Sorun Henüz Giderilemedi: Twitter'da Yaşanan Erişim Problemi Sürüyor

-

Sabah saatlerinde başlayan Twitter'a erişim problemi sürüyor. Twitter'a girmeye çalışanlar, zaman zaman 'Teknik bir hata var' uyarısıyla karşılaşıyor. Gelen bilgilere göre erişim problemi sadece Türkiye ile sınırlı değil. Amerika, İngiltere, Fransa ve Japonya'daki kullanıcılar da Twitter'a girmekte güçlük yaşıyor. 

Sabah saatlerinden itibaren başlayan Twiter'a erişim probleminde belirli aralıklarla düzelmeler yaşansa da sorun tam anlamıyla henüz çözülebilmiş değil.

Twiter'a girmek isteyenler zaman zaman "Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz" yazısıyla karşılaşıyor

Twiter'ın mobil uygulamasında da aynı sorunla karşılaşılıyor.

Down Detector'un'un yayınladığı haritada erişim engelinin dünyanın hangi bölgelerinde yoğunlaştığı gözlenebiliyor. 👇

Erişim sıkıntısı yaşayan ülkelerin başında İngiltere, Türkiye ve Japonya yer alıyor. Hollanda, İspanya, ABD ve Fransa'nın bir kısmında da sıkıntı yaşandığı belirtiliyor.

Sorunun Avrupa, ABD ve Japonya'daki sunuculardan kaynaklandığı belirtildi

Öte yandan yaşanan problemle ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmese de Twitter'ın tartışma platformunda yaşanan bağlantı sorunuyla ilgili sorulan soruya cevap veren Twitter personeli Andy Piper, "Kısa süreli bir kesinti oldu. Bunun için özür dileriz. Sorun şu anda düzelmiş olmalı." ifadelerini kullansa da kesintiler ara ara halen devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriFransaİngiltereİspanyaJaponyaTwitter
Görüş Bildir