Sosyal Medya Haykırıyor! 11 Yaşındaki Rabia Naz'ın Şüpheli Ölümünün Aydınlatılması İçin Kenetlenen İnsanlar

2bPAYLAŞIM

11 yaşındaki Rabia Naz'ın şüpheli ölümüyle ilgili sorumluların bulunmaması, sosyal medyada yankılanmaya devam ediyor. #RabiaNazınÖlümüAydınlatılsın etiketi bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu!

Rabia Naz, Giresun'un Eynesil ilçesinde yaşayan 11 yaşında bir çocuktu. 12 Nisan'da, güpegündüz evinin önünde ağır yaralı olarak bulundu ve kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumdu.

Baba Şaban Vatan'ın ifadesiyle ölüm nedeni "Gece saat 12:00'ye kadar trafik kazası, 12:00'den sabaha kadar düşme veya intihar, sabah 06:00'dan sonra ise soru işaretiydi.

Bu noktadan sonra Rabia'nın ölümüyle ilgili sorumlu ya da sorumlular bulunamadı ve Rabia'nın ölüm sebebi kayıtlara intihar olarak geçti.

Haberin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin Gündemindeki Soru: #RabiaNazaNeOldu? - onedio.com
Türkiye'nin Gündemindeki Soru: #RabiaNazaNeOldu? - onedio.com

Kızının ölümüyle ilgili tüm detayları bir profesyonel gibi takip eden Şaban Vatan'ın ise bugün gözaltına alındığını, olayı ilk günden beri takip eden gazeteci Metin Cihan duyurdu.

Şaban Vatan'ın gözaltına alınmasıyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Rabia Naz'ın Babası Şaban Vatan Gözaltına Alındı - onedio.com
Rabia Naz'ın Babası Şaban Vatan Gözaltına Alındı - onedio.com

1. İnsanlar Rabia'nın şüpheli ölümüyle ilgili sosyal medyada #RabiaNazınÖlümüAydınlatılsın etiketi üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar. İşte bunlardan sadece bir kısmı:

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erhan-armada-ozsoy

asıl komik olan nedir biliyor musunuz, ADALETİ sağlayacak adamların adaletsiz olması :|

elif08

savcılar polisler o koltuklarınızda nasıl rahat oturuyorsunuz nasıl haketmediğiniz haram paraları yiyorsunuz! hiç birinizin çoluğu çocuğu yokmu bu kadar vicdansızmısınız? bu çocuğun ölümüne kim vesile olduysa kim sessiz kalıyorsa allah belanızı versin inş. can çekişe çekişe can verin.

motoki

Çok üzücü bu yaşananlar, Allah sabır versin ailesine :'( Umarım bu davada da savcı-hakim değişir ve deliller karartılmadan bir an önce ortaya konulur, suçlunun cezası verilir.

derin-a-clk

sadece bir çocuk değil insanlığımız ölüyor, adalete olan inancımız yitip gidiyor..

jey

Nasıl bir ağ bu inanılır gibi değil. Tutanak tutanından, karakol amirine, saglık görevlilerinden, adli tıpçısına, savcısından hakimine kadar bir çocuğun katilini koruyorlar. O şehirde daha ne olaylar dönmüştür tahmin edemiyorum.

Görüş Bildir