Steve Jobs, Bill Gates Rekabeti Müzikal Oluyor

 > -

Gişede hayal kırıklığı yaratan Steve Jobs filminin yankıları henüz son bulmuşken Apple CEO’su Steve Jobs’ın hayatı şimdi de müzikal oluyor. Ama bu sefer Apple'ın CEO'suna Bill Gates'de eşlik ediyor.

Apple ve Steve Jobs her zaman çok ilgi çeken bir ikili olsa da sinemada birbiri ardına gelen Steve Jobs filmleri beklenen ilgiyi görmedi. Önce Ashton Kutcher ardından da Michael Fassbender‘ı Steve Jobs rolünde izlesek de ünlü oyuncular filmlerin gişede hayal kırıklığı yaratmasına engel olamadı. Fakat bu defa hem konu hem başrol oyuncusu hem de sahne çok farklı.

Ashton Kutcher, "Jobs" filminde Steve Jobs rolünde

Broadway‘de sahneleneceği belirtilen Nerds adlı müzikal, Steve Jobs ve Bill Gates rekabetini konu alıyor. Apple ve Microsoft‘un kurucularının rekabetini bir komedi olarak anlatacak müzikalde hikayeyi daha da ilginç kılmak için sahneye hologramlar yansıtılacağı ve seyircinin hem kendi arasında hem de sahneyle iletişim halinde olabilmesi için bir de uygulama geliştirileceği gelen haberler arasında.

Konunun müzikal ve komedi olarak işlenmesinin filmlerin başarısızlığını unutturup unutturmayacağını Nerds sahnelenmeye başladığında öğreneceğiz. O tarihte New York’ta olmayı planlayanlar olursa; 21 Nisan’dan itibaren sahnelenecek müzikalin biletlerini şimdiden satın almak mümkün.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleCEOMicrosoft
Görüş Bildir