girdi, o gün tanıştık' yanıtını aldığını aktardı.

İşte CHP'li Özel'in o paylaşımı:

İşte CHP'li Özel'in o paylaşımı:
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1395
241
74
29
11
6
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
persona grata

NE FİLMLERİ BİTİYOR NE FIRILDAKLARI,

sinan

sevim koş bunlar yine sıçtı

Baba Voss

Kel kafasına sıçtığımın.