Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sony’nin Avukatı : “The İnterview” Filmi Kesinlikle Yayınlanacak

Anasayfa

Akıbetinin nereye gittiği belli olmayan The İnterview filmi için, bu kezde Sony şirketinin avukatı David Boies konuştu ve filmi kesinlikle yayınlayacaklarını söyledi. Daha önce ortalıkta gezen, online streaming platformu Crackle üzerinden ücretsiz bir şekilde yayınlanacağı haberlerine de açıklık getiren Boies “Crackle üzerinden yayınlanmayacak, henüz bu durumun üzerinde çalışıyoruz. Öyle ya da böyle, bu film birşekilde gösterilecek” dedi.

Basın toplantısı düzenleyen Boies, şunları söyledi; “Hem Sony, hem de film, bu işin kurbanı oldular. Film, şu anda gecikmeli. Serbest bırakmak için, çalışmalara devam ediyoruz. Şirket olarak bunun mücadelesini veriyoruz. Herkes bu işten zarar gördü. Bir şekilde, bu film dağıtılacak. Ama nasıl dağıtılacağına henüz karar veremedik. Önümüzdeki günlerde bu konuya açıklık getireceğiz ve sizlerle paylaşacağız.”

Kaynak: http://www.kulturelmasi.com/sonynin-a...

Daha gösterime girmeden IMDB puanı 9.9 görünen The İnterview merak uyandırmaya devam ediyor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?