SprayPrint Fotoğraflarınızı Graffitiye Dönüştürüyor

 > 
7PAYLAŞIM

O hicvetme yeteneğine ve bakış açısına sahip olmadıktan sonra sıradaki Banksy olmak belki o kadar kolay değil ama akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları duvar grafitilerine dönüştüren SprayPrinter ile biraz yardım alarak evinizin sanatçısı olabilirsiniz. 

Estonyalı bir ekibin fikri olan SprayPrinter, yazılım ve donanımın birleşimiyle elinizdeki fotoğraf veya çizimleri nokta vuruş yazıcı mantığıyla duvara nakledebiliyor.

Sprey boyaya takılabilen bir cihaz olan SprayPrint, püskürtücü başlığıyla boyanın nokta vuruşu şeklinde çıkışını kontrol ediyor. Akıllı telefon uygulaması üzerinden ise istenen fotoğraflar piksellerden oluşan tasarımlara dönüştürülüyor. 

Uygulama, bu görüntüyü ve piksellerin konumuyla sayısından oluşan bilgileri SprayPrinter’a yolluyor ve kullanıcıya duvarda istediği çizimi gerçekleştirmek kalıyor. Uygulama üzerinde sanatçıların kendi tasarımlarını diğer kullanıcılarla paylaştığı bir platform da olacağı söyleniyor. Eğer kendi fotoğraflarınızı duvara boyamaya layık görmüyorsanız hazır tasarımlardan da yararlanabilirsiniz.

Cihazın üretimi için Indiegogo kampanyasını önümüzdeki ay başlatacak olan Estonyalı geliştiriciler fiyat için henüz açıklama yapmadı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir